Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

Grupa: Zdrowie mamy

avatar # Autor: dzina123 Wysłano: 20.1.2012 (20:49) Odpowiedzi: 7

zapalenie jajnika czy wyrostek robaczkowy ?

Siema , chciałam się czegoś doradzić a więc od rana mam ból brzucha dokładnie to pod brzuchem z prawej strony tak jakby w miejscu gdzie znajduje się jajnik jest to ból kłujący i promieniuje do uda lecz nogi normalnie mogę zginać , zażyłam lek Panadol i ból ustąpił ale czuję że to wróci ponieważ mam brzuch lekko obolały . co to może być ? zapalenie jajnika czy wyrostek ? bardzo się boje ze to będzie wyrostek smilie2.gif dodam że 4 miesiące temu urodziłam dziecko i jeszcze niemam okresu . Do lekarza dopiero się wybieram we wtorek
avatar # 20.1.2012 (21:25) a karmisz piersią? bo jak tak to mozesz nie miec okresu przez cały okres karmienia, moze po prosty ci sie tez zbiera na okres i dlatego cie boli , podejrzewam ze to jajnik, ale jak dalej cie bedzie bolec to idz do lekarza.
Filipek
4 lata 1 dzień
Zuzia
1 rok 6 miesięcy 20 dni
avatar # 20.1.2012 (21:48) ja zanim zaszłam w ciążę ... miałam podobnie ...
w pracy złapał mnie taki ból z prawej strony że myślałam że zemdleję ...
przyjechało pogotowie zabrali mnie i sami nie wiedzieli co mi jest najpierw trafiłam na chirurgię okazało się że to nie wyrostek potem na ginekologię
i stwierdzili kolkę a potem że mam cystę na jajniku wielkości pomarańczy
chcieli operować ale ja się wypisałam na własne życzenie , do dziś mam bóle w prawym boku ale to już nie tak bardzo jak kiedyś

gdybyś miała wyrostek nie wyrobiła byś z bólu da się odróżnić ból wyrostkowy od bólu jajnika ale to już musi ci lekarz powiedzieć
najlepiej jak wybierzesz się do lekarza jak najszybciej
aniołeczek
2 lata 3 miesiące 1 dzień
avatar # 20.1.2012 (22:35) chyba ci sie okres szykuje smilie1.gif
Majeczka
4 lata 4 miesiące 3 dni
Sebuś
3 lata 3 miesiące 6 dni
avatar # 20.1.2012 (22:51) mysle ze to raczej nie jest wyrostek robaczkowysmilie1.gif
Mnie tak boli w dole brzucha i promieniuje do nogi jak mam miec okres wiec moze Tobie tez sie zbliza,poczekaj,bierz leki a jak dlugo nie przejdzie idz do lekarza
Kuba
6 lat 19 dni
avatar # 21.1.2012 (09:23) stupid.gif nie jesteśmy lekarzami, a jak to wyrostek to we wtorek może być już zapóźno... zresztą ataki są raczej bardzo bolesne, więc nie sądze, żebyś pisała o tym na forum zamiast wylądować u lekarza
Lidia Anna
4 lata 5 miesięcy 21 dni
Antonina Michalina
2 lata 6 miesięcy 10 dni
avatar # Konto nieaktywne 21.1.2012 (12:27) A ja ci napisze tak. Czy to jajnik czy wyrostek ja i tak skonsultowalabym to z lekarzem. Z zap wyrostka nie ma zartow a sprawdzic nie zaszkodzi. Ja z takim bolem chodzilam pol roku (w wieku 6 lat) dawali mi loeki p/zapalne przez co bol przechodzil ale po jakims czasie wracal ze zdwojona sila. Wszyscy mowili jajniki, jajniki. Leukocyty byly podwyszszone ale sa podwyzszone przy kazdej infekcji, usg nie wykazalo zap. wyrostka. Pol roku pozniej jak mnie chycilo tak nie bylo zmiluj sie. Okazalo sie ze mialam ostre zap wyrostka i doslownie w ost chwili mi go wycieli. i chodzilam z tym zap pol roku bo rozganiali je antybiotykami. Mialam to szczescie w nieszczesciu ze jak mnie zlapalo to akurat lezalam w szpitalu po wypadku.
avatar # Konto nieaktywne 21.1.2012 (12:27)
Z konta usuniętego napisano:
A ja ci napisze tak. Czy to jajnik czy wyrostek ja i tak skonsultowalabym to z lekarzem. Z zap wyrostka nie ma zartow a sprawdzic nie zaszkodzi. Ja z takim bolem chodzilam pol roku (w wieku 6 lat) dawali mi loeki p/zapalne przez co bol przechodzil ale po jakims czasie wracal ze zdwojona sila. Wszyscy mowili jajniki, jajniki. Leukocyty byly podwyszszone ale sa podwyzszone przy kazdej infekcji, usg nie wykazalo zap. wyrostka. Pol roku pozniej jak mnie chycilo tak nie bylo zmiluj sie. Okazalo sie ze mialam ostre zap wyrostka i doslownie w ost chwili mi go wycieli. i chodzilam z tym zap pol roku bo rozganiali je antybiotykami. Mialam to szczescie w nieszczesciu ze jak mnie zlapalo to akurat lezalam w szpitalu po wypadku.
Sorki mialo byc w wieku 16 lat smilie1.gif

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 6 Ból jajnika
Autor: patrysia123q | Ostatnia odpowiedź: 5.9.2012 (09:59)
Odpowiedzi: 4 ból jajnika..
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 17.10.2012 (10:01)
Odpowiedzi: 5 Torbiel jajnika Pomocy !!! co robic?
Autor: SISISWEET | Ostatnia odpowiedź: 26.10.2010 (16:47)
Odpowiedzi: 129 Ból jajnika a jest wszystko ok co myslicie o tym?:)
Autor: MySiAxD | Ostatnia odpowiedź: 14.1.2012 (00:28)
Odpowiedzi: 3 Zapalenie pęcherza
Autor: AGULAiJULA | Ostatnia odpowiedź: 29.4.2009 (19:53)