Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 16.2.2009 (09:18) Odpowiedzi: 70

jak pozbyć się brzuszka po porodzie?

wiem były już podobne wątki ale nigdy nie było konkretnej odpowiedzi jak wam udało się zrzucić brzuszek po ciąży, ja jestem 4 miesiące po porodzie i mam jeszcze troszkę brzuszka ,obkurczył mi się dużo ale ciągle jeszcze jest a jak widzę niektóre mamusie to taki płaskie brzuszki mają że aż zazdrość może macie jakieś sprawdzone sposoby bo ja robię brzuszki nosze pas poporodowy i nic

Ja robie brzuszki i efektow to za bardzo nie widze tez mam brzuszek i z checia rowniez poczytam czy ktos ma jakies sposoby

Marcelina
5 lat 9 miesięcy 16 dni

nom ja zbyt duzego lenia mam aby cwiczyc...mam nadzieje, ze nadejdzie kiedys ten piekny dzien ze zaczne sie gimnastykowac

Zuzanna Alicja
5 lat 8 miesięcy 23 dni
Filip
3 lata 2 miesiące 7 dni

Widze,że każdy czeka na cud, podobnie jak ja.......

Rafałek
5 lat 10 miesięcy 13 dni
Aniołek-Igorek
5 lat 1 miesiąc 20 dni

czytałam gdzieś że noszenie pasów popoodowych rozleniwia mięśnie brzucha i wcale nie jest skuteczny ale nie wiem jak to jest w praktyce to nie wiem..

Natalia
5 lat 4 miesiące 5 dni

nie wiem, ja nie nosze wlasnie...chciałabym sie zapisac nawet na siłownie, bysmy chodzili nawet z moim M z dwa razy w tygodniu na godzinke ale nie mialabym z kim Małej zostawiać:/ Kilka razy ktos by sie zajął, ale to sporadycznie a tak? to nie za bardzo:P

Marcelina
5 lat 9 miesięcy 16 dni
avatar # Konto nieaktywne 16.2.2009 (15:55)

te pasy poporodowe to właśnie chyba nie za dobrego ja nosiłam rezultatów nie widziałam a wieczorem jak go ściągałam to mnie wszystkie kości na plecach bolały i wreszcie mogłam odetchnąć z ulgą

avatar # Konto nieaktywne 20.2.2009 (21:47)

czy nikt nie ma sposobu na zgubienie brzuszka

avatar # Konto nieaktywne 4.3.2009 (23:17)

Witam!ja w czasie ciazy przytyłam 11,5 kg(jedeynie brzuch urósł).7 tyg.po porodzie chodziłam 2 dni w tyg na aerobik z king boksingiem zwiazanym,a 3 dni na siłoenie.troszke mi brzuch spadł,ale w nogach jak był nieład tak jest nadal-pozniej brzuch zatrzymał sie i ani troszke sie nie zmniejszała wiec przestałam cwiczyc bo straciłam checi.Słyszałam ze do roku brzuch bedzie widoczny,ale nie wiem ile w tym prawdy.Tak po za tym brzuch bez rostepów.Bede czekała i zobaczymy

Hejka. Ja w ciąży przytyłam 25kg - więc duuuuużo !! do tej pory ( a mała ma już 6 miesięcy) udało mi się zrzucić 21kg wiec juz nieduzo zostalo - jesli chodzi o brzuszek to uzywam balsamów ujedrniających i niestety na rozstępy bo troszke mi się pojawiło - koleżanka poleciła mi Revitol Strech Mark - rozstępy wiadomo nie zniknąl ale praktycznie są nie widoczne więc coś to daje - niestety mała buteleczka kosztuje ok 150zl a potrzeba przynajmniej 3 zeby zauważyc rezultaty.
Dodatkowo staram się utrzymywac prostą sylwetke i mieć wciągniety brzuch - i moge z czystym sumieniem powiedziec ze to bardzo pomaga :D

Karinka
6 lat 29 dni

ech, ten brzuszek....... tez go mam..... ja w ciazy przytylam ok. 15 kg - nie wiem ile mi zostało, bo sie jeszcze nie wazyłam....... mieszcze sie w ciuchy, w ktorych przed ciaza chodziłam, ale jak sie zapne w jeansach to boczki mi wystaja i brzuch.... okropienstwo.... a do tego wszystkiego tylko moge narzekac, bo za leniwa jestem zeby zaczac cwiczyc (( niektóre mamy twierdza ze podczas karmienia piersia sie chudnie - a ja jakos tego nie widze... tylko ciagle mi sie jesc chce

Iga
5 lat 10 miesięcy 20 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 11 HPV - czy którejś z Was udało się go pozbyć?
Autor: maliia | Ostatnia odpowiedź: 3.4.2011 (22:31)
Odpowiedzi: 29 JAK POZBYĆ SIE ŁUPIEŻU U DZIECKA?
Autor: Etii | Ostatnia odpowiedź: 20.2.2012 (15:03)
Odpowiedzi: 1 Ból brzuszka
Autor: NEEYA | Ostatnia odpowiedź: 22.2.2009 (06:26)
Odpowiedzi: 13 Jak pozbyć się natrętnego smoczka uspokajającego ?
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 1.2.2011 (15:23)
Odpowiedzi: 16 Twardnienie brzuszka w ciazy
Autor: 1Kija | Ostatnia odpowiedź: 7.10.2008 (14:03)