Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

Grupa: Do jedzenia

avatar # Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 9.6.2011 (12:32) Odpowiedzi: 2

Smaczne smakolyki zdrowe na urodziny dla 2 latka :)

Dziewcyzny moja corka ma 26.06 urodzinki 2 latka i chce zeby dzieciaczki zdrowo sie odzywialy pomozcie mi moze macie jakies dobre i smaczne przekaski dla maluszkow? dziekuje za wpisy i moze jakie prezent dla 2 latki dziewczynki zeby nie byl duzy edukacyjny bo niedlugo bedzie meic rodzenstwo a pokoj maly smilie1.gif
avatar # 9.6.2011 (13:43) oj przepisow jest cale mnostwo
np ciasteczka owsiane, ciasteczka z amarantusem, batoniki muesli z miodem, muffinki z owocami i miodem zamiast cukru, koktajle owocowe, mozesz zrobic sama lody w domu takie sorbetowe, salatka owocowa, swiezo wyciskane soki, albo nawet tradycyjny kompot , tylko oslodzony miodem
u mnie w domu jak przychodza dzieci hitem jest jak zrobie dzban wody ze swieza mieta i troszeczke miodu na smaczek, bez tez pija smilie1.gif

moze pieczone jabluszka nadziane orzechami

jakies malutkie buleczki np posypane ziarenkami

mozna poszalec zeby bylo ladnie i zdrowosmilie1.gif
Franek
5 lat 3 miesiące 2 dni
Felicja
1 rok 10 miesięcy 12 dni
avatar # 14.6.2011 (23:15) natagra ja wiedziałam ze mamy więcej wspólnych zainteresowań (nie tylko frankowe)- jak np. zdrowe odzywianie. pozdrawiam łódzka mamusiu - cztałas wątek NIE MIŁE KOMENTARZE I BARIERY NA KAŻDYM KROKU? (z błędem w temacie). napisz czasem co tam u was. pozdrawiam cmok.

ja tez mam kilka pomysłów ale niestety życie (głównie dziadkowie męża) zweryfikowali moje zapędy. znajome dzieciaki tez zweryfikowały bo jak widzą coś co nie jest ze sklepu to wybrzyrzają... ale może ja tez nie jestem taka dobra (ledwie raczkuję w zdrowym odzywianiu). takze radze sie dobrze zastanowić kto przyjdzie na imprezkę bo czasem dzieciaki bywają takie ze... uch! narobisz się chcesz zrobić dla nich coś dobrego a tu spotkasz się tylko z krytyką i określeniem ze "nie ma co jesć bo nie ma chipsów albo mc donalda".

ja mam gdzies przepis na kulki z migdałów i nasion , mleczko migdałowe i pare innych ale musiałabym poszperac. generalnie dobrze poszukać w necie przepisów. powinno coś sie znaleć na EKODZIECIAK.PL a tam kolejne linki do podobnych stron. pozdrawiam. jak znajde i bede miała czas przepisywać to wklepię tez te swoje...
Franciszek Fryderyk
5 lat 11 miesięcy 22 dni
Jakub Florian
3 lata 1 miesiąc 6 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 5 Co na urodziny 2 latka?
Autor: Shandy | Ostatnia odpowiedź: 8.9.2013 (18:00)
Odpowiedzi: 171 CZYM KARMICIE SWOJE SKARBY ? zdrowe odżywianie
Autor: inka2401 | Ostatnia odpowiedź: 10.1.2009 (19:51)
Odpowiedzi: 10 Pierwsze urodziny!
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 1.6.2009 (13:05)
Odpowiedzi: 9 Urodziny 3 latki
Autor: paulinka123456 | Ostatnia odpowiedź: 12.9.2012 (12:38)
Odpowiedzi: 51 IMPREZA ROCZKOWA / URODZINY.
Autor: syla11 | Ostatnia odpowiedź: 10.11.2009 (08:32)