Opony na zimę? - Benc.pl

# Autor: mamamarta13 Wysłano: 24.10.2018 (21:27) Odpowiedzi: 0

Opony na zimę?

Witam. Mam straszny dylemat. Biorąc pod uwagę pogodę jaka panowała w bieżącym roku nie spodziewam się srogiej zimy. Dlatego też, zakup ogumienia stricte zimowego wydaje mi się tym bardziej bez sensu. Skoro możemy skoerzystać z kompleksowego rozwiązania na cały rok https://www.uniroyal.pl/samochod/opony-poradnik/jazda-i-bezpieczenstwo/jak-sprawdzic-glebokosc-bieznika-opony Dzięki temu że skłaniam się do zakupu nowych opon nie muszę się martwić o przyczepność na drodze czy jakość bieżnika. Wydaje mi się że jest to najbardziej optymalne rozwiązanie. Co uważacie?

Brak postów w tym wątku.Bądź pierwszy.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 2 Kombinezon na zime!!!
Autor: Valerin | Ostatnia odpowiedź: 25.9.2009 (20:22)
Odpowiedzi: 1 czy ktos poleca sklep z okryciami na jesien/zimę
Autor: pjerna | Ostatnia odpowiedź: 23.11.2017 (19:18)

# Autor: mamamarta13 Wysłano: 24.10.2018 (21:27) Odpowiedzi: 0

Opony na zimę?

Witam. Mam straszny dylemat. Biorąc pod uwagę pogodę jaka panowała w bieżącym roku nie spodziewam się srogiej zimy. Dlatego też, zakup ogumienia stricte zimowego wydaje mi się tym bardziej bez sensu. Skoro możemy skoerzystać z kompleksowego rozwiązania na cały rok https://www.uniroyal.pl/samochod/opony-poradnik/jazda-i-bezpieczenstwo/jak-sprawdzic-glebokosc-bieznika-opony Dzięki temu że skłaniam się do zakupu nowych opon nie muszę się martwić o przyczepność na drodze czy jakość bieżnika. Wydaje mi się że jest to najbardziej optymalne rozwiązanie. Co uważacie?

Brak postów w tym wątku.Bądź pierwszy.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 2 Kombinezon na zime!!!
Autor: Valerin | Ostatnia odpowiedź: 25.9.2009 (20:22)
Odpowiedzi: 1 czy ktos poleca sklep z okryciami na jesien/zimę
Autor: pjerna | Ostatnia odpowiedź: 23.11.2017 (19:18)