Dieta Dukana a karmienie piersią. - Benc.pl

# Autor: Asia1987 Wysłano: 18.3.2011 (20:22) Odpowiedzi: 10

Dieta Dukana a karmienie piersią.

Hej dziewczyny,szukam czy może już któraś założyła podobny wątek,żeby nie zakładać kolejny raz takiego samego,ale nie mogę poszukać informacji na ten temat.Otóż czytałam post bencówki na diecie Dukana i bardzo mnie zainteresował,ale czy mogę się jej podjąć tej diecie karmiąc dziecko??Czy któreś z Was ją stosowały podczas karmienia.Proszę o odpowiedźsmilie1.gif
# 18.3.2011 (21:53) Dla mnie karmienie piersia bylo doskonala dietasmilie1.gif
Aniołek Szymon
10 lat 10 miesięcy 25 dni
Mateuszek
9 lat 11 miesięcy 18 dni
# 19.3.2011 (13:12) Też chcę przejść na dietę Dukana,ale zdecydowanie jak skończę karmić piersią.Moim zdaniem karmiąc dziecko nie powinno się przechodzić na żadną dietę.
agnes1985 napisała:
Dla mnie karmienie piersia bylo doskonala dieta
U mnie niestety nie,ostatnio wręcz przytyłam kilka kg.
Miłosz
11 lat 6 miesięcy 9 dni
Emilia
9 lat 10 miesięcy 1 dzień
# 19.3.2011 (13:33) Znalazłam w necie info na temat diety Dukana dla matek karmiących,kategorycznie nie jest zalecana http://abcdieta.pl/pytania/czy-matka-karmiaca-moze-stosowac-diete-proteinowa-dr-dukana
Miłosz
11 lat 6 miesięcy 9 dni
Emilia
# 19.3.2011 (21:15)
edit napisała:
U mnie niestety nie,ostatnio wręcz przytyłam kilka kg. Ja mam tak samosmilie2.gif
Krzysztof
9 lat 7 miesięcy 11 dni
Jestem w ciąży
# 19.3.2011 (22:03) Mamusie karmiące -radze się wstrzymac z każdą, jakąkolwiek konkretną dietą az do zaprzestania karmienia piersią. Co ważniejsze - dziecko czy dieta?

Ja byłam/jestem na Dukanie - osobiście polecam (schudłam ponad 20 kg), ale pogadajcie najpierw z lekarzem - trzeba być zdrowym, robić badania, kontrolowac się, nie wchodźcie w dietę na ślepo smilie1.gif

Powodzenia smilie1.gif
Nina
10 lat 5 miesięcy 1 dzień
# 19.3.2011 (22:21)
lola25 napisała:
Ja byłam/jestem na Dukanie - osobiście polecam (schudłam ponad 20 kg), ale pogadajcie najpierw z lekarzem - trzeba być zdrowym, robić badania, kontrolowac się, nie wchodźcie w dietę na ślepo
Aż pozazdrościćsmilie2.gif
Krzysztof
9 lat 7 miesięcy 11 dni
Jestem w ciąży
# 19.3.2011 (22:50)
Asia1987 napisała:
lola25 napisała:
Ja byłam/jestem na Dukanie - osobiście polecam (schudłam ponad 20 kg), ale pogadajcie najpierw z lekarzem - trzeba być zdrowym, robić badania, kontrolowac się, nie wchodźcie w dietę na ślepo
Asia - nie zazdrość kochana, bo mi przybędzie smilie3.gif Wykarmisz dzieciaczka i jak się weźmiesz to ani się obejrzysz i też zrzucisz smilie1.gif Ta dieta naprawdę jest skuteczna - i ja osobiście uważam że nie mniej szkodliwa niż wszystkie inne odchudzające...ale warto poczytać wszystkie za i przeciw żeby wiedzieć o co dokładnie w niej chodzi smilie3.gif
Nina
# 20.3.2011 (13:59)
lola25 napisała:
Asia - nie zazdrość kochana, bo mi przybędzie smilie3.gif
No coś Tysmilie1.gifja taka nie jestemsmilie1.gif Oczywiście,zę tak od razu się jej nie podejmnę,narazie zbieram informacje,nawet książkę zamówiłam,a jak już nie będę karmić to od razu przejdę na tą dietę.Więc narazie pozostanę w swoim rozmiarzesmilie1.gifDzidziuś ważniejszysmilie1.gifsmilie1.gifsmilie1.gifsmilie1.gif
Krzysztof
9 lat 7 miesięcy 11 dni
Jestem w ciąży
# 6.5.2011 (17:14) Dziewczyny! ta dieta jest bardzo żmudna i jednolita, dostarczasz organizmowi tylko jeden rodzaj pokarmów - białka - nerki wysiadają!!!
Dlatego nie stosujcie jej mamy karmiące i kobiety, które mają problemy z nerkami. Ja na trzeci dzień się poddałam, chciałam zrzucić jedynie 4 kg (nie mam nadwagi, jestem szczupła, ale chciałam być jeszcze szczuplejsza na lato). Moje zdanie ogólnie na temat każdej diety jest takie, że trzeba być wytrwałym. Ale sądzę że lepiej się nie obżerać, jeść zdrową żywność, pić zieloną herbatę i troszkę się poruszać. Ja jem nawet słodycze, ale tracę na wadze, a przede wszystkim centymetry, no i mam energię. Chciałabym zejść na wadze do 57 kg (tyle ważyłam po urodzeniu dziecka, kiedy karmiłam piersią), teraz ważę 59.
Patrycja
11 lat 5 miesięcy 3 dni
Madzia - aniołek
7 lat 7 miesięcy 0 dni
Igorek
5 lat 6 miesięcy 6 dni
Jestem w ciąży
# 11.6.2011 (01:14) Nie polecam tej diety mimo ze zrzucilam 15kg... seje spustoszenie przez bialko w nerkach...stosowalam ja..teraz mam problem bo wykryto u mnie bardzo duza zawartosc bialka w moczu ... moje nerki nie wyrabiaja czeka mnie dializa lykam mnostwo prochow...wiec zastanowcie sie czy nie lepiej troche pocwiczyc czy isc na latwizne i marnowac sobie zdrowie

