laktacja po łyżeczkowaniu - Strona 3 - Benc.pl

# Autor: sanders90 Wysłano: 12.1.2013 (10:19) Odpowiedzi: 26

laktacja po łyżeczkowaniu

witam , nie umiałam znaleźć wątku wiec go stworze.. poniedziałek 7.01.2013 miałam zabieg łyżeczkowania , to była moja 4 ciąża ( wszystkie poroniłam ) . dziś zauważyłam ze leci mi mleko z piersi. jak temu zapobiec ? jeszcze trochę brudzę i muszę poczekać aż to ustanie żeby iść na kontrole ale boje się ze to mleko bd lecieć cały czas. słyszałam żeby mleko leciało to dziecko musi przeciągnąć siarkę a ja nie doświadczyłam nic takiego.... panikuje . nie wiem co robić . dziś sobota wiec żaden lekarz mnie nie przyjmie. smarowałam się tylko balsamem bo miałam strasznie sucha skórę. czytałam coś o kapuście i bandażach ale jakoś nie chce mi się wierzyć żeby to pomogło... miała któraś z was taki problem ? jeśli tak to jak sobie z tym poradzić proszę piszcie ... ostatnio mam same niemile niespodzianki....
# 13.1.2013 (12:08) A nie ma możliwości dopełnienia wód płodowych??
Maciej Antoni
11 lat 5 dni
Karol Michał
9 lat 5 miesięcy 24 dni
Piotr Adam
9 lat 5 miesięcy 24 dni
# 13.1.2013 (13:02) podobno w moim przypadku nie mialo to sensu bo wdalo mi sie jakies zakazenie a lozysko jak sie pozniej okazalo bylo bardzo zniszczone... tyle wiem ale jesli jest malowodzie to tak. potrzebna jest do tego kieszonka ktora jest gdzies w lozysku i trzeba miec dobry przeplyw pepowinowy wtedy jest jasnosc ze plod dostaje pokarm i wszystko co mu potrzeba. ja mialam dobry przeplyw ale " dziurawe " lozysko. tak mi powiedzieli. powiedziano mi tez ze w moim przypadku dolanie wod bylo by bardzo ryzykowne bo to sie robi albo dopochwowo albo przez brzuch z tym ze jesli nie widac kieszonki to jest duze ryzyko uszkodzenia dzieciatka. a ja mialam jeszcze odklejenie sie lozyska co ppogrzebalo moje szanse juz calkowicie na donoszenie.
# 13.1.2013 (13:43) Skomplikowane to strasznie i strasznie przykre smilie2.gif
Maciej Antoni
11 lat 5 dni
Karol Michał
9 lat 5 miesięcy 24 dni
Piotr Adam
9 lat 5 miesięcy 24 dni
# 13.1.2013 (13:59)
sanders90 napisała:
. nie z piersiami wszystko ok . dopuki nie scisne . tak to nic sie z nimi nie dzieje .
sanders90 napisała:
