Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: malgosia73 Wysłano: 19.6.2010 (17:12) Odpowiedzi: 29

Brak akcji serduszka... :-(

Witam,może ktos z was miał podobne doswiadczenie,albo jakas koleżanka,szukam poprostu jakiegos dobrego słowa.Bardzo długo czekałam na tą ciążę,ale niestety kilka dni temu byłam na wizycie i słowa pani doktor sparaliżowały mnie,jestem w 7-8 tyg ciąży i nie widac akcji serca,na dodatek pani doktor powiedziała ze płód jest bardzo mały i napewno rozwijal sie nieprawidłowo,nie wiem dlaczego ale mam jeszcze malutka nadzieje... W poniedzialek ide jeszcze raz na wizyte aby potwierdzic diagnoze a pozniej na zabieg.....,myslałam że wszystkich innych to może spotkac ale nie mnie,nic mnie nie boli,nie krwawie,jestem zrospaczona....
avatar # 19.6.2010 (18:10) Na pocieszenie mogę ci powiedzieć, że powinnaś iść do innego lekarza i to jeszcze raz sprawdzić... Płód może być mniejszy bo prawdopodobnie pózniej zaszłaś w ciążę niż przypuszczałaś- ja mialam podobnie, bylam 3tyg do tyłu niż wynikało z obliczeń od ostatniej miesiączki. W najgorszym wypadku może to być poronienie czego ci oczywiście nie życzę...smilie2.gif. Tylko, że ja jak trafiłam na usg to już byłam w 9tyg, a powinnam być wtedy w 12 tyg, ale już wtedy bylo widać akcję serduszka na usg. Nie wiem czy w 7 tyg można zobaczyć akcję serca... Zyczę ci wszystkiego dobregobuziak.gif
Zuzia
4 lata 6 miesięcy 21 dni
Jestem w ciąży
35 tygodni 1 dzień
avatar # Konto nieaktywne 19.6.2010 (18:29) mozna zobaczyc akcje serca ja mialam robione usg w 7 tyg ciazy i slyszalam serduszko ale niestety plod zatrzymal sie w rozwoju a raczej obumarl oczywiscie nie zycze tego ci tez nie mialam zadnych objawow nagle zaczelam plamic a jak pojechalam do szpitala bylo juz za pozno dziecku serduszko nie bylo ale nie raz lekarz sie myli gdzies ktos tu pisal pomylke lekarza a potem urodzila kobieta oczywiscie zdrowe pozdrawiam i trzymaj sie cieplutko zycze duzo wytrwałosci.
avatar # 19.6.2010 (19:06) hej, nie chce ci robic zludnych nadziei, ale jak ja bylam na wizycie ok 8 tygodnia to tez nie bylo widac bicia serduszka, strasznie sie martwilam, bo w necie wyczytalam ze juz powinno byc widac, na kolejnym usg juz wszystko bylo ok wiec moze jeszcze wszyctko bedzie oksmilie1.gif bede 3mac kciukismilie1.gif najlepiej skonsultuj sie z innym lekarzem!!!
Bartek
4 lata 10 miesięcy 12 dni
avatar # 20.6.2010 (09:13) hej wszystko zalezy jakie masz cyle i kiedy zaszlas w ciaze ... jesli cykle masz bardzo dlugie to moze byc tak, ze owulacje mialas pozno i ciaza jest mniejsza o dwa tygodnie albo wiecej natomiast jesli cykle masz rowne okolo 30 dni to niestety moze sie okazac poronienie...
mowisz, ze nic cie nie boli nie krwawisz ale niestety nie musisz albo dojdzie za jakis czas do samoistnego poronienia albo bedziesz miala zabieg... niestety tak sie czesto dzieje i trzeba sie z tym pogodzic ... maluszek moze ma wady duze i dlatego sie nierozwija ale wcale nie musi to oznaczac tego samego nastepnym razem a wiesz, ze mozesz zajsc w ciaze a po ciazy jest latwiej... pozdrawiam
Aniołek Alanek
4 lata 29 dni
Marcel
2 lata 11 miesięcy 25 dni
aniolek
5 lat 5 miesięcy 9 dni
Aniolek
5 lat 1 miesiąc 1 dzień
Jestem w ciąży
37 tygodni 0 dni
avatar # 20.6.2010 (09:54) Dziękuję Wam dziewczyny,tak tez własnie myślę,ze jeszcze spróbuję miec maluszka,odczekam odpowiedni czas i wezmę się za pracę,jest mi strasznie smutno,co chwile poplakuje,ale czuje jakas sile podwojoną że muszę spróbowac i bede jeszcze miala dzidzie,dzieki jeszcze raz!
avatar # 20.6.2010 (10:02) musisz sprobowac nie mozna sie poddawac ... ja stracilam 3 ciaze i nadal walcze ... daj znac po wizycie moze sie jeszcze wszystko odmieni smilie1.gif a placz duzo pomaga musisz swoje wyplakac bo pustki ci nikt nie zastapi ...
Aniołek Alanek
4 lata 29 dni
Marcel
2 lata 11 miesięcy 25 dni
aniolek
5 lat 5 miesięcy 9 dni
Aniolek
5 lat 1 miesiąc 1 dzień
Jestem w ciąży
37 tygodni 0 dni
avatar # Konto nieaktywne 20.6.2010 (12:47) Hej

