Badanie dla świeżo upieczonych mam - zapraszam! - Benc.pl

Grupa: Niemowlęta

# Autor: Studentka1 Wysłano: 22.10.2010 (18:18) Odpowiedzi: 2

Badanie dla świeżo upieczonych mam - zapraszam!

Drogie Mamy!

Jestem studentką V roku Wydziału Psychologii Uniwerku Warszawskiego. W tej chwili prowadzę badania do mojej pracy magisterskiej. Dotyczą one nowego tematu: zależności między więzią u mamy, a jej zdolnością do samoregulacji, w tym przypadku w momencie zmiany, jaką jest urodzenie pierwszego dziecka, a więc do podjęcia nowej roli życiowej: bycia mamą.

Zachęcam do wzięcia udziału w badaniu:

• skierowanym do mam, które niedawno urodziły pierwsze dziecko
• skierowanym do mam, których dziecko ma obecnie albo będzie miało w najbliższym czasie od 4 do 8 tygodni,
• badanie jest anonimowe i kwestionariuszowe – tzn. można je przerwać w dowolnym momencie badania, jeśli jest taka potrzeba, bo np. dzidziuś płacze albo potrzebuje mamy i dokończyć w dowolnym czasie. Całe badanie zajmuje około 35 minut,
• dla zainteresowanych po zakończeniu badań istnieje możliwość otrzymania informacji o ich wynikach.

Jeśli któraś z Was spełnia ww. kryteria i byłaby gotowa mi pomóc bardzo proszę o kontakt drogą mailową pod adresem: badaniedlamam2010@wp.pl – można zadać mi pytania, jeśli jakieś się pojawiły, także umówić się na dowolny termin badania. Jestem w stanie spotkać się wszędzie na terenie Warszawy, także dojechać w godzinach zarówno porannych jak i popołudniowych, umówić się na wypełnienie kwestionariuszy w czasie Waszego spaceru czy w kawiarni albo w czasie wizyty np. w poradni zdrowia, także na Wydziale Psychologii UW – ul. Stawki 5/7.

Pozdrawiam serdecznie!
Anna
# 22.10.2010 (22:22) Witamsmilie3.gif
Ja z miłą chęcią pomogłabym ale niestety nie jestem z Warszawy tylko z Bielska-Białej... ale w każdym razie życzę powodzeniasmilie3.gif
Gabriela Anna
10 lat 4 miesiące 30 dni
# 29.10.2010 (23:34) no ania, do mnie z wawy ok 3 godzin autem ;p a tez bym chętnie pomogla. moze mailową droga da się taka ankiete wypełnic? mysle, ze pare osob byloby chętnych.
Kornelka
10 lat 10 miesięcy 26 dni
Kornelka

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 36 jaki prezent dla świeżo upieczonych rodziców
Autor: beanova | Ostatnia odpowiedź: 20.9.2011 (11:47)
Odpowiedzi: 11 Świeżo upieczone mamy - Wrocław i okolice :)
Autor: she654 | Ostatnia odpowiedź: 1.9.2012 (16:30)
Odpowiedzi: 26 Zapraszam :P
Autor: Jola12 | Ostatnia odpowiedź: 6.12.2011 (16:39)
Odpowiedzi: 12 czy robiliscie badanie !
Autor: foczka23 | Ostatnia odpowiedź: 3.12.2008 (10:42)
Odpowiedzi: 11 Badanie na toksoplazmoze
Autor: gosiacek87 | Ostatnia odpowiedź: 30.4.2009 (00:21)

Grupa: Niemowlęta

# Autor: Studentka1 Wysłano: 22.10.2010 (18:18) Odpowiedzi: 2

Badanie dla świeżo upieczonych mam - zapraszam!

Drogie Mamy!

Jestem studentką V roku Wydziału Psychologii Uniwerku Warszawskiego. W tej chwili prowadzę badania do mojej pracy magisterskiej. Dotyczą one nowego tematu: zależności między więzią u mamy, a jej zdolnością do samoregulacji, w tym przypadku w momencie zmiany, jaką jest urodzenie pierwszego dziecka, a więc do podjęcia nowej roli życiowej: bycia mamą.

Zachęcam do wzięcia udziału w badaniu:

• skierowanym do mam, które niedawno urodziły pierwsze dziecko
• skierowanym do mam, których dziecko ma obecnie albo będzie miało w najbliższym czasie od 4 do 8 tygodni,
• badanie jest anonimowe i kwestionariuszowe – tzn. można je przerwać w dowolnym momencie badania, jeśli jest taka potrzeba, bo np. dzidziuś płacze albo potrzebuje mamy i dokończyć w dowolnym czasie. Całe badanie zajmuje około 35 minut,
• dla zainteresowanych po zakończeniu badań istnieje możliwość otrzymania informacji o ich wynikach.

Jeśli któraś z Was spełnia ww. kryteria i byłaby gotowa mi pomóc bardzo proszę o kontakt drogą mailową pod adresem: badaniedlamam2010@wp.pl – można zadać mi pytania, jeśli jakieś się pojawiły, także umówić się na dowolny termin badania. Jestem w stanie spotkać się wszędzie na terenie Warszawy, także dojechać w godzinach zarówno porannych jak i popołudniowych, umówić się na wypełnienie kwestionariuszy w czasie Waszego spaceru czy w kawiarni albo w czasie wizyty np. w poradni zdrowia, także na Wydziale Psychologii UW – ul. Stawki 5/7.

Pozdrawiam serdecznie!
Anna
# 22.10.2010 (22:22) Witamsmilie3.gif
Ja z miłą chęcią pomogłabym ale niestety nie jestem z Warszawy tylko z Bielska-Białej... ale w każdym razie życzę powodzeniasmilie3.gif
Gabriela Anna
10 lat 4 miesiące 30 dni
# 29.10.2010 (23:34) no ania, do mnie z wawy ok 3 godzin autem ;p a tez bym chętnie pomogla. moze mailową droga da się taka ankiete wypełnic? mysle, ze pare osob byloby chętnych.
Kornelka
Kornelka

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 36 jaki prezent dla świeżo upieczonych rodziców
Autor: beanova | Ostatnia odpowiedź: 20.9.2011 (11:47)
Odpowiedzi: 11 Świeżo upieczone mamy - Wrocław i okolice :)
Autor: she654 | Ostatnia odpowiedź: 1.9.2012 (16:30)
Odpowiedzi: 26 Zapraszam :P
Autor: Jola12 | Ostatnia odpowiedź: 6.12.2011 (16:39)
Odpowiedzi: 12 czy robiliscie badanie !
Autor: foczka23 | Ostatnia odpowiedź: 3.12.2008 (10:42)
Odpowiedzi: 11 Badanie na toksoplazmoze
Autor: gosiacek87 | Ostatnia odpowiedź: 30.4.2009 (00:21)