Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: maybe2009 Wysłano: 6.1.2009 (18:18) Odpowiedzi: 538

Czy moge byc w ciazy?

czy zdarzaja sie takie przypadki ze pomimo ciazy wystepuje miesiaczka ? otoz podejrzewalam ciaze ale robila test (wieczorem) wyszeld negatywnie.... po 36 dniach cyklu dostalam okres ale byl inny niz zawsze :/ nie dosc ze krotki bo 3 dni to jeszcze taki malo krwisty niz zawsze.... we wtorek wybieram sie do ginekologa....

hej gosiulek poprostu sie nie zabezpieczamy jutro mam 18 dla rodziny za tydzien dla znajomych dosc duzo bo na 50 osob....... i za tydzine zrobie test. żeby wiedziec czy sie od alkocholu wstrzymac..... tylko ja watpie by sie udało bo to troche skomplikowane jest. mialam plastry anty....... i juz 3 nie naklejałam a pisze ze jak zapomne przykleic po 48 godz jest szansa ze zajde w ciaze...... a to ze był muj pierwszy cykl z plastrami to wg tego obliczylam sobie teraz owulacji i kochalismy sie w dzien owulacji ja nie wiem jak my rzesmy to zrobili bez obliczen eheeheh ktos do góry czuwa..... no i nie wiem czy to ze mialam plastry cos zmienilo i wogole a teraz czuje takie kłucia najczesciej w dole brzucha ale tak bardziej po prawej stronie. kilka razy dziennie tak mam moze to przez te plastry no nie wiem juz sama ..... od owulacji jutro mija tydzien ( am moze cos sie probuje zagnieździc ehehe ) wiec za tydzien sie dowiem chodz nie na 100 % ...... zobaczymy...... ta miesiaczka mnie zdziwiła boledwo co odstawilam plastry dostałam 3 dniowa miesiaczek..... nigdy tak jeszcze nie mialam moze te plastry na mnie nie zadzialaly i pomimo tego zaszłam niewiem juz sama zobaczymy. heeh

Oliwia
4 lata 11 miesięcy 14 dni
Wojciech
1 rok 2 miesiące 21 dni

No zobaczymy Cokolwiek bedzie to daj znac

Marcelina
5 lat 9 miesięcy 9 dni

dam dam gosiulek a co u Ciebie? jak mała? pewnie słodka jest.

Oliwia
Wojciech
1 rok 2 miesiące 21 dni

No jest słodziutka czasem daje nezle po nocach popalić ale dzis juz np spala jak Aniołek I rosnie tak szybko ze zanim sie obejrze a juz bedzie chodzić

Marcelina
5 lat 9 miesięcy 9 dni

a ja dzis zauwazylam ze mam taki sluz bialy i juz sama niewiem co to.... czy to nie wiadomo skad owulacja czy ciaza czy co innego........ ciekawa jestem strasznie i wolalabym juz wiedziec....... tak mi jakos niedobrze jesc mi sie nie chce tak jakby mi na zołaku nie dobrze..... masakra....... brzuch mnie kłuje tak bardziej po prawej stronie w podbrzuszu tak przynajmnije mi sie wydaje.... jeszcze kilka dni i powinnam juz wiedziec alez ja jestem nie cierpliwa heheh

Oliwia
Wojciech
1 rok 2 miesiące 21 dni

no ja ide w srode prywatnie do ginekologa to sie dowiem na 100% bo ona bedzie miec przynajmniej sprzet aby to sprawdzic bo w prychodniach maja tylko zwykle usg a tym to nic nie wykryja na poczatku....
no sluz tez jakis tam mam koloru bialego takiego mlecznego..... macice dalej mam uloona tak jak mialam..... no jest zatkane i tyle :P klucie w podbrzuszu mam.... iostatnio coraz czesciej mi jest nieodbrze... dzisiaj jeszcze co zauwazylam to poslodzilam sobie herbate 1 lyzeczke jak zawsze dokupka 0,5l i wiecie ze mi nie smakowala bo byla za slodka !!

nie wiem juz sama :] czasami to podswiadomie sobie wyszukujemy objawy :/

no ja tez............ tak mi niedobrze zoładek jakos nie wiem czemu nigdy tak nie mialam ............ moze po tych odstawieniu plastrow . dzisiaj zauwazylam taki przezroczysty sluz........... w piatek mam 18 dla znajomych dosc huczna i bedzie alkochol i w piatek zrobie test zeby wiedziec czy moge okazyjnie wypic............ ale ja jestem niecierpliwa najchetniej bym od razu zrobila...........hehehe

Oliwia
Wojciech
1 rok 2 miesiące 21 dni

maybe jutro powinnas wszystko wiedziec ale ci zazdroszcze............ ej a tak zciekawosci w jakim ty jestes wieku jesli monza spytac...........

Oliwia
Wojciech
1 rok 2 miesiące 21 dni

ja mam chyba cały czas zgage........ bo tak jakby mi cos od mostku ku zoladku . tak mnie sciska...... ALE JESTEM CIEKAWA.......

Oliwia
Wojciech
1 rok 2 miesiące 21 dni

czesc
jestem kaska wczoraj powinnam dostac okres ale jeszce go nie mam bola mnie piersi plecy i dol brzucha tak jak zawsze! w zeszlym miesiacu mialam okres tylko 4 dni strasznie sie boje

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 36 Czy mogę być w ciąży?
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 25.2.2009 (11:56)
Odpowiedzi: 39 Czy ja moge byc w ciązy??
Autor: Madzia9090 | Ostatnia odpowiedź: 2.3.2009 (16:16)
Odpowiedzi: 6 czy moge byc w ciazy????
Autor: agusia123 | Ostatnia odpowiedź: 3.3.2009 (15:22)
Odpowiedzi: 10 czy moge byc w ciazy
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 21.6.2009 (12:21)
Odpowiedzi: 26 czy mogę być w ciąży
Autor: xjulka | Ostatnia odpowiedź: 25.6.2009 (20:44)