Czy jestem w ciąży ? - Benc.pl

# Autor: paaulaa3456 Wysłano: 3.5.2011 (18:06) Odpowiedzi: 52

Czy jestem w ciąży ?

Witam dziewczyny.Przepraszam że tutaj wtrącam ten temat ale nie mogę znaleśc wątku na którym mi zalezy;/ Jestescie doswiadczone w tych sprawach może pomożecie mi.
Mianowicie 24.04 (niedziela) powinnam wziasc ostatnia tabletke.JEdnak nie wziełam jej 26.04 dostałam okres.W dniu 2 i 5 okresu kochałam sie z chłopakiem.)2.05 czyli wczoraj (poniedzialek) powinnam wziasc pierwsza tabletke po 7 dnowej przerwie.Rowniez jej nie wzielam a kochalam sie z chlopakiem.Oczywiscie bez zabezpieczenia i za kazdym razem doszedł we mnie.Czy jest duza szansa na ciąże? ogolnie to zalezy mi na tym, chce byc w ciąży.Czy tylko dni płodne mam brac pod uwage?
# 3.5.2011 (18:50) nie kolejny durny temat nawt podczas @ mozesz zajsc w ciaze
Gracjan - Mieczysław
12 lat 7 miesięcy 25 dni
Lena Ewelina
11 lat 2 dni
Jestem w ciąży
# Konto nieaktywne 3.5.2011 (19:27)
paaulaa3456 napisała:
ogolnie to zalezy mi na tym, chce byc w ciąży
zależy ci na ciaży a bierzesz tabletki??oczy.gif
paaulaa3456 napisała:
Czy tylko dni płodne mam brac pod uwage?
Przy zarzywaniu tabletek anty nie ma czegoś takiego jak dni płodne
# 3.5.2011 (20:59) Ale dziewczyny ja wzielam tabletke ostatnia przed okresem.3tygodnie biore tabletki a tydzien mam przerwy i w tym tyg przerwy wstepuje krwawienie.Tak tez bylo tym raazem.Tyle ze juz tej ostatniej tabletki nie wzielam, dostalam okres,Podczas niego kochalismy sie i Od wczoraj powinnam brac na nowo kolejne tabletki, ale nie biore ich bo chce byc w ciąży.Dlatego chce wiedziec czy nie biorac tej tabletki mogłam zajsc w ciąże.Wczoraj juz powinnam zaczac nowe opakowanie ale nie rozpoczelam, kochalam sie z chlopakiem.
# 3.5.2011 (21:12)
paaulaa3456 napisała:
Ale dziewczyny ja wzielam tabletke ostatnia przed okresem.3tygodnie biore tabletki a tydzien mam przerwy i w tym tyg przerwy wstepuje krwawienie.Tak tez bylo tym raazem.Tyle ze juz tej ostatniej tabletki nie wzielam, dostalam okres,Podczas niego kochalismy sie i Od wczoraj powinnam brac na nowo kolejne tabletki, ale nie biore ich bo chce byc w ciąży.Dlatego chce wiedziec czy nie biorac tej tabletki mogłam zajsc w ciąże.Wczoraj juz powinnam zaczac nowe opakowanie ale nie rozpoczelam, kochalam sie z chlopakiem.
ale w poprzednim miesiacu bralas jajeczkowania nie bylo wiec zapomnij o fasolce
Gracjan - Mieczysław
12 lat 7 miesięcy 25 dni
Lena Ewelina
11 lat 2 dni
Jestem w ciąży
