Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: aguu86 Wysłano: 15.4.2012 (18:49) Odpowiedzi: 47

jakie były pierwsze obiawy ciąży??

halllo staramy sie z mężem od dluuugiego czasu o dzidziusia ....... nio i teraz czekkam jutro mam termin @ , ale jakośśś całkiem inaczej sie czuje niż zawsze przed @ także pomóżcie smilie1.gif)))))
avatar # 18.4.2012 (16:07) Aaa no i kiedy czekałam na miesiączkę, to jakoś tak "inaczej" bolały mnie sutki, stały się wrażliwe. Wtedy zaczęłam coś podejrzewać... smilie1.gif
Antoś
1 rok 11 miesięcy 27 dni
Mój misio
1 rok 11 miesięcy 27 dni
avatar # 18.4.2012 (21:04) Czesc dziewczyny jestem tu nowa, od kilku dni czuję się dziwnie. Miewam poranne nudnosci po wstaniu z łóżka, rano a nawet w połudne wymiotuję, nie mogę wciągnąć brzucha bo mnie boli. Piersi mam obolałe i jakby się troszkę powiększyły, no i od czasu do czasu zawroty głowy.Mam nieregularny okres, a kochałam się z mężem 5 dni po 4 dniowym okresie, według moich obliczeń mogły to byc dni nie plodne ale nie mam pewnosci. Nie robilam testu, moze ktoras z was miala podobne objawy..... ?
Bartuś
7 lat 4 miesiące 24 dni
aguu86 napisała:
oki nie wytrzymalam zrobiłam teścik , a tam jak nic jedna krechaaaa.. tylko @ nadal nie ma i piersi nadal jak balony ja już nic nie rozumie smilie2.gif
To ja Cie pociesze!! Z corka w ciazy robilam TRZY testy i kazdy negatywny wychodzil! Poszlam do gina a tam 10 tydz!:O Moze za wczesna ciaza jeszcze zeby pokazal test.
Amelia
4 lata 9 miesięcy 9 dni
Filip
1 rok 7 miesięcy 7 dni
avatar # 19.4.2012 (20:27) mi testy zawsze wychodzily prawidłowo ...wsumie kupuje tylko jednej firmy.
madi83 napisała:
Czesc dziewczyny jestem tu nowa, od kilku dni czuję się dziwnie. Miewam poranne nudnosci po wstaniu z łóżka, rano a nawet w połudne wymiotuję, nie mogę wciągnąć brzucha bo mnie boli. Piersi mam obolałe i jakby się troszkę powiększyły, no i od czasu do czasu zawroty głowy.Mam nieregularny okres, a kochałam się z mężem 5 dni po 4 dniowym okresie, według moich obliczeń mogły to byc dni nie plodne ale nie mam pewnosci. Nie robilam testu, moze ktoras z was miala podobne objawy..... ?

wygląda na ciąże wiec rób test i leć do ginekologa !
Marcel
4 lata 3 miesiące 26 dni
avatar # 19.4.2012 (21:03) testu jeszcze nie robilam, poczekam do weekendu. a co do ginekologa juz se zarejestrowalam ale dopero na 11.05 smilie2.gif(
Bartuś
7 lat 4 miesiące 24 dni
madi83 napisała:
testu jeszcze nie robilam, poczekam do weekendu. a co do ginekologa juz se zarejestrowalam ale dopero na 11.05 smilie2.gif(

co ci szkodzi zrobić test??najwyżej stracisz 12 zł czy ile tam test kosztuje.
Jakub Oscar
4 lata 2 miesiące 29 dni
Pola Sara F.
1 rok 7 miesięcy 3 dni
avatar # Konto nieaktywne 20.4.2012 (00:20) moimi pierwszymi obiawami był ból piersi zaczoł sie 4dni przed spodziewanym okresem więc dało mi to do myślenia bo nigdy nie bolały mnie piersi do tego pobolewał nisko brzuch czułam sie też psychicznie jakoś inaczej trudno mi powiedzieć już teraz jak dokładnie sie czułam ale taka spokojniejsza sie zrobiłam i wrażliwsza test zrobiłam w dzień spodziewanej miesiączki i wyszły odrazu dwie kreseczki
Eli86 napisała:
co ci szkodzi zrobić test??najwyżej stracisz 12 zł czy ile tam test kosztuje.

już lepiej w beta hcg zainwestować bo tu masz 100% pewność
jak dla mniet test z apteki to strata kasy(przekonałam sie na wlasnej skórze)
Julka
5 lat 7 miesięcy 13 dni
Angelika
1 rok 7 miesięcy 28 dni
avatar # 20.4.2012 (07:47) I z Kubą i teraz to ja czułam że jestem w ciąży ,testy tylko to potwierdzały .
Jakub Oscar
4 lata 2 miesiące 29 dni
Pola Sara F.
1 rok 7 miesięcy 3 dni
avatar # 20.4.2012 (09:16) W 1 ciaży tydzień przed terminem @ wykrył mi test ciąze a po moich lipcowych przejściach z testami teraz nie robiłam testów tylko poszłam odrazu na bete i jak poszłam do lekarza to miałam czarno na białym bo jeszcze było za wcześnie na badanie
Julka
5 lat 7 miesięcy 13 dni
Angelika
1 rok 7 miesięcy 28 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 12 Jakie macie/miałyście " Pierwsze objawy ciąży "
Autor: mloda17 | Ostatnia odpowiedź: 28.8.2009 (20:04)
Odpowiedzi: 6 Obiawy ciazy
Autor: Agelele | Ostatnia odpowiedź: 11.11.2012 (01:59)
Odpowiedzi: 5 Obiawy ciazy
Autor: Agelele | Ostatnia odpowiedź: 11.11.2012 (02:00)
Odpowiedzi: 2 Pierwsze objawy ciąży
Autor: marita | Ostatnia odpowiedź: 29.1.2009 (23:17)
Odpowiedzi: 19 Czy to pierwsze objawy ciąży?
Autor: glims | Ostatnia odpowiedź: 28.7.2010 (22:58)