Krwawienie utrzymuje się ponad 4 tygodnie, ratunku - Benc.pl

# Autor: Sabinka111 Wysłano: 12.5.2017 (18:24) Odpowiedzi: 0

Krwawienie utrzymuje się ponad 4 tygodnie, ratunku

Witajcie, poroniłam 12 kwietnia na dzień dzisiejszy mijają ponad 4 tygodnie aczkolwiek krwawienie nadal się utrzymuje, skrzepy również i to mnie przerażać zaczyna bo po tak długim czasie robi się męczące dla mnie fizycznie jak i psychicznie tez już siadam. Byłam u ginekologa powiedział ze tkanki w ciąż się utrzymują i trochę ich tam nadal jest, wskazał odczekanie tygodnia i udanie się do szpitala na łyżeczkowanie. Problem Tkwi w tym ze nie jestem ubezpieczona, nie pracuje, a do urzędu mogę się dopiero zapisać 17 czerwca, na kolejne wizyty u gina mnie nie stać, Nie stać mnie tez na zabieg i pobyt w szpitalu, gin powiedział ze 2 tys. Jak nic zapłacę,. takze odpada.
Teraz pytanie, co mam robic? Boje się strasznie, z męczenia opadam i jestem w totalnej rozpaczy.

Brak postów w tym wątku.Bądź pierwszy.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 4 Mam ponad 20 lat i nadal uwielbiam anime:D
Autor: niurka | Ostatnia odpowiedź: 25.3.2012 (18:47)
Odpowiedzi: 38 Ratunku, poród????????
Autor: ania1989 | Ostatnia odpowiedź: 22.7.2011 (13:00)
Odpowiedzi: 9 Ratunku, komary!!!
Autor: Karolcia_mama | Ostatnia odpowiedź: 23.6.2013 (22:40)
Odpowiedzi: 27 przeziębienie podczas ciąży...ratunku!!
Autor: zanciska | Ostatnia odpowiedź: 21.9.2010 (20:06)

# Autor: Sabinka111 Wysłano: 12.5.2017 (18:24) Odpowiedzi: 0

Krwawienie utrzymuje się ponad 4 tygodnie, ratunku

Witajcie, poroniłam 12 kwietnia na dzień dzisiejszy mijają ponad 4 tygodnie aczkolwiek krwawienie nadal się utrzymuje, skrzepy również i to mnie przerażać zaczyna bo po tak długim czasie robi się męczące dla mnie fizycznie jak i psychicznie tez już siadam. Byłam u ginekologa powiedział ze tkanki w ciąż się utrzymują i trochę ich tam nadal jest, wskazał odczekanie tygodnia i udanie się do szpitala na łyżeczkowanie. Problem Tkwi w tym ze nie jestem ubezpieczona, nie pracuje, a do urzędu mogę się dopiero zapisać 17 czerwca, na kolejne wizyty u gina mnie nie stać, Nie stać mnie tez na zabieg i pobyt w szpitalu, gin powiedział ze 2 tys. Jak nic zapłacę,. takze odpada.
Teraz pytanie, co mam robic? Boje się strasznie, z męczenia opadam i jestem w totalnej rozpaczy.

Brak postów w tym wątku.Bądź pierwszy.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 4 Mam ponad 20 lat i nadal uwielbiam anime:D
Autor: niurka | Ostatnia odpowiedź: 25.3.2012 (18:47)
Odpowiedzi: 38 Ratunku, poród????????
Autor: ania1989 | Ostatnia odpowiedź: 22.7.2011 (13:00)
Odpowiedzi: 9 Ratunku, komary!!!
Autor: Karolcia_mama | Ostatnia odpowiedź: 23.6.2013 (22:40)
Odpowiedzi: 27 przeziębienie podczas ciąży...ratunku!!
Autor: zanciska | Ostatnia odpowiedź: 21.9.2010 (20:06)