CZYM KARMICIE SWOJE SKARBY ? zdrowe odżywianie - Strona 19 - Benc.pl

Grupa: Do jedzenia

# Autor: inka2401 Wysłano: 10.1.2009 (19:51) Odpowiedzi: 182

CZYM KARMICIE SWOJE SKARBY ? zdrowe odżywianie

Zadaje to pytanie ponieważ widzę wokół moich zanjomych, którzy mają dzieciaczki w wieku podobnym do Anulki, że z tym karmieniem niemowlaków to bywa różnie. Moja córka 8 m-cy pije mleczko, je dania głwnie ze słóikczków, kaszki mleczne a czasem na przekąskę daję jej chrupka kukurydzianego albo całą marchew, żeby masowała sobie dziąsła przy ząbkowaniu. Niestety dzieci moich znajomych ( też 8 m-cy) jedzą: DANONKI, PARÓWKI, TORTY, BUDYNIE, BUŁKI, KLUSKI Z SOSEM, JAJECZNICĘ No i szczyt wszystkiego - KASZANKĘ przy tym nie pijac mleka już wcale !.( i nie są to rodziny ani patologiczne ani biedne ) Nie wiem czy ja jestem inna czy może świat już tak poszedła naprzód, że i dzieci dojrzewają jak na sterydach? A może rodzice zniecierpliwieni "popychają" w ten dziwaczny sposób rozwój dziecka. Serce się kraje jak widzę brzdąca wcinającego parówkę przy poklasku i radości całej rodziny :-( Przecież to czy dziecko się teraz zdrowo odżywia jest dla niego bagażem na całe życie

# 22.3.2020 (17:09) Zgadzam się z tobą jak najbardziej.
# 11.11.2020 (02:00) Póki co karmimy tylko mlekiem modyfikowanym. U mojego synka najlepiej sprawdziło się mleko Bebilon, w DOZie mają je najtaniej.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 2 Smaczne smakolyki zdrowe na urodziny dla 2 latka :)
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 9.6.2011 (12:32)
Odpowiedzi: 29 Czym pachniecie?
Autor: Rasuni | Ostatnia odpowiedź: 15.10.2009 (14:21)
Odpowiedzi: 56 Czym wzmocnic włosy??
Autor: Etii | Ostatnia odpowiedź: 29.12.2012 (17:03)
Odpowiedzi: 1 czym karmić niemowlaka - kp / mm?
Autor: Oliviaa_p | Ostatnia odpowiedź: 23.2.2017 (14:26)

Grupa: Do jedzenia

# Autor: inka2401 Wysłano: 10.1.2009 (19:51) Odpowiedzi: 182

CZYM KARMICIE SWOJE SKARBY ? zdrowe odżywianie

Zadaje to pytanie ponieważ widzę wokół moich zanjomych, którzy mają dzieciaczki w wieku podobnym do Anulki, że z tym karmieniem niemowlaków to bywa różnie. Moja córka 8 m-cy pije mleczko, je dania głwnie ze słóikczków, kaszki mleczne a czasem na przekąskę daję jej chrupka kukurydzianego albo całą marchew, żeby masowała sobie dziąsła przy ząbkowaniu. Niestety dzieci moich znajomych ( też 8 m-cy) jedzą: DANONKI, PARÓWKI, TORTY, BUDYNIE, BUŁKI, KLUSKI Z SOSEM, JAJECZNICĘ No i szczyt wszystkiego - KASZANKĘ przy tym nie pijac mleka już wcale !.( i nie są to rodziny ani patologiczne ani biedne ) Nie wiem czy ja jestem inna czy może świat już tak poszedła naprzód, że i dzieci dojrzewają jak na sterydach? A może rodzice zniecierpliwieni "popychają" w ten dziwaczny sposób rozwój dziecka. Serce się kraje jak widzę brzdąca wcinającego parówkę przy poklasku i radości całej rodziny :-( Przecież to czy dziecko się teraz zdrowo odżywia jest dla niego bagażem na całe życie

# 22.3.2020 (17:09) Zgadzam się z tobą jak najbardziej.
# 11.11.2020 (02:00) Póki co karmimy tylko mlekiem modyfikowanym. U mojego synka najlepiej sprawdziło się mleko Bebilon, w DOZie mają je najtaniej.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 2 Smaczne smakolyki zdrowe na urodziny dla 2 latka :)
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 9.6.2011 (12:32)
Odpowiedzi: 29 Czym pachniecie?
Autor: Rasuni | Ostatnia odpowiedź: 15.10.2009 (14:21)
Odpowiedzi: 56 Czym wzmocnic włosy??
Autor: Etii | Ostatnia odpowiedź: 29.12.2012 (17:03)
Odpowiedzi: 1 czym karmić niemowlaka - kp / mm?
Autor: Oliviaa_p | Ostatnia odpowiedź: 23.2.2017 (14:26)