Ząbkowanie i zagęszczanie mleka - Benc.pl

Grupa: Niemowlęta

# Autor: marzycielka91 Wysłano: 1.10.2017 (11:39) Odpowiedzi: 0

Ząbkowanie i zagęszczanie mleka

Witajcie mamusie. Proszę o poradę. Moja czteromiesięczna córeczka zaczęła ząbkować już jakiś miesiąc temu. Ostatnio nie chce w ogóle jeść. Po konsultacji z pediatra zaczęliśmy powoli rozszerzać dietę, jednak narazie mała dostaje kilka łyżeczek jakiegoś warzywka w porze obiadowej. Niestety w ogóle nie chce pic mleka butelki. Próbowaliśmy karmić na śpiąco, ale mała jak już porządnie zaśnie to nie ssie. Jedyna opcja zjedzenia to na pół śpiąco i tak ja karmimy. Niestety zjada wtedy 60-90ml mleka i to na kilka prób . Wypluwa pręży się, za chwile znowu łapie smoka i wypluwa i tak w kółko. Herbatek ani wody te nie chce pic z butelki. Na dobe udaje się jej wcisnąć około 600 ml mleka, czasem mniej, czasem trochę więcej. Zastanawiam się czy nie zagęszczać jej mleka kleikiem, tak, żebym mogła karmić lyzeczką, chociaż tez nie chce jej całkowicie odzwyczajać od butelki. Ale nie wiem czy tak kilka porcji na dobe zagęszczonego mleka to nie za dużo. Jak myślicie ? Może macie jakieś rady? Smarowanie dziąsełek żelem przed jedzeniem nic nie daje :/

Brak postów w tym wątku.Bądź pierwszy.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 118 Ząbkowanie
Autor: kasia25 | Ostatnia odpowiedź: 21.8.2008 (10:32)
Odpowiedzi: 18 ząbkowanie
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 19.11.2009 (20:00)
Odpowiedzi: 21 Ząbkowanie
Autor: Anioleczek16 | Ostatnia odpowiedź: 19.12.2011 (13:18)
Odpowiedzi: 12 Żel na ząbkowanie;-)
Autor: sylwus1730 | Ostatnia odpowiedź: 27.8.2013 (14:14)
Odpowiedzi: 37 podawanie mleka nocą...
Autor: NEEYA | Ostatnia odpowiedź: 8.12.2008 (16:22)

Grupa: Niemowlęta

# Autor: marzycielka91 Wysłano: 1.10.2017 (11:39) Odpowiedzi: 0

Ząbkowanie i zagęszczanie mleka

Witajcie mamusie. Proszę o poradę. Moja czteromiesięczna córeczka zaczęła ząbkować już jakiś miesiąc temu. Ostatnio nie chce w ogóle jeść. Po konsultacji z pediatra zaczęliśmy powoli rozszerzać dietę, jednak narazie mała dostaje kilka łyżeczek jakiegoś warzywka w porze obiadowej. Niestety w ogóle nie chce pic mleka butelki. Próbowaliśmy karmić na śpiąco, ale mała jak już porządnie zaśnie to nie ssie. Jedyna opcja zjedzenia to na pół śpiąco i tak ja karmimy. Niestety zjada wtedy 60-90ml mleka i to na kilka prób . Wypluwa pręży się, za chwile znowu łapie smoka i wypluwa i tak w kółko. Herbatek ani wody te nie chce pic z butelki. Na dobe udaje się jej wcisnąć około 600 ml mleka, czasem mniej, czasem trochę więcej. Zastanawiam się czy nie zagęszczać jej mleka kleikiem, tak, żebym mogła karmić lyzeczką, chociaż tez nie chce jej całkowicie odzwyczajać od butelki. Ale nie wiem czy tak kilka porcji na dobe zagęszczonego mleka to nie za dużo. Jak myślicie ? Może macie jakieś rady? Smarowanie dziąsełek żelem przed jedzeniem nic nie daje :/

Brak postów w tym wątku.Bądź pierwszy.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 118 Ząbkowanie
Autor: kasia25 | Ostatnia odpowiedź: 21.8.2008 (10:32)
Odpowiedzi: 18 ząbkowanie
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 19.11.2009 (20:00)
Odpowiedzi: 21 Ząbkowanie
Autor: Anioleczek16 | Ostatnia odpowiedź: 19.12.2011 (13:18)
Odpowiedzi: 12 Żel na ząbkowanie;-)
Autor: sylwus1730 | Ostatnia odpowiedź: 27.8.2013 (14:14)
Odpowiedzi: 37 podawanie mleka nocą...
Autor: NEEYA | Ostatnia odpowiedź: 8.12.2008 (16:22)