Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: karinka222 Wysłano: 6.8.2009 (14:13) Odpowiedzi: 32

Plamienia na początku ciąży...Czy ktoś miewał ?

Pewnie jest już taki podobny temat , ale jakoś nie mogę żadnego znaleźć ...I tworze nowy bez względu na wszystko .Otóż podejrzewam że jestem w ciąży , niestety nie mogę stwierdzić który to tydzień... Ok 14 dni temu wykonałam test ciążowy ,druga kreska była mało widoczna ale była. Wczoraj wystąpiły u mnie plamienia i trwają do dziś , mają odcień brunatny , sądzę że już się kończą... Wystąpiły w dniu spodziewanej miesiączki. Czy któraś z was miewała takie plamienia w ciąży ?
avatar # 6.8.2009 (14:57) ja mialam takie plamienia na poczatku ciazy,nawet jeszcze o niej nie wiedzac bo pierwszy test wyszedl negatywny,ale z tego co pozniej mi maz powiedzial byla tez niewidoczna prawie druga kreska,bylam na solarium i potem rozbolal mni ebrzuch i krzyz jak do okresu i pojawilo sie krwawienie...myslalam ze to okres,ale byl za krotki po paru dniach zrobilam znow test i pozytywny
Jestem w ciąży
FILIP
4 lata 11 miesięcy 0 dni
avatar # 6.8.2009 (15:03) U mnie przyczyną tego typu plamienia na początku ciąży byl krwiak w macicy - grozilo mi poronienie. Jednak musisz najpierw upewnić się czy jesteś w ciąży. Powtórz test lub zbadaj poziom HCG we krwi. Jednak najlepiej byś zrobila udając się do lekarza - on oceni czy są oznaki wczesnej ciąży i czy istnieje jakieś ryzyko poronienia. Niektóre kobiety lekko krwawią na początku ciąży i nie zawsze oznacza to coś zlego. Myśle, że rozmowa ze specjalistą wiele ci wyjaśni i przestaniesz się martwić.
Pozdrawiam.
Tymoteusz
5 lat 2 miesiące 2 dni
avatar # Konto nieaktywne 6.8.2009 (15:14) Dokładnie najlepiej skonsultuj się z lekarzem.
Ja miałam taki niby okres 3-4 dniowy w terminie msc, a normalnie mam 7-8 dni. Staralismy się o dzidzie wiec tydzien po tym krwawiniu zrobiłam test i 2 kreski.
Na szczescie z ciąża wszystko było ok.
avatar # Konto nieaktywne 7.8.2009 (21:26) ja też miałam plamienia, dostałam od lekarza duphaston i wszystko z ciażą było ok... ale musisz koniecznie udać się do lekarza!!! nie ma zartów!!!
avatar # 7.8.2009 (22:56) Witam. Ja również plamiłam na początku ciąży (wiedziałam że jestem)... Dobrze, że nie plamisz na czerwono! Tylko brązowo... Czerwona to świeża krew. Ja niestety, ale krwawiłam ta czerwoną, dopiero pod koniec na brązowo, a krwawiłam dość długo. Leżałam w szpitalu i miałam ciążę zagrożoną poronieniem. Najlepiej będzie jak skonsultujesz się z lekarzem.
U mnie po kilku m-cach jak znów krwawiłam stwierdzono, że to przez nadżerkę... Ale ile w tym prawdy? Nie wiem.
Po 4 m-cu krwawienia ustały.
Trzymam kciuki i życze powodzenia i zdrówka! smilie1.gif
Kacperek
5 lat 7 miesięcy 28 dni
Oluś
2 lata 11 miesięcy 6 dni
avatar # 7.8.2009 (22:58) Ja również brałam Duphaston i Nospę...
Kacperek
5 lat 7 miesięcy 28 dni
Oluś
2 lata 11 miesięcy 6 dni
avatar # 8.8.2009 (22:46) ja miałam takie plamienia 3 razy i to w takich odstępach jak mniej więcej cykl miesiączkowy. Co do drugiej kreski na teście to też była bladziutka, a jednak byłam w ciąży. Z tymi plamieniami leżałam w szpitalu, dostawałam zastrzyki kaprogest i tabletki duphaston, no-spę, spasmophen i spasmagon
Oluś
5 lat 4 miesiące 15 dni
Hania
2 lata 10 miesięcy 10 dni
avatar # 26.9.2009 (16:14) mam podobna sytuacje, jestem w 5 tyg ciazy i dostalam plamien, pobieglam do gin a on mi powiedzial ze czasami tak jest i zebym go odwiedzila za 2 tyg. Z przerazeniem pomyslam o gin ktorego sobie wybralam na prowadzenie ciazy i pobieglam do szpitala. Jest to moje pierwsze dziecko a ze mam 32 lata to naprawde mi zalezy aby urodzic dzidzie. W szpitalu milo mnie przyjeli gin mnie obejrzal dal duphaston i powiedzial ze niczego nie moze mi zagwarantowac gdyz moj zarodek w dziwnym miejscu sie zagniezdzil. Nie wiem co myslec krawienie sie nasililo o sa skrzepy i krew czerwona...naprawde jest przerazona czy to oznaki poronienia?
Czy ktos mial podobne objawy?
Urszulka
3 lata 9 miesięcy 27 dni
Alicja
1 rok 10 miesięcy 27 dni
avatar # 27.9.2009 (17:43) Dzidziak jak najszybciej skonsultuj się z lekarzem. Tego typu krwawienia nie powinno być. Znam kobiety, które do szpitala trafiały z krwotokami, a dzieciaczki w brzuchu miały się dobrze. Jednak przy tego typu sytuacjach potrzebna jest fachowa pomoc. Trzymaj się.
Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy.
Tymoteusz
5 lat 2 miesiące 2 dni
avatar # 6.10.2009 (10:48) Ja krwawiłam w terminie miesiączki , myślałam ,że to okres . Po za tym nic złego się nie działo .Usg - wiele może wyjaśnić. Dzidziuś urodził się zdrowy .W kolejnej ciąży krwawiłam czerwoną krwią w 12 tygodniu , wtedy moja dzidzia nie miała już akcji serca .Koniecznie udaj się do lekarza.
jaś
6 lat 6 miesięcy 18 dni
szymonek
13 lat 9 miesięcy 25 dni
Aniolek
4 lata 7 miesięcy 25 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 49 Czy ktoś miewał potworne bóle pleców na poczatku ciaży?
Autor: aida | Ostatnia odpowiedź: 10.3.2010 (13:15)
Odpowiedzi: 9 Plamienia w ciąży !
Autor: kasiulenka777 | Ostatnia odpowiedź: 2.1.2011 (11:37)
Odpowiedzi: 13 BOLE BRZUCHA NA POCZATKU CIAZY
Autor: aliona | Ostatnia odpowiedź: 31.5.2009 (08:34)
Odpowiedzi: 8 infekcje pochwy na początku ciąży?
Autor: cudowna92 | Ostatnia odpowiedź: 14.12.2009 (17:33)
Odpowiedzi: 5 Problemy z cerą na początku ciąży
Autor: stanczaky | Ostatnia odpowiedź: 6.11.2012 (23:22)