Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

Grupa: Do jedzenia

avatar # Autor: Babylily Wysłano: 16.12.2011 (14:44) Odpowiedzi: 45

Butelka

Zosia planowo ma urodzić sie dopiero w marcu, ale ja wychodzę z założenia że lepiej być przygotowanym. Chciałabym bardzo karmić piersią, ale wiem ze różnie z tym bywa i wolę mieć jakaś buteleczkę ot tak na wszelki wypadek. Czy możecie mi jakąś firmę doradzić? Czego Wasze maluchy używają? Jaką na początek kupić? Myślałam albo o takie z tomee http://www.pierwszyusmiech.com.pl/product-pol-579-Butelka-closer-to-nature-150-ml.html albo z dr. browns. http://www.pierwszyusmiech.com.pl/product-pol-577-Butelka-120-mlDr-Brown-s-szeroka-szyjka-ze-smoczkiem-Poziom-1.html ale nie wiem na co zwracać uwagę???? Help!
avatar # 16.12.2011 (15:18) ja na początek kupiłam sobie Avent i moja niunia pije z niej do dziś... oczywiście trzeba było kupić większy rozmiar smoka i butli ale nic się z nią nie dzieje... myję ją w zmywarce, ręcznie jak mi w danej chwili wygodnie, zastanów się również nad laktatorem, kup go z takiej samej firmy jak butelkę, jest to dużo wygodniejsze... jak już urodzisz to staraj się odciągać sobie pokarm... przyzwyczaisz piersi, a po za tym w razie Twojej choroby lub nieobecności maleństwo zawsze dostanie mleko... polecam mrożenie pokarmu w woreczkach, nie są drogie a bardzo wygodne.
Anitka
7 lat 1 miesiąc 7 dni
Aleksander
2 lata 2 miesiące 24 dni
avatar # 16.12.2011 (15:19) Z tomee są dobre ale mój maluszek ma z Avent i są super smilie6.gif
Pola
5 lat 9 miesięcy 8 dni
Adaś
3 lata 6 miesięcy 29 dni
Lena
9 miesięcy 28 dni
avatar # 16.12.2011 (15:42) Moj synek uzywal ze wszystkich firm,wszytsie wyprobowalismy i najbardziej polecam firme AVENT a jezeli bedziesz chciala dobra butelke antykolkowa to polecam dr brown.
Kuba
6 lat 1 miesiąc 26 dni
avatar # 16.12.2011 (15:55) My uzywamy tomme tippee
sa fajne -ale jedyny minus to ze smok do kaszki ma strasznie wielka dziure i np moje polroczne dziecko dlawilo sie nadmiarem kaszki-wiec przetsaliwmy go uzywac smilie1.gif
kupilam avent jakos 3w1 czy cos takiego -fajna smilie1.gifchoc Adrian szybko przestal ja lubic smilie6.gif

Walentynki twoja corka dalej pije z butli??? bo widze ze ma ponad 4lata ?!
Adrian Krzysztof
5 lat 2 miesiące 11 dni
avatar # 16.12.2011 (16:11) My mielismy terz z tomi ale moje dziecko preferuje avent do tej pory mamy avent
Dawid-Tomasz
5 lat 2 miesiące 3 dni
avatar # 16.12.2011 (16:50) ja mam z tommee i laktator tez z tej firmy , Avent tez dobry ale jak dla mnie taki jakis maly ten smok sie wydaje smilie6.gif z tommee jakos wiejszy 'cycuszek' jest
Majeczka
4 lata 5 miesięcy 11 dni
Sebuś
3 lata 4 miesiące 14 dni
avatar # 16.12.2011 (17:05) Ja słyszałam, że dr Browna bardzo niewygodnie się czyści.
Ja tam bym na Tommee Tippee postawiła.
Madisiak wychował się na nich i drugiemu maleństwu też zamierzam kupić.
Madeleine
5 lat 7 miesięcy 6 dni
Oscar Liam
2 lata 5 miesięcy 27 dni
avatar # 16.12.2011 (17:10) nie ma znaczenia jaka butelke kupisz tak naprawde bo to i tak dzidzia moze dokonac wyboru tzn ze kupisz jakas a dzidzi nie podpasuje i nie bedzie chciala ciagnac ,po czym bedziesz kupowac nastepna firma do wyprobowania smilie1.gif

jednym dziciaczkom pasuje wszystko nie wazne z czego byle lecialo mleko inne wydziwiaja hehehsmilie1.gif

ja przy pierwszym uzywalam avent a przy drugim tt ,przy drugim dziecku zakupilam tt tylko dlatego ze byla akurat promocja i byly tansze od aventu smilie1.gif

napewno nie kupuj za wiele, kup jedna gora dwie i to wszystko reszta wyjdzie w praniusmilie1.gif
dawid
8 lat 4 miesiące 10 dni
Nathan
4 lata 6 miesięcy 24 dni
avatar # 16.12.2011 (17:25) Jeśli chodzi o butelkę to ja popełniłam 1 głupi błąd. Kupiłam Aventu taką największa z możliwych. Chyba tam powyżej 300ml było. Takie duże butelki nie są potrzebne, chyba, że karmi się 4 letnie dzieckosmilie6.gif Nie wiedziałam i wyrzuciłam kasę.
Madeleine
5 lat 7 miesięcy 6 dni
Oscar Liam
2 lata 5 miesięcy 27 dni
avatar # 16.12.2011 (18:34) Przed narodzinami mojego Anioleczka ,kolezanka doradzila mi abym kupila butelki dr brown,kiedy wybralam sie na zakupy,kupilam butelki tommi tippi bo pomyslalam,ze to bez roznicy jaka butelka i bardzo sie mylilam!
Tommi tippi jak dla mnie do upy,smoczek sie zasysal,maly duzo powietrza przez to polykal.Dostal kolki wiec nie zastanawiajac sie posluchalam rady kolezanki i kupilam dr brown,swietne butelki,dziecko juz nie polykalo powietrza,rewelacja jak dla mnie.Fakt z myciem wiecej paplaniny,bo butelka sklada sie z kilku czesci.Ale warto dolozyc troche wiecej kasy
Gabriel
3 lata 4 miesiące 9 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 36 Butelka..
Autor: agata19074 | Ostatnia odpowiedź: 14.3.2014 (12:49)
Odpowiedzi: 6 Karmienie butelka
Autor: caroll | Ostatnia odpowiedź: 27.7.2008 (19:09)
Odpowiedzi: 63 KARMIĆ PIERSIĄ CZY BUTELKĄ?
Autor: ewelina23-85 | Ostatnia odpowiedź: 3.8.2010 (19:15)