Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: elak21 Wysłano: 6.2.2012 (12:53) Odpowiedzi: 113

Prolaktyna, tarczyca... Wszystko na NIE...:(

Witam wszystkie starające się kobietki. Mam na imię Ela i z mężem staramy się o dzidziusia już od roku...i nic. ostatnio byłam u lekarza i okazało się że mam za wysoką prolaktyne i niedoczynność tarczycy... Wszystko na przekór... a dzidziusia jak nie było tak nie ma.. Czasem już tracę nadzieje..
Jeśli któraś miała lub ma coś podobnego to podzielcie się ze mną.. Jak wy sobie radzicie.
avatar # 6.2.2012 (16:05) jeżeli z punktu medycznego u ciebie wszystko ok niech się mąż zbada ...
albo to siedzi za mocno u ciebie w psychice kochajcie się tylkow tedy jak macie ochotę a nie w tedy kiedy musiciesmilie3.gif
aniołeczek
2 lata 2 miesiące 11 dni
badabum_ha_ha napisała:
jeżeli z punktu medycznego u ciebie wszystko ok

Przecież pisze, że nie jest ok...wystarczy przeczytać.
Wojtuś Grześ
5 lat 7 miesięcy 29 dni
Michaś Ryś
3 lata 10 miesięcy 15 dni
avatar # 6.2.2012 (16:18) sorki nie doczytałam heh coś mi się między oczami poprzestawiałosmilie5.gifsmilie5.gifsmilie5.gif:
aniołeczek
2 lata 2 miesiące 11 dni
avatar # 6.2.2012 (16:19) nie wiem o czym myślałam jak to czytałam ale gapa ze mnie aż wstyd heh
aniołeczek
2 lata 2 miesiące 11 dni
avatar # 6.2.2012 (16:22) Ja niestety za bardzo nie pomogę.
Koleżanka ma podobny problem. Kilka miesięcy leczyła się na zbyt wysoką prolaktynę, po tym czasie okazało się, że albo stała w miejscu albo spadała minimalnie... a na dodatek okazało się, że podczas owulacji nie pęka jej jajeczko i już się całkowicie załamała.
Wojtuś Grześ
5 lat 7 miesięcy 29 dni
Michaś Ryś
3 lata 10 miesięcy 15 dni
avatar # Konto nieaktywne 6.2.2012 (16:50) Kiedy ja się starałam o dziecko miałam podobny problemsmilie2.gif wysoki poziom prolaktyny- brałam bromergon,prolaktyna,spadła,unormowała się a dzidziusia jak nie było tak nie byłosmilie2.gif natomiast znajoma miała strasznie wysoki poziom prolaktyny przez wiele lat,nie leczyła się, a mimo to urodziła w tym czasie dwoje dzieci. Więc jak widać organizm ludzki lubi płatać figlesmilie1.gif Ja polecam dobrego lekarza,skuteczne leczenie a napewno się udasmilie1.gif
avatar # 6.2.2012 (19:14) Hej ja mam niedoczynność tarczycy jestem po zapaleniu a mimo to nie było problemów z zajściem w ciążę lekarz też się dziwiłsmilie1.gif Za to guzy wykryto jak byłam w pierwszej ciąży i teraz czekam na wizytę żeby sprawdzić:/ Za to mój brat miał najpierw nadczynność potem radiojod i zmieniło się na niedoczynność o małą starali się 6 lat..
Sebastian Dawid
4 lata 4 miesiące 18 dni
Amelia Wiktoria
2 lata 8 dni
ja o swoich problemach z tarczycą dowiedziałam się długo zanim zaczęliśmy starać się o dziecko

lekarz mnie przebadał miałam badane tsh ft3 ft4 okazało się,że mam niedoczynność
dopóki nie wyrównałam hormonów miałam zakaz zachodzenia w ciążę
mówił mi ,że mam robić wszystko nawet przestać współżyć aby nie zajść

po ok 6 mscach jak zaczęłam brać leki na wyrównanie poziom hormonów się wyrównał i wtedy nie było przeszkód
nam się udało za 1 razem

mam nadzieję,że Tobie się wreszcie uda

teraz najprawdopodobniej mam problemy dodatkowo z prolaktyną...obecnie czekam za wynikami

TRZYMAM KCIUKI
Aleksander Dawid
5 lat 9 miesięcy 20 dni
avatar # 7.2.2012 (13:11) Witaj.

Ja dowiedziałam się o swojej niedoczynnosci tarczycy wieku 15 lat, od tamtej pory biore hormony. W tedy miałam po raz pierwszy okres i zawsze okres trwał 6 dni, mocno krwawiłam i strasznie mnie bolało. Po 5 latach chciałam mieć dziecko, i w tedy lekarz mi powiedział, że te bóle miesiaczkowe przestaną mi dokuczać po urodzeniu dziecka. Od starań do zapłodnienia mineło 6 m-cy. Nasze dzieci urodziły całe i zdrowe smilie1.gif
Róża Maria
4 lata 3 miesiące 10 dni
Marek Józef
3 lata 3 miesiące 9 dni
Lilia Anna
1 rok 10 miesięcy 14 dni
avatar # 7.2.2012 (13:29) Hej ciesze się że ktoś napisał i mnie podtrzymał na duchu. Z tego co widze i czytam ( a już się tyle naczytałam i w internecie i w gazetach) ze ten problem z tarczycą lub prolaktyną dotyka coraz wiecej kobiet.
Niestety naswłaśnie. Chodż mężczyźni niby też czasem mają, ale jednak to kobieta musi się borykać z problemami...
Może i psychika tak na mnie wpływa, bo nie ukrywam, że bardzo bym chciała mnieć dzidziusia, ale uwierzcie mi nie potrafię o tym nie myśleć. Widocznie tak się już nakręciłam , że nie potrafię o tym nie myśleć. Widzę reklamę w tv myśle, na ulicy widzę bobasa, myśle...
Ech może faktycznie psychika...

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 9 Prolaktyna
Autor: sitkowianka | Ostatnia odpowiedź: 29.11.2011 (12:26)
Odpowiedzi: 7 tarczyca
Autor: kasiuuux2 | Ostatnia odpowiedź: 6.1.2013 (17:48)
Odpowiedzi: 13 Ciąża a tarczyca
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 24.2.2009 (19:13)
Odpowiedzi: 12 Tarczyca a ciąża
Autor: xjambox | Ostatnia odpowiedź: 13.7.2009 (22:43)
Odpowiedzi: 22 Wysoka prolaktyna a zajście w ciążę
Autor: MalaOla86 | Ostatnia odpowiedź: 31.8.2011 (19:51)