# 3.5.2011 (22:00) a teraz kiedy bede miala dni płodne jest jakas szansa? czy raczej musze odczekac kilka miesiecy? czy tałam na wielu forach, że zaraz po odstawieniu tabletek anty hormony tak szaleja ze jest zwiekszona szansa na zajscie.sama juz nie wiem co mam myslec.
# 3.5.2011 (22:00) a teraz kiedy bede miala dni płodne jest jakas szansa? czy raczej musze odczekac kilka miesiecy? czy tałam na wielu forach, że zaraz po odstawieniu tabletek anty hormony tak szaleja ze jest zwiekszona szansa na zajscie.sama juz nie wiem co mam myslec.
# 3.5.2011 (22:10)
paaulaa3456 napisała:
a teraz kiedy bede miala dni płodne jest jakas szansa? czy raczej musze odczekac kilka miesiecy? czy tałam na wielu forach, że zaraz po odstawieniu tabletek anty hormony tak szaleja ze jest zwiekszona szansa na zajscie.sama juz nie wiem co mam myslec.
ja zaszlam z synem po roku kazdy organizm jest inny kup se testy owu i bedziesz wiedziec
Gracjan - Mieczysław
12 lat 7 miesięcy 25 dni
Lena Ewelina
11 lat 2 dni
Jestem w ciąży
# 4.5.2011 (13:16) Witam, jestem tu nowa. Powiem tak z moim facetem zabezpieczamy sie prezerwatywami. Moje cykle sa rozne: 18-25.02 , 12-16.03 , 13-19.04. W dniach 25-28.04 kochalismy sie bez zabezpieczen (tak jakos wyszlo). Od niedzieli(01.05) czuje dziwne pobolewanie w dole brzucha (tak mialam przy pierwszej ciazy ktora stracilam), do tego zawroty glowy, wczoraj doszła zgaga i wymioty (wieczorem zwrocilam wszystko co zjadlam i wypilam). Teraz nic nie jadlam bo po prostu jest mi niedobrze. Czy to mozliwe zebym zaszla w ciaze? A jesli nawet to mozliwe tak wczesne objawy? Do testow nie jestem przekonana bo przy pierwszej ciazy zrobilam ich mnostwo, dopiero w 5 tyg wyszedl pozytywny. Prosze poradzcie mi cos...
Nikola Magdalena
10 lat 4 miesiące 21 dni
Kacper Maksymilian
8 lat 11 miesięcy 1 dzień
Wiktoria Malgorzata
6 lat 6 miesięcy 10 dni
# Konto nieaktywne 4.5.2011 (15:42) Możliwe że jesteś w ciąży ale tak szybko objawy??? Idz do lekarza.
# 4.5.2011 (16:28) wlasnie mi tez wydaje sie to wszystko zbyt szybko...
wydaje mi sie ze wczesniej raczej nie moglam zajsc w ciaze... zreszta mialam normalny okres...
Nikola Magdalena
10 lat 4 miesiące 21 dni
Kacper Maksymilian
Wiktoria Malgorzata
6 lat 6 miesięcy 10 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 5 Chyba jestem w ciąży (jestem tu nowa)
Autor: Jusons | Ostatnia odpowiedź: 30.5.2010 (17:22)
Odpowiedzi: 127 Jestem w ciąży i jestem nastolatką....
Autor: dooma | Ostatnia odpowiedź: 26.12.2011 (12:16)
Odpowiedzi: 21 jestem w ciazy
Autor: MALA1985 | Ostatnia odpowiedź: 30.12.2008 (18:00)
Odpowiedzi: 96 Czy jestem w ciąży???
Autor: maturzystka18 | Ostatnia odpowiedź: 7.1.2009 (19:23)
Odpowiedzi: 1852 Mam 17 lat i jestem w ciąży
Autor: mloda17 | Ostatnia odpowiedź: 20.8.2009 (13:04)

