Nauka języka obcego dzieci, pomoce szkolne - porady - Benc.pl

Grupa: Szkoła

# Autor: MMPublications Wysłano: 22.3.2018 (21:30) Odpowiedzi: 5

Nauka języka obcego dzieci, pomoce szkolne - porady

Witajcie,
w ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką nauki języków obcych, w szczególności języka angielskiego.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym, jak i skorelowanych wątkach.

Ola
Doradca online MM Publications
mmpublications.pl
# 26.3.2018 (16:22) Witam,
Proszę mi powiedzieć czy można zachęcić dzeci do nauki angielskiego na tyle,ze same będą sięgały po podręczniki z przyjemności a nie musu?
# 10.4.2018 (21:16) Dzień dobry,
jak najbardziej tak - wystarczy, że dziecku będzie się to kojarzyło z zabawą, z mile spędzonym czasem z rodzicami, a nie z nudną nauką. Jeśli znajdziemy dla naszych pociech odpowiednie pomoce, na pewno w krótkim czasie zobaczymy efektysmilie1
Pozdrawiam,
Ola
Doradca MM Publications
# 23.5.2018 (11:12)
MMPublications napisała:
Dzień dobry,
jak najbardziej tak - wystarczy, że dziecku będzie się to kojarzyło z zabawą, z mile spędzonym czasem z rodzicami, a nie z nudną nauką. Jeśli znajdziemy dla naszych pociech odpowiednie pomoce, na pewno w krótkim czasie zobaczymy efektysmilie1
Pozdrawiam,
Ola
Doradca MM Publications

za pomocą jakich pomocy można zachęcić do nauki ?
# 10.6.2018 (21:22)
honiak napisała:
MMPublications napisała:
Dzień dobry,
Pozdrawiam,
Ola
Doradca MM Publications

Ja mogłabym
Poleciłabym Ci tutaj nasze readersy, czyli takie czytanki. Są bardzo ładnie wydane, kolorowe, ich poziom dopasowany jest do wieku i wiedzy dziecka. Każdy tomik ma dołączoną płytę, a koszt każdego z nich to tylko kilkanaście złotych. To świetny sposób, żeby zachęcić maluchy do wspólnej nauki. Gwarantuję, że korzystanie z readersów będzie świetną i efektywną zabawą.
# 25.1.2019 (10:34) nauka języka nie jest prosta ale wszystko zalezy od szkoy smilie1 mój 12 letni syn chodzi do Te Vizji w Gdańsku i tu lekcje angielskiego odbywają się codziennie. Eefekty są na tyle dobre, że nie ma potrzeby zapisywania go dodatkowo na żadne korepetycje itd. wystarcza to czego uczy się na zajęciach smilie1

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 23 Nauka języka obcego dla malucha. Najlepsze metody. MUZZY?
Autor: trollflicka | Ostatnia odpowiedź: 28.10.2010 (13:22)
Odpowiedzi: 19 Nauka drugiego języka od pierwszych dni
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 7.2.2010 (14:45)
Odpowiedzi: 2 Szafki szkolne?
Autor: Marysia37 | Ostatnia odpowiedź: 2.9.2014 (10:04)
Odpowiedzi: 2 Akcesoria szkolne i kreatywna zabawa
Autor: Doradca_Kidea | Ostatnia odpowiedź: 1.9.2017 (20:11)

Grupa: Szkoła

# Autor: MMPublications Wysłano: 22.3.2018 (21:30) Odpowiedzi: 5

Nauka języka obcego dzieci, pomoce szkolne - porady

Witajcie,
w ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką nauki języków obcych, w szczególności języka angielskiego.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym, jak i skorelowanych wątkach.

Ola
Doradca online MM Publications
mmpublications.pl
# 26.3.2018 (16:22) Witam,
Proszę mi powiedzieć czy można zachęcić dzeci do nauki angielskiego na tyle,ze same będą sięgały po podręczniki z przyjemności a nie musu?
# 10.4.2018 (21:16) Dzień dobry,
Pozdrawiam,
Ola
Doradca MM Publications
# 23.5.2018 (11:12)
MMPublications napisała:
Dzień dobry,
Pozdrawiam,
Ola
Doradca MM Publications

# 10.6.2018 (21:22)
honiak napisała:
MMPublications napisała:
Dzień dobry,
Pozdrawiam,
Ola
Doradca MM Publications

Ja mogłabym
Poleciłabym Ci tutaj nasze readersy, czyli takie czytanki. Są bardzo ładnie wydane, kolorowe, ich poziom dopasowany jest do wieku i wiedzy dziecka. Każdy tomik ma dołączoną płytę, a koszt każdego z nich to tylko kilkanaście złotych. To świetny sposób, żeby zachęcić maluchy do wspólnej nauki. Gwarantuję, że korzystanie z readersów będzie świetną i efektywną zabawą.
# 25.1.2019 (10:34) nauka języka nie jest prosta ale wszystko zalezy od szkoy smilie1 mój 12 letni syn chodzi do Te Vizji w Gdańsku i tu lekcje angielskiego odbywają się codziennie. Eefekty są na tyle dobre, że nie ma potrzeby zapisywania go dodatkowo na żadne korepetycje itd. wystarcza to czego uczy się na zajęciach smilie1

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 23 Nauka języka obcego dla malucha. Najlepsze metody. MUZZY?
Autor: trollflicka | Ostatnia odpowiedź: 28.10.2010 (13:22)
Odpowiedzi: 19 Nauka drugiego języka od pierwszych dni
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 7.2.2010 (14:45)
Odpowiedzi: 2 Szafki szkolne?
Autor: Marysia37 | Ostatnia odpowiedź: 2.9.2014 (10:04)
Odpowiedzi: 2 Akcesoria szkolne i kreatywna zabawa
Autor: Doradca_Kidea | Ostatnia odpowiedź: 1.9.2017 (20:11)