Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: dziubasq89 Wysłano: 10.12.2010 (19:46) Odpowiedzi: 29

Mdłośći bez wymiotów

Cześć dziewczyny.
Jestem w 3-4 tygodniu ciąży, góra 5 tydzień, i mam pare pytań, ponieważ codziennie rano odczuwam ból brzucha - mdłości ale nie wymiotuje. W ciągu dnia też tak często mam , a także wieczorem. Czy miałyście też tak? jeżeli tak , to macie na to jakiś sposób...?
Jeszcze jedno pytanie, ponieważ z rana jak za szybko wstane z łożka, to strasznie boli mnie brzuch.... czy to normalne????
Dzięuje z góry za odpowiedz smilie3.gif)
avatar # 10.12.2010 (21:05) ja w obu ciazach mialam nudnosci bez wymiotow, czesto tak sie zdaza smilie1.gif to zaden powod do zmartwien, co do bolow brzucha to wydaje mi sie, ze to rowniez normalne, jesli tak szybko masz dolegliwosci bolowe musisz pamietac, ze jestes w ciazy i wstawac nieco wolniej smilie3.gif ale jesli bol jest silny to zawsze warto skontaktowac sie z lekarzem, zycze zdrowka i pozdrawiam!
Jan
4 lata 2 miesiące 3 dni
Evelyn
3 lata 1 miesiąc 18 dni
avatar # 10.12.2010 (22:12) na nudnosci pomagalo mi tylko to ,ze zanim wstałam przegryzłam sobie jakieś ciastko np bebetka albo zjadlam banana <schowaj sobie pod poduszke> a pozniej wstan i napij sie mleka albo soku pomidorowego ! mi pomagalo sprawdz moze tobie pomoże smilie1.gif
Marcel
4 lata 4 miesiące 3 dni
avatar # Konto nieaktywne 10.12.2010 (22:25) Ja też miałam nudności bez wymiotów ... choć czasem już zwieszałam głowę na kibelkiem ... no ale ja ogólnie zawsze zaciskam gardło aby tylko nie wymiotować więc i w ciąży robiłam wszystko oby tylko tego uniknąć ... kładłam się w bezruchu i czekałam aż przejdzie smilie5.gif ... a na nocnym stoliczku miałam paczkę biszkoptów, jak się budziłam od razu jadłam ze 2,3 poleżałam jeszcze chwilkę i dopiero wstawałam.

Ach miło powspominać fajne to czasy były smilie1.gif
avatar # 10.12.2010 (22:46) Ja też miałam mdłości bez wymiotów(przez cała ciąże tylko raz wymiotowałam) i mdłości miałam zazwyczaj późnym wieczorem i mi pomagało przegryzienie czegoś. Brzuch na początku bolał tak jak na okres i co chwilę biegałam sprawdzić czy go nie dostałam jak nie jest za częsty i mocny i po chwili ustępuje to jest wszystko ok i tak na marginesie w ciąży można brać no-spe gratuluję fasolki smilie1.gif
Aurelia Leokadia
4 lata 2 miesiące 22 dni
avatar # 11.12.2010 (09:42) Ja robiłam tak: wstałam zrobiłam sobie herbatę z jedną łyżeczką cukru do tego z 2 kromki chleby z czymś tam ale z chleba odkrajałam skórki zanosiłam do pokoju i szłam na silę zwymiotować a potem kładłam się i na leżąco jadła później trochę się podnosiłam aż do pełnego siadu. Po taki rytuale przeważnie już w dzień mnie nie męczyło a jak tak to znowu powtórkasmilie1.gif Trochę drastycznie ale pomagałosmilie1.gif Tylko dopiero po 2 tygodniach od wystąpienia mdłości zaczęłam tak robić a jaka byłam szczęśliwa jak pierwszy raz zupa mi się utrzymała w żołądkusmilie5.gif
Sebastian Dawid
4 lata 3 miesiące 24 dni
Amelia Wiktoria
1 rok 11 miesięcy 14 dni
avatar # 11.12.2010 (10:40) na początku przez jakiś tydzień miałam mdłości bez wymiotów, a potem doszły wymioty.
Rano przy łóżku czekało na mnie śniadanko, nie wstawałam z niego zanim nie zjadłam. Czasem to pomagało a czasem nie. Generalnie wymiotowałam bez względu na porę dnia czy nocy, miejsca w którym przebywałam. Bywały dni, że nie wychodziłam z łóżka, a obok niego leżała miska. Z domu nie wychodziłam bez woreczków i wody. Pomagały mi trochę mandarynki. Niektórym pomaga imbir, migdały.
Julek
4 lata 1 miesiąc 20 dni
avatar # 11.12.2010 (16:25) ja tez z synem mialam mdlosci bez wymiotow a teraz jak mnie wzielo to odrazu ale wymiotowalam 5 razy KAZDA CIAZA JEST INNA PAMIETAJ!!!!!

macica sie rozciaga i boli jak na @ zglos sie do lekarza moze przepisze ci luteine nospe albo inne leki rozkurczowe
Gracjan - Mieczysław
4 lata 10 miesięcy 1 dzień
Lena Ewelina
3 lata 2 miesiące 9 dni
avatar # Konto nieaktywne 11.12.2010 (20:14) Ja przez cala ciaze tak mialam tyle ze przez pierwsze ok 3 miesiace mialam wlasnie mdlosci bez wymiotow chcialo mi sie wymiotowac ale jakos nie moglam,przeszkadzaly mi strasznie zapachy,np lenor żoltysmilie5.gif i nie moglam nawet patrzec na pierogi jak tylko zobaczylam gdzies pierogi to odrazu mi sie na wymioty zbieralo,nie wiem dlaczego bo bardzo lubie pierogi ale w ciazy nie moglam ich jescsmilie2.gif a jak sie zaczal 4 miesiac to zaczely sie mdlosci z wymiotami rano wstawalam i odrazy bieglam wymiotowac,duzo razy mialam tak ze musialam wysiasc z autobusu czy tramwaju bo mialam potrzebe zwymiotowania,a o samochodzie to juz nie wspomne musialam jezdzic z glowa za oknemsmilie5.gif u kazdej kobiety jest inaczej niby mowia ze mdlosi sa tylko na poczatku ciazy a ja jednak mialam az do dnia porodusmilie2.gif
avatar # Konto nieaktywne 12.12.2010 (18:05) Ja miałam identycznie mdłości całodzienne a nawet nocne,podobno melisa troche pomagasmilie1.gif
avatar # 13.12.2010 (11:09) Dzięki dziewczyny za odpowiedzi smilie1.gif
Normalnie aż się boję co to będzie. Zrobię tak jak mówiłyście, położe jakieś biszkopty koło łóżka i wode, i jak bede wstawać to najpierw zjem.
Ja się modle żeby tylko nie wymiotować. ;/ bo muszę do stycznia wytrzymać bez wymiotów żeby dostać umowę o pracę smilie2.gif bo na razie pracuje na zlecenie ;/
Julia
3 lata 19 dni
Igor Adam
1 rok 5 miesięcy 17 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 142 Mdłości i wymioty :]
Autor: j_adzia | Ostatnia odpowiedź: 6.12.2011 (19:00)
Odpowiedzi: 7 Powrót mdłości
Autor: rysiunia23 | Ostatnia odpowiedź: 22.2.2012 (20:27)
Odpowiedzi: 25 Silny ból podbrzucha, mdłości, sen - stres czy ciążą?
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 15.12.2009 (18:34)