Ja miałam tak w pierwszej ciąży. Zaczęłam plamić i pojechałam do szpitala, na USG wyszło, że brak tętna u maleństwa. Niestety poroniłam. Za 1,5 roku okazało się, ze jestem w ciąży. Bardzo się bałam, że stracę kolejne dziecko. A tu Karolinka niedługo skończy 4 latka. Po roku od urodzenia Karolci, okazało się, ze jestem znowu w ciąży. I powtórka, w 8 tc kolejne poronienie. W czerwcu zeszłego roku znowu 2 kreseczki, na teście. Mąż wyjeżdżał za granicę. Nie wiedział, że jestem w ciąży. Powiedziałam mu, dopiero ja przeszedł ten 8 tydzień. I mam Olę. Wiem, że to straszne uczucie. Pierwsze poronienie to była dla mnie tragedia. Leki na uspokojenie non stop. Przy drugim już było inaczej. Też było uczucie straty, ale troszkę mniejsze. Bo była już Karolinka.

Małgosiu nie poddawaj się, ale też się nie nastawiaj, śe koniecznie musisz zajść w ciążę. Zrób sobie na wszelki wielki badania tarczycy. U mnie to właśnie było przyczyną poronień ( prawdopodobnie). Niedoczynność tarczycy wyszła mi w czasie ostatniej ciąży.

Trzymaj się. Uszy do góry. Jesteśmy z Tobą
avatar # 20.6.2010 (15:43) ja ci napiszę tak samo jak inne dziewczyny, powinnaś poradzic się innego ginekologa, jest wiele przypadków w których lekarz stwierdził że nie ma szans aby dziecko przeżyło i wystarczyło zmienic lekarza i okazywało się że z dzieckiem jest w porządku smilie1.gif
Tomasz Artur
5 lat 10 miesięcy 9 dni
Dawid Paweł
2 lata 3 miesiące 15 dni
avatar # 20.6.2010 (17:14) Jutro ide do tej lekarki jeszcze raz,ale pójde jeszcze do innego lekarza pomimo tego co jutro od niej usłyszę,przynajmniej upewnię się,dzieki!
avatar # 20.6.2010 (17:31) dobrze zrobisz jeśli pójdziesz do kogoś innego lekarz lekarzowi nierówny a może akurat będzie wszystko dobrze smilie1.gif
Powodzenia smilie1.gif
Tomasz Artur
5 lat 10 miesięcy 9 dni
Dawid Paweł
2 lata 3 miesiące 15 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 10 bicie serduszka plodu ?
Autor: Julia06 | Ostatnia odpowiedź: 10.10.2009 (22:24)
Odpowiedzi: 0 Zachęcam do udziału w konkursie "Mój Medel w akcji!"
Autor: Agnes45 | Ostatnia odpowiedź: 21.6.2012 (15:14)
Odpowiedzi: 7 Brak śluzu...
Autor: gruszka | Ostatnia odpowiedź: 2.12.2009 (15:16)
Odpowiedzi: 130 Brak Przyjemności
Autor: justyna536 | Ostatnia odpowiedź: 2.12.2010 (17:39)
Odpowiedzi: 6 Brak owulacji ???
Autor: mimi1111 | Ostatnia odpowiedź: 12.6.2012 (12:12)