Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 26.10.2011 (23:04) Odpowiedzi: 95

Brak okresu, objawy, test negatywny

Czesc Wam wszystkim. Mam pewien problem i chce sie poradzic Was doswiadczonych lub mniej - MAM smilie1.gif
Ostatni okres mialam 18.09.2011 r, srednia moich cykli przez 11 miesiecy wynosi 28 dni (czyli mialam okres w granicach od 27-31 dni) okres trwal przewazne 6dni. Zaznaczam, ze nigdy nie zdazalo mi sie, aby okres spoznil mi sie nawet o dzien. Jakis rok temu stosowalam tabletki anty, ale krotko. Dzis minal 38 dzien od ostatniej miesiaczki! Zauwazylam rowniez, ze od dzisiaj mam "slinotok", przed okresem zawsze duzo jadlam lecz ostatnio zjem polowe obiadu i zaczyna bolec mnie brzuch oraz czuje jakbym miala zaraz zwymiotowac, czasem kluja mnie jajniki, mam ucisk na nerkach i na brzuchu. 2 tygodnie po okresie dostalam brazowych plamien lecz trwaly tylko 2 dni, a po kolejnych 2 tygodniach (wtedy kiedy powinnam dostac okres) znow plamienie lecz tylko 1 dniowe. Objawy mam tez takie, ze mam "humorki", jestem senna i wogole jakos dziwnie sie czuje nie wiem czy to ze stresu... 2 dni temu robiam test ale wyszedl negatywny. Co mam robic?
avatar # 27.10.2011 (06:39) isc do lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!
Arkadiusz
2 lata 4 miesiące 22 dni
Norbert
8 miesięcy 20 dni
avatar # 27.10.2011 (10:34) dokladnie, my nie jestesmy jasnowidzami wiec rowniez radze isc do lekarza. Okres moze sie spozniac przez stres, zmiany chormonalne, podroz, zmiane klimatu, jakies przezycie np: smierc bliskiej osoby i chociazby ze strachu zajscia w ciaze lub chorobe. Daj na luz to przyjdzie jesli nie jestes w ciazy, ale i tak radze wizyte u ginekologa smilie1.gif
avatar # 27.10.2011 (13:53) idz do ginekologa on ci wszytsko powie.Ja jak bylam w 3 tyg ciazy zrobilam test to wyszedl negatywny a jednak bylam w ciazy! zrobilam po 2 tyg i juz byl pozytywny.
Kuba
6 lat 4 dni
avatar # 27.10.2011 (15:03) No testy się mylą i to jak słyszę, dość często się to zdarza, więc możesz być w ciąży, daj znać, jak już skonsultujesz się z lekarzem...
avatar # 27.10.2011 (17:41) niekoniecznie test sie myli,tylko jak jest poczatkowa faza ciazy to test moze nie wykryc poziomu hormonu bthcg a w pozniejszym czasie jak jest ciaza to na 99 % test powie ze ta ciaza jest.
Kuba
6 lat 4 dni
bliliant_sun napisała:
niekoniecznie test sie myli,tylko jak jest poczatkowa faza ciazy to test moze nie wykryc poziomu hormonu bthcg a w pozniejszym czasie jak jest ciaza to na 99 % test powie ze ta ciaza jest.

zgadzam sięsmilie1.gif
mi tez test nie wykryl od razu, a mialam te objawy co ty oprocz mdłoscismilie1.gif
avatar # Konto nieaktywne 27.10.2011 (21:18) Matko moi rodzice chyba szok przezyja. Do lekarza pojde w miare mozliwosci i wtedy na kiedy mnie zarejestruja. Drugi test zrobie w weekend i dam znac, a tymczasem dziekuje za odpowiedzi i porady. Caluje :*
avatar # 27.10.2011 (23:10) a byla taka mozliwosc ,ze moglas zajsc w ciaze? sex bez zabezpieczenia??
Majeczka
4 lata 3 miesiące 19 dni
Sebuś
3 lata 2 miesiące 22 dni
BewareOfYou napisała:
Matko moi rodzice chyba szok przezyja. Do lekarza pojde w miare mozliwosci i wtedy na kiedy mnie zarejestruja. Drugi test zrobie w weekend i dam znac, a tymczasem dziekuje za odpowiedzi i porady. Caluje :*

Ja zaszlam w ciaze majac 17 lat rodice byli w sozku ale pozniej sie ciesyli jakbys byla w ciazy to nei martw sie dasz sobie rade,a rodice to przezyja nie bedzie tak zle.Czekamy na nowe wiesci
Kuba
6 lat 4 dni
avatar # Konto nieaktywne 28.10.2011 (09:31) Tak. Glupio sie przyznac, ale 2 lata i bez zadnego zabezpieczenia. Przez okolo 3/4 miesiace bralam tylko tabletki antykoncepcyjne. Moze dlatego bez, bo wiem, ze to ten jedyny i jakby cos sie przytrafilo to bym nie zalowala, a bardzo kocham dzieci smilie1.gif Wiem tez, ze mama by sie cieszyla, ale gorzej z tata

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 34 Brak okresu - test negatywny.
Autor: wikaa20 | Ostatnia odpowiedź: 20.9.2011 (16:20)
Odpowiedzi: 43 brak okresu .... a test negatywny
Autor: AniaaaaaaaaM84 | Ostatnia odpowiedź: 5.2.2012 (11:19)
Odpowiedzi: 4 Brak miesiączki, test negatywny
Autor: Grotesque | Ostatnia odpowiedź: 11.10.2010 (17:03)
Odpowiedzi: 26 negatywny test ciążowy a brak miesiączki
Autor: amelka080109 | Ostatnia odpowiedź: 26.9.2012 (16:16)
Odpowiedzi: 22 brak okresu a test neg.
Autor: dOsiaaaczek199 | Ostatnia odpowiedź: 5.11.2012 (17:32)