Wygląd przed i w czasie ciązy - Benc.pl

# Autor: Klara Wysłano: 15.2.2009 (19:11) Odpowiedzi: 13

Wygląd przed i w czasie ciązy

Hej mam pytanie a wogule to udręke jak zlikfidować rozstępy na brzuchu po porodzie??
Moja siora Kasia4303 ma 3 córeczki i ona ma masakryczne rostępy.
Jak oprócz operacji plastycznej je zlikwidować.
Ja byłam anorektyczką więc mama ucieszyła się gdy zaszłam w ciąże bo to był koniec udręki i mojej i mojej mamy ważyłam 30kg a teraz 60kg podczas ciązy podjadaółam i dla mnie to był cud że ja tego nie zwróciłam.
Ale powiedzcie jak pozbyliście się rozst epów

# Konto nieaktywne 15.2.2009 (23:51)

Niestety ale rozstepów nie idzie sie pozbyc. Duzo zalezy od tego jak dbalas o swoja skóre podczas ciąży. Czy miala odpowiednie nawilzenie. Teraz rozstepy z czasem zrobia sie biale ale nie znikna. Niestety takie sa uroki ciazy

# 19.2.2009 (19:07)

To są właśnie złe uroki moja siora w ciągneła mnie do swojej pracy jestem FOTOMODELKĄ.
Naszczęście mój szef zawsze o mnie dbał i nadal dba nie mam rozstępów.
A gdyby co od czego są operacje plastyczne

Dominika
11 lat 3 miesiące 21 dni
Carmen Lena
9 lat 11 miesięcy 18 dni
# Konto nieaktywne 22.2.2009 (14:03)

Jestes dosc mloda osoba i sadzac po twoim wieku to ciaza raczej nie byla planowana. Bez obrazy ale trzeba bylo pomyslec zanim okazalo sie ze jestes w ciazy. Wtedy nie mialabys takich problemow jak rozstepy. Mam nadzieje ze nie zrozumialas mnie zle.

# Konto nieaktywne 24.7.2009 (14:12) operacje plastyczne? az tak zalezy ci na wygladzie,prosze jestem w twoim wieku i mam gdzies te rozstepy prawde mowiac.Dziecko to jest najwazniejsze na swiecie,a ze wyglad troche sie zmienia po porodzie to normalne.
puknij sie
# 27.7.2009 (16:59) Najważniejsze jest to że sie urodziło zdrowe dziecko, a wygląd da się pogodzić z resztą świata, a jak Ci już tak bardzo zależy to idź do specjalisty i on Ci powie co i jak smilie1.gif
Viktoria
11 lat 1 miesiąc 9 dni
Wojciech
4 lata 4 miesiące 15 dni
# 19.8.2009 (23:12) chyba raczej już musztarda po obiedzie...
a rozstępy, no cóż dwa razy byłam w ciąży i nie mam ani jednego i to dzieki rozsądkowi- po pierwsze codzienne nawilżanie brzucha (dwa razy dziennie po kąpieli masaże zwyczajną oliwką dla niemowląt)+ kwas foliowy (m.in. zapobiega powstawaniu rozstępów), a po drugie rozsądne przybieranie na wadze- pierwsze dziecko11kg, drugie tylko 3 ale ważyłam 80 w chwili zajścia wiec miało z czego ciągnąć (wyszłam ze szpitala mając 77kg i prawie 4 kilową córeczkę- obie z doskonałymi wynikami, co jest dowodem, ze nie odchudzałam się w czasie ciąży)
Szymon
13 lat 1 miesiąc 0 dni
Nina
11 lat 25 dni
# 30.8.2009 (09:05) witam ja równiez stosuje oliwkę i masaże brzuszka po pierwszej ciązy nie mam żadnego rozstępu ale teraz się boję żeby się nie pojawiłysmilie1.gif
Moje zdanie jest takie jeżeli ktos ma elastyczną skórę to nie będzie miał rozstępów a jeżeli ma podatną skórę na rozstępy to tak naprawdę nic nie pomoże.
serdecznie pozdrawiam
Jestem w ciąży
Bartoszek
16 lat 11 miesięcy 12 dni
# Konto nieaktywne 30.8.2009 (12:21)
madelain napisała:
Moje zdanie jest takie jeżeli ktos ma elastyczną skórę to nie będzie miał rozstępów a jeżeli ma podatną skórę na rozstępy to tak naprawdę nic nie pomoże. serdecznie pozdrawiam
z tym masz racje.smilie3.gif ja sie smarowalam i co nic nie pomoglo rozstepy i tak sie pojawily. a inne sie smaruja i nie maja
# 28.1.2010 (21:28) Łatwa i bezbolesną metodą laserowa.Napewno znajdziesz w swoim mieście jakaś klinike w której jest to wykonywane.Mnie nie udało się uniknąć rozstepów i napewno skorzystam z tej metody.Przecież to że staniemy się matkami nie oznacza że mamy stać się zakompleksione czy czuć się nie atrakcyjne.smilie1.gif "W zdrowym ciele,zdrowy duch!".
Szymon
10 lat 2 miesiące 26 dni
# Konto nieaktywne 5.3.2010 (21:29) w ktorym miejscu jestes anorektyczka? jakos po fotce tego nie widac

