Ciąża po zakończeniu karmienia - Benc.pl

Grupa: Druga ciąża

# Autor: LubieArbuzy Wysłano: 14.4.2016 (19:24) Odpowiedzi: 0

Ciąża po zakończeniu karmienia

Witam,
Dziewczyny, pls o poradę. Może ktoś był w podobnej sytuacji. Zaczynamy starania o drugie dziecko. Córkę karmiłam do końca 14 miesięcy. Niunia przechodziła zapalenie jamy ustnej i odmawiała jedzenia, postanowiłam iść za tropem i odstawiłam cyca. No i sukces! W tym samym cyklu 23,24 dzień zaobserwowałem brązowe plamki na bieliźnie. Starania w tym cyklu były. 29 dc test negatywny. Raczej szans na ciążę nie mam. Pytanie czy to hormony po odstawieniu cyca? Ktoś, coś podobnie miał?Dodam, że ostatnie pół roku to karmienie nocne, no i od września 2015 cykle regularne 29-30 dni. Dziś 37 dc...cisza@ale objawy również mogą być z tych "wkręconych" tak to jest jak nam zależysmilie11.gif Nauczona długim staraniami o córcię(ponad 3 lata) wiem, że mogę znowu się nakręcać.

Brak postów w tym wątku.Bądź pierwszy.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 3 Ciąża a uczelnia plastyczna , ciąża a wf?
Autor: GorzkaJakMokka | Ostatnia odpowiedź: 15.1.2011 (10:46)
Odpowiedzi: 47 Krzesełko do karmienia
Autor: Anioleczek16 | Ostatnia odpowiedź: 29.12.2011 (14:55)
Odpowiedzi: 36 Zestaw do karmienia
Autor: dianka03 | Ostatnia odpowiedź: 22.1.2010 (13:58)

Grupa: Druga ciąża

# Autor: LubieArbuzy Wysłano: 14.4.2016 (19:24) Odpowiedzi: 0

Ciąża po zakończeniu karmienia

Witam,
Dziewczyny, pls o poradę. Może ktoś był w podobnej sytuacji. Zaczynamy starania o drugie dziecko. Córkę karmiłam do końca 14 miesięcy. Niunia przechodziła zapalenie jamy ustnej i odmawiała jedzenia, postanowiłam iść za tropem i odstawiłam cyca. No i sukces! W tym samym cyklu 23,24 dzień zaobserwowałem brązowe plamki na bieliźnie. Starania w tym cyklu były. 29 dc test negatywny. Raczej szans na ciążę nie mam. Pytanie czy to hormony po odstawieniu cyca? Ktoś, coś podobnie miał?Dodam, że ostatnie pół roku to karmienie nocne, no i od września 2015 cykle regularne 29-30 dni. Dziś 37 dc...cisza@ale objawy również mogą być z tych "wkręconych" tak to jest jak nam zależysmilie11.gif Nauczona długim staraniami o córcię(ponad 3 lata) wiem, że mogę znowu się nakręcać.

Brak postów w tym wątku.Bądź pierwszy.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 3 Ciąża a uczelnia plastyczna , ciąża a wf?
Autor: GorzkaJakMokka | Ostatnia odpowiedź: 15.1.2011 (10:46)
Odpowiedzi: 47 Krzesełko do karmienia
Autor: Anioleczek16 | Ostatnia odpowiedź: 29.12.2011 (14:55)
Odpowiedzi: 36 Zestaw do karmienia
Autor: dianka03 | Ostatnia odpowiedź: 22.1.2010 (13:58)