# Autor: paaulaa3456 Wysłano: 3.5.2011 (18:06) Odpowiedzi: 52

Czy jestem w ciąży ?

Witam dziewczyny.Przepraszam że tutaj wtrącam ten temat ale nie mogę znaleśc wątku na którym mi zalezy;/ Jestescie doswiadczone w tych sprawach może pomożecie mi.
Mianowicie 24.04 (niedziela) powinnam wziasc ostatnia tabletke.JEdnak nie wziełam jej 26.04 dostałam okres.W dniu 2 i 5 okresu kochałam sie z chłopakiem.)2.05 czyli wczoraj (poniedzialek) powinnam wziasc pierwsza tabletke po 7 dnowej przerwie.Rowniez jej nie wzielam a kochalam sie z chlopakiem.Oczywiscie bez zabezpieczenia i za kazdym razem doszedł we mnie.Czy jest duza szansa na ciąże? ogolnie to zalezy mi na tym, chce byc w ciąży.Czy tylko dni płodne mam brac pod uwage?
# 3.5.2011 (18:50) nie kolejny durny temat nawt podczas @ mozesz zajsc w ciaze
Gracjan - Mieczysław
12 lat 7 miesięcy 25 dni
Lena Ewelina
11 lat 2 dni
Jestem w ciąży
# Konto nieaktywne 3.5.2011 (19:27)
paaulaa3456 napisała:
ogolnie to zalezy mi na tym, chce byc w ciąży
zależy ci na ciaży a bierzesz tabletki??oczy.gif
paaulaa3456 napisała:
Czy tylko dni płodne mam brac pod uwage?
Przy zarzywaniu tabletek anty nie ma czegoś takiego jak dni płodne
# 3.5.2011 (20:59) Ale dziewczyny ja wzielam tabletke ostatnia przed okresem.3tygodnie biore tabletki a tydzien mam przerwy i w tym tyg przerwy wstepuje krwawienie.Tak tez bylo tym raazem.Tyle ze juz tej ostatniej tabletki nie wzielam, dostalam okres,Podczas niego kochalismy sie i Od wczoraj powinnam brac na nowo kolejne tabletki, ale nie biore ich bo chce byc w ciąży.Dlatego chce wiedziec czy nie biorac tej tabletki mogłam zajsc w ciąże.Wczoraj juz powinnam zaczac nowe opakowanie ale nie rozpoczelam, kochalam sie z chlopakiem.
# 3.5.2011 (21:12)
paaulaa3456 napisała:
Ale dziewczyny ja wzielam tabletke ostatnia przed okresem.3tygodnie biore tabletki a tydzien mam przerwy i w tym tyg przerwy wstepuje krwawienie.Tak tez bylo tym raazem.Tyle ze juz tej ostatniej tabletki nie wzielam, dostalam okres,Podczas niego kochalismy sie i Od wczoraj powinnam brac na nowo kolejne tabletki, ale nie biore ich bo chce byc w ciąży.Dlatego chce wiedziec czy nie biorac tej tabletki mogłam zajsc w ciąże.Wczoraj juz powinnam zaczac nowe opakowanie ale nie rozpoczelam, kochalam sie z chlopakiem.
ale w poprzednim miesiacu bralas jajeczkowania nie bylo wiec zapomnij o fasolce
Gracjan - Mieczysław
12 lat 7 miesięcy 25 dni
Lena Ewelina
11 lat 2 dni
Jestem w ciąży
# 3.5.2011 (22:10)
paaulaa3456 napisała:
a teraz kiedy bede miala dni płodne jest jakas szansa? czy raczej musze odczekac kilka miesiecy? czy tałam na wielu forach, że zaraz po odstawieniu tabletek anty hormony tak szaleja ze jest zwiekszona szansa na zajscie.sama juz nie wiem co mam myslec.
ja zaszlam z synem po roku kazdy organizm jest inny kup se testy owu i bedziesz wiedziec
Gracjan - Mieczysław
12 lat 7 miesięcy 25 dni
Lena Ewelina
11 lat 2 dni
Jestem w ciąży
# 4.5.2011 (13:16) Witam, jestem tu nowa. Powiem tak z moim facetem zabezpieczamy sie prezerwatywami. Moje cykle sa rozne: 18-25.02 , 12-16.03 , 13-19.04. W dniach 25-28.04 kochalismy sie bez zabezpieczen (tak jakos wyszlo). Od niedzieli(01.05) czuje dziwne pobolewanie w dole brzucha (tak mialam przy pierwszej ciazy ktora stracilam), do tego zawroty glowy, wczoraj doszła zgaga i wymioty (wieczorem zwrocilam wszystko co zjadlam i wypilam). Teraz nic nie jadlam bo po prostu jest mi niedobrze. Czy to mozliwe zebym zaszla w ciaze? A jesli nawet to mozliwe tak wczesne objawy? Do testow nie jestem przekonana bo przy pierwszej ciazy zrobilam ich mnostwo, dopiero w 5 tyg wyszedl pozytywny. Prosze poradzcie mi cos...
Nikola Magdalena
10 lat 4 miesiące 21 dni
Kacper Maksymilian
Wiktoria Malgorzata
6 lat 6 miesięcy 10 dni
# Konto nieaktywne 4.5.2011 (15:42) Możliwe że jesteś w ciąży ale tak szybko objawy??? Idz do lekarza.
# 4.5.2011 (16:28) wlasnie mi tez wydaje sie to wszystko zbyt szybko...
wydaje mi sie ze wczesniej raczej nie moglam zajsc w ciaze... zreszta mialam normalny okres...
Nikola Magdalena
10 lat 4 miesiące 21 dni
Kacper Maksymilian
Wiktoria Malgorzata
6 lat 6 miesięcy 10 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 5 Chyba jestem w ciąży (jestem tu nowa)
Autor: Jusons | Ostatnia odpowiedź: 30.5.2010 (17:22)
Odpowiedzi: 127 Jestem w ciąży i jestem nastolatką....
Autor: dooma | Ostatnia odpowiedź: 26.12.2011 (12:16)
Odpowiedzi: 21 jestem w ciazy
Autor: MALA1985 | Ostatnia odpowiedź: 30.12.2008 (18:00)
Odpowiedzi: 96 Czy jestem w ciąży???
Autor: maturzystka18 | Ostatnia odpowiedź: 7.1.2009 (19:23)
Odpowiedzi: 1852 Mam 17 lat i jestem w ciąży
Autor: mloda17 | Ostatnia odpowiedź: 20.8.2009 (13:04)