Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

Grupa: Do zabawy

avatar # Autor: jolciaaa23 Wysłano: 13.7.2009 (13:24) Odpowiedzi: 28

czym zająć 6 miesieczne dziecko.

Napiszcie jak próbujecie zająć swoje pociechy bo mojego synka nie interesują żadne zabawki chciałby żeby ciągle się nim zajmować wtedy jest grzeczny!!!
avatar # 13.7.2009 (17:08) moja lubi reklamówki jak jej szeleszcza
Julka
5 lat 8 miesięcy 19 dni
Angelika
1 rok 9 miesięcy 4 dni
avatar # 13.7.2009 (17:30) No to moja gazety lubi sobie "poczytac" hihi;p. Gorzej jak juz pcha do buzki ale pilnują ja by tego nie robiła. Ale gazeta dla niej to fajne zajęcie
Marcelina
5 lat 8 miesięcy 18 dni
Gosiulek86 napisała:
No to moja gazety

moja też ,ale nie chciałam tego pisac żeby nie uczyć bo potem jest problem bo faktycznie robi sie mała niszczarka do papieru.
Moja Julka lubi też grające zabawki
Julka
5 lat 8 miesięcy 19 dni
Angelika
1 rok 9 miesięcy 4 dni
avatar # 13.7.2009 (17:38) no ja też za bardzo jej gazet nie daję. To sporadycznie jak dorwie sama, ale nie lubie gdy juz bierze to do buuzi. Moja akurat zabawki lubi, wiec nie mamy na szczescie takiego problemu. Uwielbia grzechotki i kolorowe zabawki
Marcelina
5 lat 8 miesięcy 18 dni
Gosiulek86 napisała:
kolorowe zabawki

dokładnie najlepiej takie co "po oczach dają" kolorem
Julka
5 lat 8 miesięcy 19 dni
Angelika
1 rok 9 miesięcy 4 dni
avatar # 13.7.2009 (18:58) Mój lubi teledyski na vivie i reklamy. Ale nie oglądamy przy nim telewizji, także musi zadowolić się zabawkami. Na szczęście nie mamy z tym problemu. Jak upatrzy sobie jakąś zabawkę, to trzyma ją w rączkach, potrząsa nią, ogląda. Chętniej bawi się nowymi zabawkami. Gazety też lubi. Niestety rozrywa je na strzępy, a następnie wkłada do buzi. Dlatego nie bawi się nimi.
0liwier Krzysztof
5 lat 9 miesięcy 14 dni
avatar # 15.7.2009 (00:15) ahh z moja tez problemy,bo sa dni gdzie jakis czas umie sama sie zajac soba,a czasem nic nie dziala...
ogolnie tv dzialala jak miala 2-3 miesiace hehe,teraz tv jest caly czas wlaczony na mini mini i zoe tylko reaguje na piosenki...wydaje mi sie ze lepiej ze jest caly czas tv niz sporadycznie bo dla dziecka to nie jest to juz tak atrakcyjne jakby bylo tylko "okazyjnie"...ogolnie mowiac,tv zoe nie interesujesmilie1.gif jak ja czytam gazete to zoe tez musi dostac jakas do "czytania"-najczesciej reklamy ze sklepusmilie1.gif lubi worki foliowe,ale nie pozwalam jej sie nimi bawic,lubi sie bawic paczka chusteczek higienicznych lub nawilzajacych,a takze pampersem-oczywiscie nieuzywanym;p
bardzo lubi tez wyciagac sznurowki z butow i to ja najbardziej interesujesmilie1.gifmusze zawsze na dworze uwazac zeby nie zgubila sznurowki albo buta hihismilie1.gif
w aucie dostaje chusteczke higieniczna i robi z nia "porzadek",czyli rwie na malenkie strzepki hihi a pozniej mamusia ma sprzataniesmilie1.gif acha! no i lubi pudeleczko tic tac-ów,woli to nawet bardziej niz jakies tam grzechotki,bo jest male i porecznesmilie1.gif
Zoe Julia
5 lat 9 miesięcy 13 dni
avatar # 15.7.2009 (09:02) no właśnie mój Mati tak samo reklamówki pampersy chusteczki nawilżone to jego hit i ostatnio też dałam mu tic taci po prostu rewelacja
avatar # 16.7.2009 (20:21) tic taci tez juz testowałam i się sprawdzają i chusteczki też!! zuza lubi się bawić moimi szalikamy- mam całą kolekcje w różnych jaskrawych kolorach to jak się znudzi to jej wymieniam. no i jak gotuje to biorę ją w krzesełku do karmienia do kuchni i daję jej duże plastikowe łyżki do sałatek- są czerwonę więc przyciągają uwagę albo paczkę makaronu (chociaż to się ostatnio źle skończyło bo rozerwał torebke i cały makaron wylądował na ziemi :////) no i przede wszystkim uwielbia bawic sie jedzeniem... daję jej do miseczki chrupki kukurydziane- po chwili zostaje z nich papka którą się wysmaruję po całej buzi ale zabawe ma przednią!!
Zuzanna
5 lat 9 miesięcy 29 dni
Dorotka
4 lata 1 miesiąc 26 dni
avatar # Konto nieaktywne 16.7.2009 (21:30) tic taki moja też uwielbiała,ale bardzo szybko nauczyła się otwierać ząbkami to otwieranie i by mi się udławiłasmilie2.gif,więc dziewczyny uważajcie z tymi cukiereczkami.
a najbardziej to uwielbiała reklamy w telewizji i to zostało jej do dziśsmilie1.gif

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 57 3 miesieczne dziecko a jedzenie w słoiczkach
Autor: siwa0507 | Ostatnia odpowiedź: 20.4.2012 (22:29)
Odpowiedzi: 15 6 miesięczne dziecko nie chce pić mleka!
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 8.1.2013 (18:02)
Odpowiedzi: 16 ile powimmo jeśc 9 miesięczne dziecko?
Autor: Kasiula1 | Ostatnia odpowiedź: 18.11.2013 (10:45)
Odpowiedzi: 12 Ile i co je 4 miesieczne niemowle!!
Autor: lauraanna | Ostatnia odpowiedź: 22.2.2011 (14:09)
Odpowiedzi: 18 3 miesięczne niemowlę
Autor: dzina123 | Ostatnia odpowiedź: 18.12.2011 (15:10)