Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: kobramag Wysłano: 7.11.2010 (19:16) Odpowiedzi: 7

Miesiączka po poronieniu

Poroniłam w 11tc(ciąża obumarła) miałam zabieg łyżeczkowania, po nim krwawiłam, a raczej brudziłam ok.tygodnia. w jakieś 1,5 tyg.później zaczął pobolewać mnie brzuch. Teraz w sobotę bolał mnie jak przed miesiączką oraz krzyż w okolicy lędźwia (takie ciągnięcie, podobne przy poronieniu). Zaczęłam brudzić, a dzisiaj troszkę krwawić. To bardzo skąpe krwawienie. Moje miesiączki wyglądały trochę inaczej, pierwsze 3 dni zawsze było więcej krwi, a 2 dni to brudzenie. Dziewczyny na forach mówiły że 1. miesiączka po zabiegu przeważnie jest obfita, ale u mnie nie. Czy któraś z Was też tak miała? Denerwuje się czy wszystko jest ok., tj. czy czasem nie zrobiły się zrosty itp. Wizyte u lekarza mam dopiero 25.11. Proszę pomóżcie!
avatar # Konto nieaktywne 7.11.2010 (21:52) rowniez poronilam mialam łyzeczkowanie bo zabiegu tez lecialo ze mnie plod obumarł w11tyg ciazy 12 marca i miesiaczki dostalam 13 kwietnia i owszem mialam krwawiienie obfite pierwsze dwa dni a potem brudzilam zrosty od poronirnia pierwsze slysze zrozumiala bym jak bys miala cc to tez potrzeba czasu smilie5.gifpozdrawian
avatar # 8.11.2010 (09:03) Zrosty po łyżeczkowaniu to raczej dziwne. Pierwsze słyszę.
Ja tez poroniłam w 10tyg. I tak jakoś miesiąc po zabiegu dostałam miesiączki. I tez miałam obfite krwawienie. Powiedziałabym nawet że bardzo obfite. Myślę że nie powinnaś się denerwować. Każdy organizm jest inny. Poza tym tam w środku wszystko musi się zagoić i wrócić do poprzedniego stanu. Niedługo masz wizytę u lekarza więc będziesz wiedziała co i jak. Jeśli bardzo się niepokoisz to zawsze możesz iść prywatnie do lekarza będziesz miała szybszą wizytę.
Dagmara Natalia
4 lata 4 miesiące 5 dni
avatar # 8.11.2010 (21:45) Prywatną wizytę miałam mieć dzisiaj ale nie poszłam ze względu na to brudzenie. Chyba macie rację nie ma co się martwić tylko poczekać do kolejnej wizyty. Ja już raz rodziłam(siłami natury-oczywiście), mam 15 letnią corkę, dlatego ta obumarła ciąża była dla mnie szokiem.Przy tym pierwszym porodzie też nie miałam żadnych problemów, łożysko urodziłam sama, nie musiałam być czyszczona. Denerwuje się tymi zrostami ponieważ jakieś 12 lat temu miałam usuwane polipy na szyjce macicy. A ostatnie badanie USG miałam przed II ciążą w lutym tego roku i niby wszystko było ok. (opis USG:macica jednorodna, endometrium 7mm, w lewym jajniku pęcherzyk dominujący 15mm)
Karolina
19 lat 5 miesięcy 29 dni
Aniołek Frycek
3 lata 10 miesięcy 22 dni
Antoś
2 lata 9 miesięcy 23 dni
avatar # 9.11.2010 (19:28) Ja również po roniłam.Brak akcji serca w 6 tyg.
15 maja dostałam czopek po poronny o 18 godz..U mnie na szczęście obeszło się bez zabiegu łyżeczkowania.Wszystko oczyściło się samo.Krwawiłam dość długo pierwsze normalne krwawienie miesiączkowe dostałam dopiero 1 lipca. I była normalna trwała 4 dni i nie była ani zbyt bardzo obfita ani zbyt skąpa.Normalna taką jak zawsze miałam.
avatar # 9.11.2010 (19:32) kobromag Może jeszcze nie było u Ciebie miesiączki? Może to skąpe krwawienie plamienie to spowodowane było tym że wszystko mogło się w środku jeszcze oczyszczać?
avatar # 9.11.2010 (19:34) Organizm czasem potrzebuje więcej czasu aby się zregenerować lepiej.Ja też miewałam tak jak Ty że czasem nie wiedziałam czy to miesiączka czy jeszcze krwawienie.Ja krwawiłam 2-4 dni przerwa tydzień póżniej znowu plamienia i krwawienia.I tak aż do czasu.W pewnym momencie miałam sucho i czysto i po tych dniach przyszła normalna miesiączka.Myślałam że to znowu takie przejściowe ale już za mieś dostałam również normalną i w mniej więcej równym odstępie.
avatar # 10.11.2010 (18:59) Dzięki za wasze posty bo mam taki mętlik w głowie że sama już nie wiem.Poczekam do tej wizyty może czegoś się dowiem(czego sama nie wiem).
Karolina
19 lat 5 miesięcy 29 dni
Aniołek Frycek
3 lata 10 miesięcy 22 dni
Antoś
2 lata 9 miesięcy 23 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 51 ciąża po poronieniu
Autor: dobryduszek | Ostatnia odpowiedź: 9.9.2011 (12:29)
Odpowiedzi: 5 Kiedy okres po poronieniu?
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 16.3.2011 (18:30)
Odpowiedzi: 4 Jak pomuc kobiecie po poronieniu?
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 1.4.2011 (11:06)
Odpowiedzi: 3 nowe starania po poronieniu
Autor: olaazz | Ostatnia odpowiedź: 28.2.2013 (22:13)
Odpowiedzi: 70 BADANIA PO PORONIENIU WERSJA WŁAŚCIWA :)
Autor: aida | Ostatnia odpowiedź: 4.3.2011 (10:56)