pije . ohyda, nie wiem tylko ile mogę dziennie żeby nie przesadzić... właśnie dużo osób pisze o szałwii . a ja nie chce brać tabletek ... dzięki śliczne za rady
wydaje mi sie ze nie potzrebnie sie meczysz pijac tosmilie3.gif Podczas ssania dziecko pobudza receptory czuciowe znajdujące się na brodawce i otoczce, a informacja ta przekazywana jest do przysadki mózgowej, dając sygnał do wytwarzania mleka. U ciebie tego nie ma wqiec nie ma 'produkcji'. I jak juz mowilam wg mnie to wydzielina. piersi nie robia sie twarde nie tryska tylko wycieka powoli jak nacisniesz?
Adrian Krzysztof
10 lat 9 miesięcy 11 dni
Mateusz
3 lata 4 miesiące 23 dni
# 13.1.2013 (14:00)
sanders90 napisała:
podobno w moim przypadku nie mialo to sensu bo wdalo mi sie jakies zakazenie a lozysko jak sie pozniej okazalo bylo bardzo zniszczone... tyle wiem ale jesli jest malowodzie to tak. potrzebna jest do tego kieszonka ktora jest gdzies w lozysku i trzeba miec dobry przeplyw pepowinowy wtedy jest jasnosc ze plod dostaje pokarm i wszystko co mu potrzeba. ja mialam dobry przeplyw ale " dziurawe " lozysko. tak mi powiedzieli. powiedziano mi tez ze w moim przypadku dolanie wod bylo by bardzo ryzykowne bo to sie robi albo dopochwowo albo przez brzuch z tym ze jesli nie widac kieszonki to jest duze ryzyko uszkodzenia dzieciatka. a ja mialam jeszcze odklejenie sie lozyska co ppogrzebalo moje szanse juz calkowicie na donoszenie.
smutne to co ci sie przytrafilo :**
Adrian Krzysztof
10 lat 9 miesięcy 11 dni
Mateusz
3 lata 4 miesiące 23 dni
# 21.1.2013 (15:47) I jak sytuacja?? smilie1.gif
Adrian Krzysztof
10 lat 9 miesięcy 11 dni
Mateusz
3 lata 4 miesiące 23 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 29 Laktacja
Autor: Misia26 | Ostatnia odpowiedź: 5.8.2010 (10:39)
Odpowiedzi: 9 Ciążą - po drugim łyżeczkowaniu
Autor: dorcyg | Ostatnia odpowiedź: 5.8.2009 (16:47)
Odpowiedzi: 34 Laktacja bez ciąży..
Autor: ania_sopot | Ostatnia odpowiedź: 22.1.2012 (18:01)
Odpowiedzi: 1 Laktacja z zapalenie piersi?
Autor: mamuska2222 | Ostatnia odpowiedź: 28.4.2011 (17:09)
Odpowiedzi: 17 Ciąża przed pierwszą miesiączką po łyżeczkowaniu
Autor: gosia485 | Ostatnia odpowiedź: 4.4.2013 (13:31)

