młoda mama - Benc.pl

# Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 25.2.2009 (10:37) Odpowiedzi: 111

młoda mama

witam jestem tu nowa i nie wiem czy taki watek juz jest jesli jest to przepraszam pare dni temu dowiedzialam sie o ciazy przyznaje nie zachwycila mnie ta wiadomosc moj chlopak tez sceptycznie do tego podchodzi w szkole nikt nie wie o ciazy ani moi i jego rodzice i prawde mowiac obawiam sie im powiedziec co powiedza co ojciec powie moge przypuszczac a mama to nie wiec co powiecie bylas madra jak szlas do lozka to ponoś konsekwencje tego i napewno macie racje ale nie wiem ja sama czy usunac czy oddac po porodzie nic nie wiem jeszcze ja mam 16 lat moj chlopak 18 jestem w kropce naprawde

# Konto nieaktywne 25.2.2009 (11:29)

jest taki watek
WPADKA W LICEUM

# Konto nieaktywne 25.2.2009 (11:48)

a gdzie to jest w jakim dziale ta wpadka

# 25.2.2009 (12:07)

Witam.Wiadomo,ze zrobisz jak będziesz chciała,ale aborcja to nie jest wyjście.Zresztą o ile mi wiadomo,to od 1993 r. aborcja w naszym kraju jest legalna w trzech przypadkach, jeśli:
• zagrożone jest zdrowie lub życie kobiety;
• istnieje duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu;
• ciąża jest wynikiem przestępstwa(gwałtu itp)
Jeśli chodzi o aspekt moralny,myślę że każda kobieta powinna miec prawo do wyboru o ile pozwoli jej na to własne sumienie.Aborcja to zbrodnia,odebranie życia niewinnej istotce,która w Twoim przypadku powstała z miłości(?).
Osobiście jestem kategoryczną przeciwniczką tego zabójstwa,może dlatego,gdyż sama nie mogłam zajśc w ciążę.W końcu się udało i nasz owoc miłości przyszedł na świat zdrowiutki,za co będę dziękowac Bogu do końca życia.
Naukowcy mówią,że poczęty embrion to jeszcze nie dziecko.Jakże ogromnie się mylą!To nowa maleńka duszyczka,która ma prawo by życ!
Jest wiele artykułów w internecie na ten temat.Poczytaj i przemyśl,bo potem może byc za pozno!http://geocities.com/humanizm_w_polsce/aborcja.htm http://interia360.pl/artykul/aborcja-zbrodnia-przeciwko-ludzkosci-czy-nasze-swiete-prawo,14595
a tu film:http://mojageneracja.pl/9652102/blog/128077425746ff7898495bf
Wszystko zależy od Ciebie.Zawsze możesz urodzic i oddac dziecko do rodziny zastepczej.Myślę jednak,żebys porozmawiala z rodzicami.Troszkę pokrzyczą,ale przecież Cię kochają i pomogą na pewno.
Pozdrawiam serdecznie.

Vikusia
12 lat 3 miesiące 20 dni
Gabriel Tomasz
10 lat 7 miesięcy 25 dni
# Konto nieaktywne 25.2.2009 (12:21)

dzieki poczytam poogladam i dzis poiem rodzicom niech dzeje sie co ma sie dziac i jutro napisze co powiedzieli

# Konto nieaktywne 25.2.2009 (12:22)

w grupie PRZEBIEG CIAZY

# 25.2.2009 (21:54)

Ok to będę zaglądac.3-mam kciuki;-)

Vikusia
12 lat 3 miesiące 20 dni
Gabriel Tomasz
10 lat 7 miesięcy 25 dni
# Konto nieaktywne 26.2.2009 (10:49)

jestem po rozmowoie z rodzicami latwo nie bylo krzyczeli ze mam usunac ze puscilam sie ze szkole nawale ze albo usune albo z domu mam isc skoro chce juz byc dorosla nie odzywaja sie do mnie nic warunek ich jest usun zalamana jestem nie wiem co robic jutro zaczne 7 tydz juz dzis nie poszlam do szkoly bo zle sie czulam ale jutro postaram sie isc chce jaknajmniej opuscic w szkole tyle ile sie da czuje sie w domu samotna i opuszczona ze tak powiem cisza zero rozmow ze mna postanowilam urodzic dziecko ale co potem to znak zapytania

# Konto nieaktywne 26.2.2009 (10:53)

dla nch to tez jest trudne a rozmawialiscie z rodzicami chlopaka
daj rodzicom pare dni moze przemysla i zmienia zdanie

a usunac nie jest tak latwo w polsce]

# Konto nieaktywne 26.2.2009 (10:55)

jego rodzicom powiemy w niedziele az sie boje co oni powiedza na to znaja mniee 6 mc tyle jestem z nim

# Konto nieaktywne 26.2.2009 (10:57)

nie ma znaczenia ile sie znacie moze innego zdania beda rodzice chlopaka
jak ty z chlopakiem chcecie i sie kochacie to bedzie wszystko dobrze

ZAWSZE PO NOCY NASTEPUJE PORANEK

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 14 Chcę zostać młodą mamą!
Autor: Duza-mala | Ostatnia odpowiedź: 13.2.2014 (21:09)
Odpowiedzi: 20 MŁODA I W CIĄŻY ? ; o
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 20.5.2011 (14:55)
Odpowiedzi: 25 za młoda na mamę??
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 23.3.2009 (12:03)
Odpowiedzi: 33 poronienie, mama po 30
Autor: kobramag | Ostatnia odpowiedź: 21.10.2010 (22:03)

# Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 25.2.2009 (10:37) Odpowiedzi: 111

młoda mama

witam jestem tu nowa i nie wiem czy taki watek juz jest jesli jest to przepraszam pare dni temu dowiedzialam sie o ciazy przyznaje nie zachwycila mnie ta wiadomosc moj chlopak tez sceptycznie do tego podchodzi w szkole nikt nie wie o ciazy ani moi i jego rodzice i prawde mowiac obawiam sie im powiedziec co powiedza co ojciec powie moge przypuszczac a mama to nie wiec co powiecie bylas madra jak szlas do lozka to ponoś konsekwencje tego i napewno macie racje ale nie wiem ja sama czy usunac czy oddac po porodzie nic nie wiem jeszcze ja mam 16 lat moj chlopak 18 jestem w kropce naprawde

# Konto nieaktywne 25.2.2009 (11:29)

jest taki watek
WPADKA W LICEUM

# Konto nieaktywne 25.2.2009 (11:48)

a gdzie to jest w jakim dziale ta wpadka

# 25.2.2009 (12:07)

Witam.Wiadomo,ze zrobisz jak będziesz chciała,ale aborcja to nie jest wyjście.Zresztą o ile mi wiadomo,to od 1993 r. aborcja w naszym kraju jest legalna w trzech przypadkach, jeśli:
• zagrożone jest zdrowie lub życie kobiety;
• istnieje duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu;
• ciąża jest wynikiem przestępstwa(gwałtu itp)
Jeśli chodzi o aspekt moralny,myślę że każda kobieta powinna miec prawo do wyboru o ile pozwoli jej na to własne sumienie.Aborcja to zbrodnia,odebranie życia niewinnej istotce,która w Twoim przypadku powstała z miłości(?).
Osobiście jestem kategoryczną przeciwniczką tego zabójstwa,może dlatego,gdyż sama nie mogłam zajśc w ciążę.W końcu się udało i nasz owoc miłości przyszedł na świat zdrowiutki,za co będę dziękowac Bogu do końca życia.
Naukowcy mówią,że poczęty embrion to jeszcze nie dziecko.Jakże ogromnie się mylą!To nowa maleńka duszyczka,która ma prawo by życ!
Jest wiele artykułów w internecie na ten temat.Poczytaj i przemyśl,bo potem może byc za pozno!http://geocities.com/humanizm_w_polsce/aborcja.htm http://interia360.pl/artykul/aborcja-zbrodnia-przeciwko-ludzkosci-czy-nasze-swiete-prawo,14595
a tu film:http://mojageneracja.pl/9652102/blog/128077425746ff7898495bf
Wszystko zależy od Ciebie.Zawsze możesz urodzic i oddac dziecko do rodziny zastepczej.Myślę jednak,żebys porozmawiala z rodzicami.Troszkę pokrzyczą,ale przecież Cię kochają i pomogą na pewno.
Pozdrawiam serdecznie.

Vikusia
12 lat 3 miesiące 20 dni
Gabriel Tomasz
10 lat 7 miesięcy 25 dni
# Konto nieaktywne 25.2.2009 (12:21)

dzieki poczytam poogladam i dzis poiem rodzicom niech dzeje sie co ma sie dziac i jutro napisze co powiedzieli

# Konto nieaktywne 25.2.2009 (12:22)

w grupie PRZEBIEG CIAZY

# 25.2.2009 (21:54)

Ok to będę zaglądac.3-mam kciuki;-)

Vikusia
12 lat 3 miesiące 20 dni
Gabriel Tomasz
10 lat 7 miesięcy 25 dni
# Konto nieaktywne 26.2.2009 (10:49)

jestem po rozmowoie z rodzicami latwo nie bylo krzyczeli ze mam usunac ze puscilam sie ze szkole nawale ze albo usune albo z domu mam isc skoro chce juz byc dorosla nie odzywaja sie do mnie nic warunek ich jest usun zalamana jestem nie wiem co robic jutro zaczne 7 tydz juz dzis nie poszlam do szkoly bo zle sie czulam ale jutro postaram sie isc chce jaknajmniej opuscic w szkole tyle ile sie da czuje sie w domu samotna i opuszczona ze tak powiem cisza zero rozmow ze mna postanowilam urodzic dziecko ale co potem to znak zapytania

# Konto nieaktywne 26.2.2009 (10:53)

dla nch to tez jest trudne a rozmawialiscie z rodzicami chlopaka
daj rodzicom pare dni moze przemysla i zmienia zdanie

a usunac nie jest tak latwo w polsce]

# Konto nieaktywne 26.2.2009 (10:55)

jego rodzicom powiemy w niedziele az sie boje co oni powiedza na to znaja mniee 6 mc tyle jestem z nim

# Konto nieaktywne 26.2.2009 (10:57)

nie ma znaczenia ile sie znacie moze innego zdania beda rodzice chlopaka
jak ty z chlopakiem chcecie i sie kochacie to bedzie wszystko dobrze

ZAWSZE PO NOCY NASTEPUJE PORANEK

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 14 Chcę zostać młodą mamą!
Autor: Duza-mala | Ostatnia odpowiedź: 13.2.2014 (21:09)
Odpowiedzi: 20 MŁODA I W CIĄŻY ? ; o
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 20.5.2011 (14:55)
Odpowiedzi: 25 za młoda na mamę??
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 23.3.2009 (12:03)
Odpowiedzi: 33 poronienie, mama po 30
Autor: kobramag | Ostatnia odpowiedź: 21.10.2010 (22:03)