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 7 smaki oraz wyglad w ciąży a płeć dziecka...
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 25.2.2009 (18:20)
Odpowiedzi: 48 antybiotyk w czasie ciazy:(
Autor: verottika | Ostatnia odpowiedź: 19.12.2008 (19:22)
Odpowiedzi: 5 Fitness w czasie ciąży
Autor: aof | Ostatnia odpowiedź: 5.10.2008 (13:05)
Odpowiedzi: 0 szczepienie w czasie ciazy
Autor: Ania_18 | Ostatnia odpowiedź: 25.2.2009 (13:24)
Odpowiedzi: 14 waga w czasie ciąży
Autor: gosia2001 | Ostatnia odpowiedź: 11.9.2009 (19:42)

# Autor: Klara Wysłano: 15.2.2009 (19:11) Odpowiedzi: 13

Wygląd przed i w czasie ciązy

Hej mam pytanie a wogule to udręke jak zlikfidować rozstępy na brzuchu po porodzie??
Moja siora Kasia4303 ma 3 córeczki i ona ma masakryczne rostępy.
Jak oprócz operacji plastycznej je zlikwidować.
Ja byłam anorektyczką więc mama ucieszyła się gdy zaszłam w ciąże bo to był koniec udręki i mojej i mojej mamy ważyłam 30kg a teraz 60kg podczas ciązy podjadaółam i dla mnie to był cud że ja tego nie zwróciłam.
Ale powiedzcie jak pozbyliście się rozst epów

# Konto nieaktywne 15.2.2009 (23:51)

Niestety ale rozstepów nie idzie sie pozbyc. Duzo zalezy od tego jak dbalas o swoja skóre podczas ciąży. Czy miala odpowiednie nawilzenie. Teraz rozstepy z czasem zrobia sie biale ale nie znikna. Niestety takie sa uroki ciazy

# 19.2.2009 (19:07)

To są właśnie złe uroki moja siora w ciągneła mnie do swojej pracy jestem FOTOMODELKĄ.
Naszczęście mój szef zawsze o mnie dbał i nadal dba nie mam rozstępów.
A gdyby co od czego są operacje plastyczne

Dominika
11 lat 3 miesiące 21 dni
Carmen Lena
9 lat 11 miesięcy 18 dni
# Konto nieaktywne 22.2.2009 (14:03)

Jestes dosc mloda osoba i sadzac po twoim wieku to ciaza raczej nie byla planowana. Bez obrazy ale trzeba bylo pomyslec zanim okazalo sie ze jestes w ciazy. Wtedy nie mialabys takich problemow jak rozstepy. Mam nadzieje ze nie zrozumialas mnie zle.

