Mamy mające wiecej dzieci niż jedno - Strona 4 - Benc.pl

# Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 3.3.2011 (14:20) Odpowiedzi: 35

Mamy mające wiecej dzieci niż jedno

Witam chce się dowiedzieć jak to z tym jest czy dajecie rade małe dziecko i będąc ciąży albo miałyście taką sytuację.Ja mam 5 miesięczne dziecko i jestem w ciąży 6 tydzień czy mogę nosić synka znosić wózek wynosić itp.Jakie rady macie w takiej sytuacji dziecko małe i ciąża.I czy dam rade sobie po porodzie z 2 dzieci syn będzie mieć 13 mc wtedy.
# 8.3.2011 (18:10) Ja bym chciała aby dzidzia ładnie spała i nie miała kolek..
Mam pracę,będę pracowała do samego końca ciąży,a potem
będę musiała szybko wrócić do tego zajęcia. Zal mi stracić byłoby tę pracę,bo jest lekka i bez wychodzenia z domu...MUszę pogodzić ją z wychowaniem 3 dzieci,bo drugi raz taka praca mi się nie nadarzy...
Ale jak tego dokonać???????????????????????????????? smilie1.gif
Patrycja
23 lat 6 miesięcy 14 dni
Dominika
8 lat 11 miesięcy 14 dni
Kacper
13 lat 2 miesiące 29 dni
# 8.3.2011 (18:38) Dasz radę smilie1.gifJeśli nie musisz z domu wychodzić będzie ci łatwiej.
A co to za praca jeśli wiedzieć można??
Maciej Antoni
11 lat 14 dni
Karol Michał
9 lat 6 miesięcy 2 dni
Piotr Adam
9 lat 6 miesięcy 2 dni
# 9.3.2011 (06:42) Przynależę do działu marketingu. Kontaktuję się ze stałymi kontrahentami firmy i mniejszymi detalicznymi.
Pracę mogę wykonywać w domu,bo stanowię samodzielny pion.
Nie muszę prowadzić dokumentacji fizycznie,a raporty przesyłam drogą mailową do analityków. Tak więc wystarczy ,ze dojeżdzam na zebrania ,szkolenia etc.
Sama widzisz,ze w mojej syt. rodzinnej taka praca to błogosławieństwo. Lepiej więc byłoby,gdybym dała radę ją utrzymać...
Bo naprawdę jest nieobciążająca. [nie pracuję w stresie ,na "akord",i mam pełny wymiar czasu a tak naprawdę wystarczy jak regularnie pracuję 3-4 godz.i się wyrabiam]
Problem to noworodek w domu....świat się przewraca do góry nogami...
Patrycja
23 lat 6 miesięcy 14 dni
Dominika
8 lat 11 miesięcy 14 dni
Kacper
13 lat 2 miesiące 29 dni
# 9.3.2011 (12:47) No początki są zawsze ciężkie ale jakoś tak sobie życie poukładasz że na pewno dasz radę smilie1.gif
Maciej Antoni
11 lat 14 dni
Karol Michał
9 lat 6 miesięcy 2 dni
Piotr Adam
9 lat 6 miesięcy 2 dni
# 9.3.2011 (13:01) Mam nadzieję,ale nie udaję bohaterki i przyznaję,że boję się jak jasna cholera jak to dalej będzie.... smilie1.gif
Patrycja
23 lat 6 miesięcy 14 dni
Dominika
8 lat 11 miesięcy 14 dni
Kacper
13 lat 2 miesiące 29 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

# Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 3.3.2011 (14:20) Odpowiedzi: 35

Mamy mające wiecej dzieci niż jedno

Witam chce się dowiedzieć jak to z tym jest czy dajecie rade małe dziecko i będąc ciąży albo miałyście taką sytuację.Ja mam 5 miesięczne dziecko i jestem w ciąży 6 tydzień czy mogę nosić synka znosić wózek wynosić itp.Jakie rady macie w takiej sytuacji dziecko małe i ciąża.I czy dam rade sobie po porodzie z 2 dzieci syn będzie mieć 13 mc wtedy.
# 8.3.2011 (18:10) Ja bym chciała aby dzidzia ładnie spała i nie miała kolek..
Mam pracę,będę pracowała do samego końca ciąży,a potem
będę musiała szybko wrócić do tego zajęcia. Zal mi stracić byłoby tę pracę,bo jest lekka i bez wychodzenia z domu...MUszę pogodzić ją z wychowaniem 3 dzieci,bo drugi raz taka praca mi się nie nadarzy...
Ale jak tego dokonać???????????????????????????????? smilie1.gif
Patrycja
23 lat 6 miesięcy 14 dni
Dominika
8 lat 11 miesięcy 14 dni
Kacper
13 lat 2 miesiące 29 dni
# 8.3.2011 (18:38) Dasz radę smilie1.gifJeśli nie musisz z domu wychodzić będzie ci łatwiej.
A co to za praca jeśli wiedzieć można??
Maciej Antoni
11 lat 14 dni
Karol Michał
9 lat 6 miesięcy 2 dni
Piotr Adam
9 lat 6 miesięcy 2 dni
# 9.3.2011 (06:42) Przynależę do działu marketingu. Kontaktuję się ze stałymi kontrahentami firmy i mniejszymi detalicznymi.
Pracę mogę wykonywać w domu,bo stanowię samodzielny pion.
Nie muszę prowadzić dokumentacji fizycznie,a raporty przesyłam drogą mailową do analityków. Tak więc wystarczy ,ze dojeżdzam na zebrania ,szkolenia etc.
Sama widzisz,ze w mojej syt. rodzinnej taka praca to błogosławieństwo. Lepiej więc byłoby,gdybym dała radę ją utrzymać...
Bo naprawdę jest nieobciążająca. [nie pracuję w stresie ,na "akord",i mam pełny wymiar czasu a tak naprawdę wystarczy jak regularnie pracuję 3-4 godz.i się wyrabiam]
Problem to noworodek w domu....świat się przewraca do góry nogami...
Patrycja
23 lat 6 miesięcy 14 dni
Dominika
8 lat 11 miesięcy 14 dni
Kacper
13 lat 2 miesiące 29 dni
# 9.3.2011 (12:47) No początki są zawsze ciężkie ale jakoś tak sobie życie poukładasz że na pewno dasz radę smilie1.gif
Maciej Antoni
11 lat 14 dni
Karol Michał
9 lat 6 miesięcy 2 dni
Piotr Adam
9 lat 6 miesięcy 2 dni
# 9.3.2011 (13:01) Mam nadzieję,ale nie udaję bohaterki i przyznaję,że boję się jak jasna cholera jak to dalej będzie.... smilie1.gif
Patrycja
23 lat 6 miesięcy 14 dni
Dominika
8 lat 11 miesięcy 14 dni
Kacper
13 lat 2 miesiące 29 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000