co mi jest w takim razie. - Benc.pl

# Autor: remember Wysłano: 10.10.2013 (23:20) Odpowiedzi: 4

co mi jest w takim razie.

Hej smilie1.gif

Pojawiło się u mnie brązowe plamienie i troszkę krwi. Zawsze przed okresem ( tydzień) bolały mnie piersi i strasznie brzuch. A teraz w dniu miesiączki dostałam to plamienie i zero bólu (trwało to plamienie z 4 dni) dlatego się zaniepokoiłam. Dodam, że współżyłam z chlopakiem bez zabezpieczenia. Byłam dzisiaj u ginekologa, któremu przedstawiłam objawy i po wysłuchaniu mnie zapytał " to co, w ciązy jesteś? Przyznam, że byłam zszokowana tym pytaniem. Następnie przebadał mnie i stwierdził, że w "środku" jest wszystko w porządku, czyli na nic nie jestem chora. Ale nie dal mi żadnego skierowania na mocz, czy pobieranie krwi, żeby sprawdzić czym jest spowodowana ta nagła zmiana. Na koniec wizyty powiedział, żebym przyszła za miesiąc, jak nie dostane okresu. Czy on może podejrzewać ciąży, skoro podobno wszystko jest w porządku?
I okres mi się wyregulował i zawsze dostaje w terminie.
# 11.10.2013 (08:46) Zrob sobie test, to sie wszystkiego dowiesz.
# 11.10.2013 (10:11) Dokładnie zrób test a będziesz wszystko wiedziała.
Marcel
6 lat 11 miesięcy 27 dni
# Konto nieaktywne 11.10.2013 (10:11) no to bylas u lekarza I sie nie zapytalas,tylko na forum pytasz????? Ludzie sa dziwni
# 11.10.2013 (13:37) nie wiem z czym masz problem??? cykl miesiączkowy to nie zegarek, nigdy idealnie i tak samo nie będzie chodził! ja mam co m-c inaczej, raz boli mnie brzuch, raz nie, raz pobolewają piersi raz nie, raz okres trwa 6 dni, raz 3, a później tylko plamienie. Wszystko zależne jest od tego jaki tryb prowadzisz, od zmiany klimatu, od tego czy chorowałaś, itp różne są przyczyny zmienności cyklu nie tylko ciąża, a skoro byłaś u ginekologa, który nie stwierdził ciąży, to nie wiem nad czym się zastanawiasz??? jak byś była to od razu by powiedział i pogratulował, jak to zazwyczaj robią lekarze. Jest jeszcze coś takiego jak test, jeśli nadal podejrzewasz ciążę...
Weronika
9 lat 5 miesięcy 5 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 15 Dziewczyny co myślicie o takim deserze?
Autor: niesiulka | Ostatnia odpowiedź: 31.5.2011 (11:31)
Odpowiedzi: 44 Czy coś jest ze mną nie tak?
Autor: Monia_25 | Ostatnia odpowiedź: 28.5.2013 (20:49)
Odpowiedzi: 3 co to jest???
Autor: karokalin | Ostatnia odpowiedź: 16.3.2013 (23:58)
Odpowiedzi: 44 Co mi jest
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 25.7.2009 (17:44)
Odpowiedzi: 8 co to jest?
Autor: patrycja280791 | Ostatnia odpowiedź: 14.3.2011 (16:13)

# Autor: remember Wysłano: 10.10.2013 (23:20) Odpowiedzi: 4

co mi jest w takim razie.

Hej smilie1.gif

Pojawiło się u mnie brązowe plamienie i troszkę krwi. Zawsze przed okresem ( tydzień) bolały mnie piersi i strasznie brzuch. A teraz w dniu miesiączki dostałam to plamienie i zero bólu (trwało to plamienie z 4 dni) dlatego się zaniepokoiłam. Dodam, że współżyłam z chlopakiem bez zabezpieczenia. Byłam dzisiaj u ginekologa, któremu przedstawiłam objawy i po wysłuchaniu mnie zapytał " to co, w ciązy jesteś? Przyznam, że byłam zszokowana tym pytaniem. Następnie przebadał mnie i stwierdził, że w "środku" jest wszystko w porządku, czyli na nic nie jestem chora. Ale nie dal mi żadnego skierowania na mocz, czy pobieranie krwi, żeby sprawdzić czym jest spowodowana ta nagła zmiana. Na koniec wizyty powiedział, żebym przyszła za miesiąc, jak nie dostane okresu. Czy on może podejrzewać ciąży, skoro podobno wszystko jest w porządku?
I okres mi się wyregulował i zawsze dostaje w terminie.
# 11.10.2013 (08:46) Zrob sobie test, to sie wszystkiego dowiesz.
# 11.10.2013 (10:11) Dokładnie zrób test a będziesz wszystko wiedziała.
Marcel
6 lat 11 miesięcy 27 dni
# Konto nieaktywne 11.10.2013 (10:11) no to bylas u lekarza I sie nie zapytalas,tylko na forum pytasz????? Ludzie sa dziwni
# 11.10.2013 (13:37) nie wiem z czym masz problem??? cykl miesiączkowy to nie zegarek, nigdy idealnie i tak samo nie będzie chodził! ja mam co m-c inaczej, raz boli mnie brzuch, raz nie, raz pobolewają piersi raz nie, raz okres trwa 6 dni, raz 3, a później tylko plamienie. Wszystko zależne jest od tego jaki tryb prowadzisz, od zmiany klimatu, od tego czy chorowałaś, itp różne są przyczyny zmienności cyklu nie tylko ciąża, a skoro byłaś u ginekologa, który nie stwierdził ciąży, to nie wiem nad czym się zastanawiasz??? jak byś była to od razu by powiedział i pogratulował, jak to zazwyczaj robią lekarze. Jest jeszcze coś takiego jak test, jeśli nadal podejrzewasz ciążę...
Weronika
9 lat 5 miesięcy 5 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 15 Dziewczyny co myślicie o takim deserze?
Autor: niesiulka | Ostatnia odpowiedź: 31.5.2011 (11:31)
Odpowiedzi: 44 Czy coś jest ze mną nie tak?
Autor: Monia_25 | Ostatnia odpowiedź: 28.5.2013 (20:49)
Odpowiedzi: 3 co to jest???
Autor: karokalin | Ostatnia odpowiedź: 16.3.2013 (23:58)
Odpowiedzi: 44 Co mi jest
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 25.7.2009 (17:44)
Odpowiedzi: 8 co to jest?
Autor: patrycja280791 | Ostatnia odpowiedź: 14.3.2011 (16:13)