# Autor: sanders90 Wysłano: 12.1.2013 (10:19) Odpowiedzi: 26

laktacja po łyżeczkowaniu

witam , nie umiałam znaleźć wątku wiec go stworze.. poniedziałek 7.01.2013 miałam zabieg łyżeczkowania , to była moja 4 ciąża ( wszystkie poroniłam ) . dziś zauważyłam ze leci mi mleko z piersi. jak temu zapobiec ? jeszcze trochę brudzę i muszę poczekać aż to ustanie żeby iść na kontrole ale boje się ze to mleko bd lecieć cały czas. słyszałam żeby mleko leciało to dziecko musi przeciągnąć siarkę a ja nie doświadczyłam nic takiego.... panikuje . nie wiem co robić . dziś sobota wiec żaden lekarz mnie nie przyjmie. smarowałam się tylko balsamem bo miałam strasznie sucha skórę. czytałam coś o kapuście i bandażach ale jakoś nie chce mi się wierzyć żeby to pomogło... miała któraś z was taki problem ? jeśli tak to jak sobie z tym poradzić proszę piszcie ... ostatnio mam same niemile niespodzianki....
# 13.1.2013 (12:08) A nie ma możliwości dopełnienia wód płodowych??
Maciej Antoni
11 lat 5 dni
Karol Michał
9 lat 5 miesięcy 24 dni
Piotr Adam
9 lat 5 miesięcy 24 dni
# 13.1.2013 (13:02) podobno w moim przypadku nie mialo to sensu bo wdalo mi sie jakies zakazenie a lozysko jak sie pozniej okazalo bylo bardzo zniszczone... tyle wiem ale jesli jest malowodzie to tak. potrzebna jest do tego kieszonka ktora jest gdzies w lozysku i trzeba miec dobry przeplyw pepowinowy wtedy jest jasnosc ze plod dostaje pokarm i wszystko co mu potrzeba. ja mialam dobry przeplyw ale " dziurawe " lozysko. tak mi powiedzieli. powiedziano mi tez ze w moim przypadku dolanie wod bylo by bardzo ryzykowne bo to sie robi albo dopochwowo albo przez brzuch z tym ze jesli nie widac kieszonki to jest duze ryzyko uszkodzenia dzieciatka. a ja mialam jeszcze odklejenie sie lozyska co ppogrzebalo moje szanse juz calkowicie na donoszenie.
# 13.1.2013 (13:43) Skomplikowane to strasznie i strasznie przykre smilie2.gif
Maciej Antoni
11 lat 5 dni
Karol Michał
9 lat 5 miesięcy 24 dni
Piotr Adam
9 lat 5 miesięcy 24 dni
# 13.1.2013 (13:59)
sanders90 napisała:
. nie z piersiami wszystko ok . dopuki nie scisne . tak to nic sie z nimi nie dzieje .
sanders90 napisała:
pije . ohyda, nie wiem tylko ile mogę dziennie żeby nie przesadzić... właśnie dużo osób pisze o szałwii . a ja nie chce brać tabletek ... dzięki śliczne za rady
wydaje mi sie ze nie potzrebnie sie meczysz pijac tosmilie3.gif Podczas ssania dziecko pobudza receptory czuciowe znajdujące się na brodawce i otoczce, a informacja ta przekazywana jest do przysadki mózgowej, dając sygnał do wytwarzania mleka. U ciebie tego nie ma wqiec nie ma 'produkcji'. I jak juz mowilam wg mnie to wydzielina. piersi nie robia sie twarde nie tryska tylko wycieka powoli jak nacisniesz?
Adrian Krzysztof
10 lat 9 miesięcy 11 dni
Mateusz
3 lata 4 miesiące 23 dni
# 13.1.2013 (14:00)
sanders90 napisała:
podobno w moim przypadku nie mialo to sensu bo wdalo mi sie jakies zakazenie a lozysko jak sie pozniej okazalo bylo bardzo zniszczone... tyle wiem ale jesli jest malowodzie to tak. potrzebna jest do tego kieszonka ktora jest gdzies w lozysku i trzeba miec dobry przeplyw pepowinowy wtedy jest jasnosc ze plod dostaje pokarm i wszystko co mu potrzeba. ja mialam dobry przeplyw ale " dziurawe " lozysko. tak mi powiedzieli. powiedziano mi tez ze w moim przypadku dolanie wod bylo by bardzo ryzykowne bo to sie robi albo dopochwowo albo przez brzuch z tym ze jesli nie widac kieszonki to jest duze ryzyko uszkodzenia dzieciatka. a ja mialam jeszcze odklejenie sie lozyska co ppogrzebalo moje szanse juz calkowicie na donoszenie.
smutne to co ci sie przytrafilo :**
Adrian Krzysztof
10 lat 9 miesięcy 11 dni
Mateusz
3 lata 4 miesiące 23 dni
# 21.1.2013 (15:47) I jak sytuacja?? smilie1.gif
Adrian Krzysztof
10 lat 9 miesięcy 11 dni
Mateusz
3 lata 4 miesiące 23 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 29 Laktacja
Autor: Misia26 | Ostatnia odpowiedź: 5.8.2010 (10:39)
Odpowiedzi: 9 Ciążą - po drugim łyżeczkowaniu
Autor: dorcyg | Ostatnia odpowiedź: 5.8.2009 (16:47)
Odpowiedzi: 34 Laktacja bez ciąży..
Autor: ania_sopot | Ostatnia odpowiedź: 22.1.2012 (18:01)
Odpowiedzi: 1 Laktacja z zapalenie piersi?
Autor: mamuska2222 | Ostatnia odpowiedź: 28.4.2011 (17:09)
Odpowiedzi: 17 Ciąża przed pierwszą miesiączką po łyżeczkowaniu
Autor: gosia485 | Ostatnia odpowiedź: 4.4.2013 (13:31)