# Konto nieaktywne 24.7.2009 (14:12) operacje plastyczne? az tak zalezy ci na wygladzie,prosze jestem w twoim wieku i mam gdzies te rozstepy prawde mowiac.Dziecko to jest najwazniejsze na swiecie,a ze wyglad troche sie zmienia po porodzie to normalne.
puknij sie
# 27.7.2009 (16:59) Najważniejsze jest to że sie urodziło zdrowe dziecko, a wygląd da się pogodzić z resztą świata, a jak Ci już tak bardzo zależy to idź do specjalisty i on Ci powie co i jak smilie1.gif
Viktoria
11 lat 1 miesiąc 9 dni
Wojciech
4 lata 4 miesiące 15 dni
# 19.8.2009 (23:12) chyba raczej już musztarda po obiedzie...
a rozstępy, no cóż dwa razy byłam w ciąży i nie mam ani jednego i to dzieki rozsądkowi- po pierwsze codzienne nawilżanie brzucha (dwa razy dziennie po kąpieli masaże zwyczajną oliwką dla niemowląt)+ kwas foliowy (m.in. zapobiega powstawaniu rozstępów), a po drugie rozsądne przybieranie na wadze- pierwsze dziecko11kg, drugie tylko 3 ale ważyłam 80 w chwili zajścia wiec miało z czego ciągnąć (wyszłam ze szpitala mając 77kg i prawie 4 kilową córeczkę- obie z doskonałymi wynikami, co jest dowodem, ze nie odchudzałam się w czasie ciąży)
Szymon
13 lat 1 miesiąc 0 dni
Nina
11 lat 25 dni
# 30.8.2009 (09:05) witam ja równiez stosuje oliwkę i masaże brzuszka po pierwszej ciązy nie mam żadnego rozstępu ale teraz się boję żeby się nie pojawiłysmilie1.gif
Moje zdanie jest takie jeżeli ktos ma elastyczną skórę to nie będzie miał rozstępów a jeżeli ma podatną skórę na rozstępy to tak naprawdę nic nie pomoże.
serdecznie pozdrawiam
Jestem w ciąży
Bartoszek
16 lat 11 miesięcy 12 dni
# Konto nieaktywne 30.8.2009 (12:21)
madelain napisała:
Moje zdanie jest takie jeżeli ktos ma elastyczną skórę to nie będzie miał rozstępów a jeżeli ma podatną skórę na rozstępy to tak naprawdę nic nie pomoże. serdecznie pozdrawiam
z tym masz racje.smilie3.gif ja sie smarowalam i co nic nie pomoglo rozstepy i tak sie pojawily. a inne sie smaruja i nie maja
# 28.1.2010 (21:28) Łatwa i bezbolesną metodą laserowa.Napewno znajdziesz w swoim mieście jakaś klinike w której jest to wykonywane.Mnie nie udało się uniknąć rozstepów i napewno skorzystam z tej metody.Przecież to że staniemy się matkami nie oznacza że mamy stać się zakompleksione czy czuć się nie atrakcyjne.smilie1.gif "W zdrowym ciele,zdrowy duch!".
Szymon
10 lat 2 miesiące 26 dni
# Konto nieaktywne 5.3.2010 (21:29) w ktorym miejscu jestes anorektyczka? jakos po fotce tego nie widac

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 7 smaki oraz wyglad w ciąży a płeć dziecka...
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 25.2.2009 (18:20)
Odpowiedzi: 48 antybiotyk w czasie ciazy:(
Autor: verottika | Ostatnia odpowiedź: 19.12.2008 (19:22)
Odpowiedzi: 5 Fitness w czasie ciąży
Autor: aof | Ostatnia odpowiedź: 5.10.2008 (13:05)
Odpowiedzi: 0 szczepienie w czasie ciazy
Autor: Ania_18 | Ostatnia odpowiedź: 25.2.2009 (13:24)
Odpowiedzi: 14 waga w czasie ciąży
Autor: gosia2001 | Ostatnia odpowiedź: 11.9.2009 (19:42)