Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: mkapustka Wysłano: 20.8.2011 (19:40) Odpowiedzi: 15

UWAGA na nr 60128!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

Uważajcie na naciągaczy - test Jak będzie wyglądało Wasze dziecko
29 gru 2010 - 14:12:46
Cześć, pozwoliłam sobie stworzyć ten wątek żeby ostrzec Was przed nieuczciwym działaniem pewnego serwisu. Na pewno zauważyłyście na szafie reklamę pod tytułem Jak będzie wyglądało wasze dziecko (cytuję z pamięci, więc coś mogłam przekręcić). Z ciekawości zajrzałam wczoraj do owej aplikacji i jak się okazuje, aby zobaczyć wyniki, należy wysłać smsa pod nr 60128, niby nic bo koszt jak za zwykłego smsa. I tu pojawia się ale.
Wysyłając smsa pod 60128 zapisujecie się jednocześnie do serwisu DZIECKO, który wysyła do Was co kilka dni PŁATNE SMSY.

Jeżeli, któraś już z Was nabrała się na to, spokojnie, wyslijcie pod ten sam numer komendę STOP DZIECKO, usługa powinna zostać dezaktywowana, dodatkowo dla użytkowniczek Plusa, polecam założenie blokady sms o treści START BLOKADA na 8888 - jest to usługa sieci, koszt zwykłego smsa lub kontakt z BOK lub poprzez stronę internetową sieci i założenie blokady na sms premium.

Postanowiłam stworzyć ten wątek, ponieważ wczoraj sprawdziłam w googlach coż to za magiczny numer 60128 i okazało się że korzysta z niego wiele aplikacji i mnóstwo osób zostało oszukanych, znikały im po 4-5pln z konta (w przypadku prepaid) i nie mieli pojęcia dlaczego. Mam nadzieję, że pprzynajmniej część z Was, powyższe nformacje uchronią przed nieprzyjemnymi skutkami ciekawości.

Pozdrawiam smilie1.gif
avatar # 20.8.2011 (22:11) dzieki przed ostrzezeniem
Kuba
5 lat 11 miesięcy 3 dni
avatar # 21.8.2011 (13:11) dlatego na poczatku polecam czytac regulaminy a nie w slepo wysylac sms'a
avatar # 21.8.2011 (13:41) też się tak kiedyś dałam nabrać. najlepsze było to, że STOP nie zadziałał tak od razu i w panice próbowałam to zastopować jeszcze 3 razy. Wkońcu przestali wysyłać płatne smsy. Masakra, że teraz z każdej strony ludzi w balona chcą zrobić.
Madeleine
5 lat 4 miesiące 13 dni
Oscar Liam
2 lata 3 miesiące 4 dni
avatar # Konto nieaktywne 22.8.2011 (08:58)
binoleq napisał:
dlatego na poczatku polecam czytac regulaminy a nie w slepo wysylac sms'a
mi to gowno zjadlo bodajze trzydziesci zlotych smiley14.gif
trollflicka napisała:
Masakra, że teraz z każdej strony ludzi w balona chcą zrobić.

ludzie sami sie daja robic ehhesmilie1.gif
dawid
8 lat 1 miesiąc 17 dni
Nathan
4 lata 4 miesiące 0 dni
avatar # 22.8.2011 (16:05) ja wczoraj chciałąm obejrzeć stary odcinek rozmów w toku weszłąm na taką strone nacisnełam żeby oglądać a tam wyskoczył komunikat- prosze wysłać sms koszto to tylko 30 zł i 67 groszy normalnie szlak mnie trafił
Maria Amelia
7 lat 2 miesiące 22 dni
Nikola
5 lat 9 miesięcy 13 dni
avatar # 22.8.2011 (18:29) no właśnie mi co chwile wysyłają jakieś wierszyki dzień w dzień i za to pobierają kasę ????
Ewa
3 lata 24 dni
avatar # 22.8.2011 (19:13) migotka310 chyba tak....może kiedyś wysłałaś takiego smsa żeby przysyłali i teraz je otrzymujesz

ja na nic nie odpisuje od razu usuwam takiego smsa

najbardziej śmieszą mnie typu nor 516 ... ... już teraz czeka na Ciebie 100tys złotych bla bla nie odpisze to dwa dni później
numerze ... ... ... jak to możliwe ,że do tej pory nie odebrałeś wygranej.....żenada
Aleksander Dawid
5 lat 8 miesięcy 25 dni
Patka19900 napisała:
binoleq napisał:
dlatego na poczatku polecam czytac regulaminy a nie w slepo wysylac sms'a
mi to gowno zjadlo bodajze trzydziesci zlotych smiley14.gif

komu się chce czytac drobnym druczkiem regulamin, do tego napisany w taki sposób że nie zawsze da się zrozumiec o co chodzi smilie6.gif
Tomasz Artur
5 lat 7 miesięcy 20 dni
Dawid Paweł
2 lata 26 dni
alicjaw napisała:
najbardziej śmieszą mnie typu nor 516 ... ... już teraz czeka na Ciebie 100tys złotych bla bla nie odpisze to dwa dni później
numerze ... ... ... jak to możliwe ,że do tej pory nie odebrałeś wygranej.....żenada

haha dokładnie smilie1.gif albo "wygrałeś gwarantowaną nagrodę, wyślij tylko smsa na nr.... " a tam gwarantowaną nagrodą są jakieś punkty które "zwiększają prawdopodobieństwo twojej wygranej"
Tomasz Artur
5 lat 7 miesięcy 20 dni
Dawid Paweł
2 lata 26 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 3 uwaga
Autor: agata114 | Ostatnia odpowiedź: 27.8.2011 (18:39)
Odpowiedzi: 1 Uwaga!!!!!!!!!!!
Autor: nowa-mama1 | Ostatnia odpowiedź: 27.8.2011 (19:00)
Odpowiedzi: 2 Uwaga!!!!!!!!!!!
Autor: nowa-mama1 | Ostatnia odpowiedź: 27.8.2011 (19:07)
Odpowiedzi: 10 Uwaga na niebezpieczne piaskownice!
Autor: spinhouse | Ostatnia odpowiedź: 14.5.2011 (13:29)
Odpowiedzi: 12 UWAGA na użytkownika MAJASKA to fikcyjna osoba...
Autor: aleksandraa89 | Ostatnia odpowiedź: 19.10.2013 (22:56)