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 0 Karmienie piersią
Autor: GLOCK17 | Ostatnia odpowiedź: 5.12.2015 (01:08)
Odpowiedzi: 19 Karmienie piersią
Autor: Kasia2605 | Ostatnia odpowiedź: 14.1.2014 (19:14)
Odpowiedzi: 5 przeziębienie a karmienie piersią
Autor: dora123 | Ostatnia odpowiedź: 22.1.2009 (10:55)
Odpowiedzi: 2 Karmienie Piersia a Pokrzywka
Autor: sysunia2909 | Ostatnia odpowiedź: 8.3.2013 (08:45)
Odpowiedzi: 4 karmienie piersią a ciążą
Autor: Klaudyna679 | Ostatnia odpowiedź: 1.5.2010 (22:07)

# Autor: Asia1987 Wysłano: 18.3.2011 (20:22) Odpowiedzi: 10

Dieta Dukana a karmienie piersią.

Hej dziewczyny,szukam czy może już któraś założyła podobny wątek,żeby nie zakładać kolejny raz takiego samego,ale nie mogę poszukać informacji na ten temat.Otóż czytałam post bencówki na diecie Dukana i bardzo mnie zainteresował,ale czy mogę się jej podjąć tej diecie karmiąc dziecko??Czy któreś z Was ją stosowały podczas karmienia.Proszę o odpowiedźsmilie1.gif
# 18.3.2011 (21:53) Dla mnie karmienie piersia bylo doskonala dietasmilie1.gif
Aniołek Szymon
10 lat 10 miesięcy 25 dni
Mateuszek
9 lat 11 miesięcy 18 dni
# 19.3.2011 (13:12) Też chcę przejść na dietę Dukana,ale zdecydowanie jak skończę karmić piersią.Moim zdaniem karmiąc dziecko nie powinno się przechodzić na żadną dietę.
agnes1985 napisała:
Dla mnie karmienie piersia bylo doskonala dieta
U mnie niestety nie,ostatnio wręcz przytyłam kilka kg.
Miłosz
11 lat 6 miesięcy 9 dni
Emilia
# 19.3.2011 (13:33) Znalazłam w necie info na temat diety Dukana dla matek karmiących,kategorycznie nie jest zalecana http://abcdieta.pl/pytania/czy-matka-karmiaca-moze-stosowac-diete-proteinowa-dr-dukana
Miłosz
11 lat 6 miesięcy 9 dni
Emilia
# 19.3.2011 (21:15)
edit napisała:
U mnie niestety nie,ostatnio wręcz przytyłam kilka kg. Ja mam tak samosmilie2.gif
Krzysztof
9 lat 7 miesięcy 11 dni
Jestem w ciąży
# 19.3.2011 (22:03) Mamusie karmiące -radze się wstrzymac z każdą, jakąkolwiek konkretną dietą az do zaprzestania karmienia piersią. Co ważniejsze - dziecko czy dieta?

