Oblizywanie smoczka - Benc.pl

Grupa: Niemowlęta

# Autor: Amik81 Wysłano: 10.1.2010 (20:58) Odpowiedzi: 64

Oblizywanie smoczka

Czy oblizujecie smoczek swojego dziecka? Co o tym sadzicie?
# 10.1.2010 (21:51) o zgrozooo
nigdy w zyciu!!!!
to jakis mit naszych babc i niekotrych matek

osobiscie nigdy nie oblizywylam i nie zamierzam tego robicsmilie1.gif
dawid
14 lat 10 miesięcy 4 dni
Nathan
11 lat 18 dni
# Konto nieaktywne 11.1.2010 (10:14) ja tez nie oblizywalam i jak widze jak ktos oblizuje to mi sie nie dobrze robi
# 11.1.2010 (13:14) oblizywanie smoczka dziecku -OCHYDA
dobrze ze u nas sie nie preferuje smokow hot.gifsmoczek.gif
Alex R.
12 lat 3 miesiące 10 dni
# 11.1.2010 (14:18) Według mnie to jest najgorsze co może być. Jak widzę czasami, te mamusie, które tak dbają o swoje kruszynki, robią im własnoręcznie zupki z warzyw z własnej działki, a jak dzidzi upadnie smoczek na podłogę, to zwyczajnie w świecie oblizują go. A jeszcze gorzej jak ok. 3 letnia dziewczynka daje swojego lizaka, polizać wszystkim po kolei, mamie, tacie, siostrze, bratu, dziadkom, swojemu kochanemu pieskowi, a na koniec sama go bierze do buzi uhhhhh. Dodam, że tą drugą sytuacje widziałam na własne oczy.
Kornelia
19 lat 6 miesięcy 7 dni
Klara
13 lat 2 miesiące 16 dni
Ligia
11 lat 2 miesiące 2 dni
Jestem w ciąży
# 11.1.2010 (14:26) mi sie wydaje ze to wynika czesto z niewiedzy zwyczajnie i z tego ze nasze babcie i mamy tak robily i panuje mit ze mamusia smoczek moze oblizacsmilie1.gif

mi jak kiedys matka powiedziala ze mama swojemu dziecku moze oblizac smoczek to jej powiedzialam zeby sie w leb stukla a ona byla zdziwiona i sie obrazila hahha smilie1.gif
dawid
14 lat 10 miesięcy 4 dni
Nathan
11 lat 18 dni
# 11.1.2010 (14:29)
somes napisała:
mi sie wydaje ze to wynika czesto z niewiedzy zwyczajnie i z tego ze nasze babcie i mamy tak robily i panuje mit ze mamusia smoczek moze oblizacsmilie1.gif mi jak kiedys matka powiedziala ze mama swojemu dziecku moze oblizac smoczek to jej powiedzialam zeby sie w leb stukla a ona byla zdziwiona i sie obrazila hahha smilie1.gif
Moja mama na przykład, w życiu nie oblizałaby mojego smoczka, urodziła mnie po studiach medycznych, także może była uświadomiona smilie1.gif, ale z tego co wiem, moja babcia też tego nigdy nie robiła smilie1.gif.
Kornelia
19 lat 6 miesięcy 7 dni
Klara
13 lat 2 miesiące 16 dni
Ligia
11 lat 2 miesiące 2 dni
Jestem w ciąży
# 11.1.2010 (14:47)
PistacjowaMama napisała:
Moja mama na przykład, w życiu nie oblizałaby mojego smoczka, urodziła mnie po studiach medycznych, także może była uświadomiona , ale z tego co wiem, moja babcia też tego nigdy nie robiła .
no dlatego ze byla swiadoma kobietasmilie1.gif moja matka to prosta kobieta ale jest moja matka i tak ja kocham , dlatego czasami nie sluchalam jej rad tylko wolalam sie uswiadomic i poczytac sama albo zapytac kogos madrzejszegosmilie1.gif ale wiem ze do tej pory rozne mity kraza jeszcze w srod nawet mlodych matek takich jak mysmilie1.gif
dawid
14 lat 10 miesięcy 4 dni
Nathan
11 lat 18 dni
# 11.1.2010 (14:54) Ja zwykle radze się właśnie swojej mamy, dentysta bo dentysta, ale lekarze, w sumie na studiach wszystkiego musiała się uczyć.
Kornelia
19 lat 6 miesięcy 7 dni
Klara
13 lat 2 miesiące 16 dni
Ligia
11 lat 2 miesiące 2 dni
Jestem w ciąży
# 11.1.2010 (17:40) Pytam, bo wczoraj moj szwagier z zona byli z 2,5 z dzieckiem i raz ona, raz on trzymali smoczka w buzi mimo ze mogli przepukac smoczka u nas woda.Nie chcialam tego komentowac, bo im juz kiedys sugerowalam dwie rzeczy. Dla mnie jak matka nie wie, co to jest werandowanie, to ze trzeba noworodkowi przemywac oczy i czyscic nosek swiadczy, ze jest malo zorientowana w swoich obowiazkach. Na brzuszku tez nie klada. Ale nie bede tego komentowac, bo wyjde na przemadrzala i przewrazliwiona matke.
Nadia
12 lat 3 miesiące 13 dni
Hania
9 lat 10 miesięcy 20 dni
# Konto nieaktywne 11.1.2010 (18:15) nie oblizuje,i ogolnie uwazam ze nie powinno sie oblizywac ze wzgledu na bakterie...

