Czy ma ktos do sprzedania jakies zabawki od 12 miesiąąca??? - Benc.pl

Grupa: Do zabawy

# Autor: czarna140w Wysłano: 18.2.2010 (15:45) Odpowiedzi: 2

Czy ma ktos do sprzedania jakies zabawki od 12 miesiąąca???

Witam. Mam pytanie czy ma ktoś z Państwa do sprzedania zabawki od roku do 2 lat. Oglądam często allegro, ale ta ida zestawy zabawek za takie kosmiczne ceny że mnie poprostu nie stac, a chciałabym cos kupic synkowi, żeby miał cos do zabawy.
# 18.2.2010 (19:44) jak chlopczyk to zwykle rysoraczki lub klocki do ukladania pewnie troche czasu minie nim sie nauczy bawic ale moja julka np nie bawi sie swoimi grzechotkami lub innymi zabawkami tylko bierze starszego syna autka oczywiscie co do raczki to do buzi ale jakas tam zabawe ma. wiec nie oplaca sie kupowac jakis specjalych zabawek dla takich dzieci bo ja kupilam takiego pajaka to znaczy osmiornice dla dziecka od 6 miesiaca a bawic sie zaczela dopiero niedawno b ma taki ekran w brzuszku jak sie uderzy w ten ekran to mowi alfabet

glupota kupowanie drogich zabawek wiec kup cos niedrogiego a fajnego dla malego malucha i wiekszego dzieciaczka
Julia
11 lat 8 miesięcy 26 dni
# 3.11.2010 (15:01) Zapraszam do mojego sklepu internetowego z zabawkami dla dzieci w każdym wieku. Ceny niższe niż na allegro!

www.abc-malucha.com

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 1 Mam do sprzedania ciuszki
Autor: Valerin | Ostatnia odpowiedź: 15.6.2009 (12:48)
Odpowiedzi: 30 Czy sa tu jakies mamusie z woj. Lubelskiego ????
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 1.8.2009 (08:55)
Odpowiedzi: 1 Bebilon PEPTI 1 - do sprzedania 7 nowych puszek
Autor: magdalenadj | Ostatnia odpowiedź: 13.9.2010 (15:02)
Odpowiedzi: 19 Świebodzin.Czy są jakieś mamusie ze Świebodzina??
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 12.12.2009 (09:49)

Grupa: Do zabawy

# Autor: czarna140w Wysłano: 18.2.2010 (15:45) Odpowiedzi: 2

Czy ma ktos do sprzedania jakies zabawki od 12 miesiąąca???

Witam. Mam pytanie czy ma ktoś z Państwa do sprzedania zabawki od roku do 2 lat. Oglądam często allegro, ale ta ida zestawy zabawek za takie kosmiczne ceny że mnie poprostu nie stac, a chciałabym cos kupic synkowi, żeby miał cos do zabawy.
# 18.2.2010 (19:44) jak chlopczyk to zwykle rysoraczki lub klocki do ukladania pewnie troche czasu minie nim sie nauczy bawic ale moja julka np nie bawi sie swoimi grzechotkami lub innymi zabawkami tylko bierze starszego syna autka oczywiscie co do raczki to do buzi ale jakas tam zabawe ma. wiec nie oplaca sie kupowac jakis specjalych zabawek dla takich dzieci bo ja kupilam takiego pajaka to znaczy osmiornice dla dziecka od 6 miesiaca a bawic sie zaczela dopiero niedawno b ma taki ekran w brzuszku jak sie uderzy w ten ekran to mowi alfabet

glupota kupowanie drogich zabawek wiec kup cos niedrogiego a fajnego dla malego malucha i wiekszego dzieciaczka
Julia
11 lat 8 miesięcy 26 dni
# 3.11.2010 (15:01) Zapraszam do mojego sklepu internetowego z zabawkami dla dzieci w każdym wieku. Ceny niższe niż na allegro!

www.abc-malucha.com

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 1 Mam do sprzedania ciuszki
Autor: Valerin | Ostatnia odpowiedź: 15.6.2009 (12:48)
Odpowiedzi: 30 Czy sa tu jakies mamusie z woj. Lubelskiego ????
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 1.8.2009 (08:55)
Odpowiedzi: 1 Bebilon PEPTI 1 - do sprzedania 7 nowych puszek
Autor: magdalenadj | Ostatnia odpowiedź: 13.9.2010 (15:02)
Odpowiedzi: 19 Świebodzin.Czy są jakieś mamusie ze Świebodzina??
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 12.12.2009 (09:49)