Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

Grupa: Zdrowie mamy

avatar # Autor: dzina123 Wysłano: 15.1.2012 (21:44) Odpowiedzi: 12

kłujący ból pod piersią

hej ,chciałam się doradzić ponieważ mam pewien problem , a wiec od pewnego czasu mam kłucia pod piersią ale nie w piersi tak jakby w klatce piersiowej , i gdy mam ten atak to nawet z bólu oddychać nie mogę ani się poruszać i to mnie trzyma z minutę i po kilku dniach znowu wraca , co to może znaczyć miałyście tak może?pytam się tu ponieważ boje się iść do lekarza smilie2.gif
avatar # 15.1.2012 (22:00) ja tam miałam własnie i okazało się że mam problemy z kręgosłupem mam skrzywiony i dlatego czułam kłucie i ucisk chodziłam na rehabilitację jak mi nie pomogła to będę miałam operację lepiej się zgłość jak masz tak samo chyba nie chcesz na wózku jeżdzic mi zrobili prześwietlenie kręgosłupa i wszystko się wyjaśniło
avatar # 15.1.2012 (23:16) dzina ja mysle ze tu chodzi o twoje zmeczenie i stres zwiazany z niemowlakiem dopiero 4 miesiace po porodzie to moze czujesz sie nie najlepiej ? w sensie jestes zestresowana ,dzidzia duzo placze ,wstaje w nocy to wszsytko moze powodowac klucie w klatce .A jesli wszystk ok ,to niewiem co jest przyczyna:/
Majeczka
4 lata 3 miesiące 8 dni
Sebuś
3 lata 2 miesiące 11 dni
avatar # 15.1.2012 (23:38) tez czasem tak mam ale z lewej strony tak jakby serce. Ty tez? Ja wtedy nie moge glebszego oddechu zlapac bo boli...mowia ze to kolka sercowa ale od czego to jest to nie mam pojecia.. Nie interesowalam sie tym tak szczegolnie bo niemal wszyscy w moim otoczeniu spotkaly sie z ta sytuacja.
Oliwia Wiktoria
5 lat 4 miesiące 6 dni
Kacper Józef
2 lata 26 dni
Etii napisała:
tez czasem tak mam ale z lewej strony tak jakby serce. Ty tez? Ja wtedy nie moge glebszego oddechu zlapac bo boli...mowia ze to kolka sercowa ale od czego to jest to nie mam pojecia.. Nie interesowalam sie tym tak szczegolnie bo niemal wszyscy w moim otoczeniu spotkaly sie z ta sytuacja.
to wlasnie niby jest ze stresow i nerwow ,ja kiedys miewalam tak ,ale juz dawno naszczescie nie mialam
Majeczka
4 lata 3 miesiące 8 dni
Sebuś
3 lata 2 miesiące 11 dni
avatar # Konto nieaktywne 15.1.2012 (23:43) Ja tez tak czasem miewam i to nie jest nic innego jak nerwobol smilie1.gif
avatar # 16.1.2012 (00:05) takie promieniowanie,tez mi sie wydaje ,ze to od stresu,jesli przez ostatni okres mialas jakies stresy to pewnie bedzie to od serca...
Gabriel
3 lata 2 miesiące 6 dni
avatar # 16.1.2012 (13:00) a co to jest kolka sercowa?
Etii napisała:
tez czasem tak mam ale z lewej strony tak jakby serce. Ty tez? Ja wtedy nie moge glebszego oddechu zlapac bo boli...mowia ze to kolka sercowa ale od czego to jest to nie mam pojecia.. Nie interesowalam sie tym tak szczegolnie bo niemal wszyscy w moim otoczeniu spotkaly sie z ta sytuacja.
Brayan
2 lata 11 miesięcy 8 dni
Jestem w ciąży
avatar # 16.1.2012 (14:28) nerwobóle też tak mam często gęsto
Aleksander Dawid
5 lat 9 miesięcy 15 dni
avatar # 16.1.2012 (14:33) zgadzam sie ,to sa nerwobóle!
mam je bardzo czesto i nie tylko pod piersia..
Adrian Krzysztof
5 lat 8 dni
avatar # 16.1.2012 (16:34) tez tak mam i to czesto tylko mnie nie trzyma pare dni tylko pare godzin,a nasila sie to gdy mam wiele nerwow.Bylam z tym u lekarza rodzinnego i powiedzial ze to tez moze byc z przesilenia,poniewaz sama nosilam malego,wozek,zreszta jak kazda z Was tylko nieraz pomaga maz/partner.
Kuba
5 lat 11 miesięcy 24 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 13 Karmiące Piersią
Autor: Myszata28 | Ostatnia odpowiedź: 1.2.2013 (19:04)
Odpowiedzi: 8 Karmienie piersią
Autor: Kasia2605 | Ostatnia odpowiedź: 14.1.2014 (19:14)
Odpowiedzi: 180 Długość karmienia piersią....
Autor: drut5 | Ostatnia odpowiedź: 25.11.2008 (14:15)
Odpowiedzi: 5 przeziębienie a karmienie piersią
Autor: dora123 | Ostatnia odpowiedź: 22.1.2009 (10:55)
Odpowiedzi: 5 Na temat karmienia piersią.
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 3.8.2009 (19:16)