Ja byłam/jestem na Dukanie - osobiście polecam (schudłam ponad 20 kg), ale pogadajcie najpierw z lekarzem - trzeba być zdrowym, robić badania, kontrolowac się, nie wchodźcie w dietę na ślepo smilie1.gif

Powodzenia smilie1.gif
Nina
# 19.3.2011 (22:21)
lola25 napisała:
Krzysztof
9 lat 7 miesięcy 11 dni
Jestem w ciąży
# 19.3.2011 (22:50)
Asia1987 napisała:
lola25 napisała:
Asia - nie zazdrość kochana, bo mi przybędzie smilie3.gif Wykarmisz dzieciaczka i jak się weźmiesz to ani się obejrzysz i też zrzucisz smilie1.gif Ta dieta naprawdę jest skuteczna - i ja osobiście uważam że nie mniej szkodliwa niż wszystkie inne odchudzające...ale warto poczytać wszystkie za i przeciw żeby wiedzieć o co dokładnie w niej chodzi smilie3.gif
Nina
# 20.3.2011 (13:59)
lola25 napisała:
Asia - nie zazdrość kochana, bo mi przybędzie smilie3.gif
No coś Tysmilie1.gifja taka nie jestemsmilie1.gif Oczywiście,zę tak od razu się jej nie podejmnę,narazie zbieram informacje,nawet książkę zamówiłam,a jak już nie będę karmić to od razu przejdę na tą dietę.Więc narazie pozostanę w swoim rozmiarzesmilie1.gifDzidziuś ważniejszysmilie1.gifsmilie1.gifsmilie1.gifsmilie1.gif
Krzysztof
9 lat 7 miesięcy 11 dni
Jestem w ciąży
# 6.5.2011 (17:14) Dziewczyny! ta dieta jest bardzo żmudna i jednolita, dostarczasz organizmowi tylko jeden rodzaj pokarmów - białka - nerki wysiadają!!!
Dlatego nie stosujcie jej mamy karmiące i kobiety, które mają problemy z nerkami. Ja na trzeci dzień się poddałam, chciałam zrzucić jedynie 4 kg (nie mam nadwagi, jestem szczupła, ale chciałam być jeszcze szczuplejsza na lato). Moje zdanie ogólnie na temat każdej diety jest takie, że trzeba być wytrwałym. Ale sądzę że lepiej się nie obżerać, jeść zdrową żywność, pić zieloną herbatę i troszkę się poruszać. Ja jem nawet słodycze, ale tracę na wadze, a przede wszystkim centymetry, no i mam energię. Chciałabym zejść na wadze do 57 kg (tyle ważyłam po urodzeniu dziecka, kiedy karmiłam piersią), teraz ważę 59.
Patrycja
11 lat 5 miesięcy 3 dni
Madzia - aniołek
7 lat 7 miesięcy 0 dni
Igorek
5 lat 6 miesięcy 6 dni
Jestem w ciąży
# 11.6.2011 (01:14) Nie polecam tej diety mimo ze zrzucilam 15kg... seje spustoszenie przez bialko w nerkach...stosowalam ja..teraz mam problem bo wykryto u mnie bardzo duza zawartosc bialka w moczu ... moje nerki nie wyrabiaja czeka mnie dializa lykam mnostwo prochow...wiec zastanowcie sie czy nie lepiej troche pocwiczyc czy isc na latwizne i marnowac sobie zdrowie

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 0 Karmienie piersią
Autor: GLOCK17 | Ostatnia odpowiedź: 5.12.2015 (01:08)
Odpowiedzi: 19 Karmienie piersią
Autor: Kasia2605 | Ostatnia odpowiedź: 14.1.2014 (19:14)
Odpowiedzi: 5 przeziębienie a karmienie piersią
Autor: dora123 | Ostatnia odpowiedź: 22.1.2009 (10:55)
Odpowiedzi: 2 Karmienie Piersia a Pokrzywka
Autor: sysunia2909 | Ostatnia odpowiedź: 8.3.2013 (08:45)
Odpowiedzi: 4 karmienie piersią a ciążą
Autor: Klaudyna679 | Ostatnia odpowiedź: 1.5.2010 (22:07)