Wyjazd dziecka za granicę - Benc.pl

# Autor: AnitaL Wysłano: 11.1.2018 (15:23) Odpowiedzi: 2

Wyjazd dziecka za granicę

Słuchajcie- córka, co prawda już na studiach ale chce jechać na wyjazd work and travel z takiego programu- https://www.campamerica.pl/, oczywiście z jednej strony wspieram ją a z drugiej strony taka podróż do Stanów, na tyle czasu bardzo mnie stresuje... były Wasze dzieciaki na takich wyjazdach? Co sądzicie o nich?
# 7.2.2018 (09:02) Dużo dobrego o tym słyszałam. Głównie dotyczyło to wyjazdów do Australii. Faktycznie jest tak, że pomagają Ci znaleźć pracę i zarabiać na swoje utrzymanie ale po pewnym czasie musisz również zacząć poznawać kraj bo tego to wymaga. No ale w sumie w każdym miejscu zawsze można zaczepić się do małych prac. Generalnie niesamowita przygoda!
# 18.9.2018 (18:35) z tego co kojarzę to biuro Almatur zajmuje się tym programem work and travel. Wejdx albo zadzoń do almaturu i pogadaj, zapytaj co i jak. Ja miałam u nich kieyś praktyki i codziennie przychodziło mnóstwo młodych ludzi, którzy zapisywali się na ten program. Juz wtedy funkcjonował on od lat. Moja córka za namową koleżanki wybiera się na przyszłoroczne wakacje do Wielkiej Brytanii, pracować jako opiekunka osoby straszej. https://promedica24.com.pl/oferty-pracy/praca-w-anglii/
Taki wyjazd jest na 2 miesiace ale z tego co się orientuję dobrze mozna zarobic jesli ktoś się w takiej pracy odnajdzie. Warto zadzwonić i sprawdzić firmę i oferty.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 0 Wyjazd starszego dziecka
Autor: radeb | Ostatnia odpowiedź: 29.4.2014 (11:04)
Odpowiedzi: 18 Chcę zabrać córkę za granicę... A on nie pozwala.
Autor: Palina | Ostatnia odpowiedź: 23.12.2012 (18:56)
Odpowiedzi: 9 wyjazd z dzieciątkiem
Autor: alunia | Ostatnia odpowiedź: 30.6.2008 (22:07)
Odpowiedzi: 6 wyjazd do Niemiec
Autor: dorotao11 | Ostatnia odpowiedź: 13.4.2013 (22:59)
Odpowiedzi: 9 wyjazd do ciepłych krajów
Autor: paula214 | Ostatnia odpowiedź: 9.3.2009 (22:14)

# Autor: AnitaL Wysłano: 11.1.2018 (15:23) Odpowiedzi: 2

Wyjazd dziecka za granicę

Słuchajcie- córka, co prawda już na studiach ale chce jechać na wyjazd work and travel z takiego programu- https://www.campamerica.pl/, oczywiście z jednej strony wspieram ją a z drugiej strony taka podróż do Stanów, na tyle czasu bardzo mnie stresuje... były Wasze dzieciaki na takich wyjazdach? Co sądzicie o nich?
# 7.2.2018 (09:02) Dużo dobrego o tym słyszałam. Głównie dotyczyło to wyjazdów do Australii. Faktycznie jest tak, że pomagają Ci znaleźć pracę i zarabiać na swoje utrzymanie ale po pewnym czasie musisz również zacząć poznawać kraj bo tego to wymaga. No ale w sumie w każdym miejscu zawsze można zaczepić się do małych prac. Generalnie niesamowita przygoda!
# 18.9.2018 (18:35) z tego co kojarzę to biuro Almatur zajmuje się tym programem work and travel. Wejdx albo zadzoń do almaturu i pogadaj, zapytaj co i jak. Ja miałam u nich kieyś praktyki i codziennie przychodziło mnóstwo młodych ludzi, którzy zapisywali się na ten program. Juz wtedy funkcjonował on od lat. Moja córka za namową koleżanki wybiera się na przyszłoroczne wakacje do Wielkiej Brytanii, pracować jako opiekunka osoby straszej. https://promedica24.com.pl/oferty-pracy/praca-w-anglii/
Taki wyjazd jest na 2 miesiace ale z tego co się orientuję dobrze mozna zarobic jesli ktoś się w takiej pracy odnajdzie. Warto zadzwonić i sprawdzić firmę i oferty.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 0 Wyjazd starszego dziecka
Autor: radeb | Ostatnia odpowiedź: 29.4.2014 (11:04)
Odpowiedzi: 18 Chcę zabrać córkę za granicę... A on nie pozwala.
Autor: Palina | Ostatnia odpowiedź: 23.12.2012 (18:56)
Odpowiedzi: 9 wyjazd z dzieciątkiem
Autor: alunia | Ostatnia odpowiedź: 30.6.2008 (22:07)
Odpowiedzi: 6 wyjazd do Niemiec
Autor: dorotao11 | Ostatnia odpowiedź: 13.4.2013 (22:59)
Odpowiedzi: 9 wyjazd do ciepłych krajów
Autor: paula214 | Ostatnia odpowiedź: 9.3.2009 (22:14)