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 56 Jak przyzwyczaić dziecko do smoczka??
Autor: Nibylandia | Ostatnia odpowiedź: 20.9.2009 (10:15)
Odpowiedzi: 15 Jak pozbyć się natrętnego smoczka uspokajającego ?
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 1.2.2011 (15:23)

Grupa: Niemowlęta

# Autor: Amik81 Wysłano: 10.1.2010 (20:58) Odpowiedzi: 64

Oblizywanie smoczka

Czy oblizujecie smoczek swojego dziecka? Co o tym sadzicie?
# 10.1.2010 (21:51) o zgrozooo
nigdy w zyciu!!!!
to jakis mit naszych babc i niekotrych matek

osobiscie nigdy nie oblizywylam i nie zamierzam tego robicsmilie1.gif
dawid
14 lat 10 miesięcy 4 dni
Nathan
11 lat 18 dni
# Konto nieaktywne 11.1.2010 (10:14) ja tez nie oblizywalam i jak widze jak ktos oblizuje to mi sie nie dobrze robi
# 11.1.2010 (13:14) oblizywanie smoczka dziecku -OCHYDA
dobrze ze u nas sie nie preferuje smokow hot.gifsmoczek.gif
Alex R.
12 lat 3 miesiące 10 dni
# 11.1.2010 (14:18) Według mnie to jest najgorsze co może być. Jak widzę czasami, te mamusie, które tak dbają o swoje kruszynki, robią im własnoręcznie zupki z warzyw z własnej działki, a jak dzidzi upadnie smoczek na podłogę, to zwyczajnie w świecie oblizują go. A jeszcze gorzej jak ok. 3 letnia dziewczynka daje swojego lizaka, polizać wszystkim po kolei, mamie, tacie, siostrze, bratu, dziadkom, swojemu kochanemu pieskowi, a na koniec sama go bierze do buzi uhhhhh. Dodam, że tą drugą sytuacje widziałam na własne oczy.
Kornelia
19 lat 6 miesięcy 7 dni
Klara
13 lat 2 miesiące 16 dni
Ligia
11 lat 2 miesiące 2 dni
Jestem w ciąży
# 11.1.2010 (14:26) mi sie wydaje ze to wynika czesto z niewiedzy zwyczajnie i z tego ze nasze babcie i mamy tak robily i panuje mit ze mamusia smoczek moze oblizacsmilie1.gif

mi jak kiedys matka powiedziala ze mama swojemu dziecku moze oblizac smoczek to jej powiedzialam zeby sie w leb stukla a ona byla zdziwiona i sie obrazila hahha smilie1.gif
dawid
14 lat 10 miesięcy 4 dni
Nathan
11 lat 18 dni
# 11.1.2010 (14:29)
somes napisała:
mi sie wydaje ze to wynika czesto z niewiedzy zwyczajnie i z tego ze nasze babcie i mamy tak robily i panuje mit ze mamusia smoczek moze oblizacsmilie1.gif mi jak kiedys matka powiedziala ze mama swojemu dziecku moze oblizac smoczek to jej powiedzialam zeby sie w leb stukla a ona byla zdziwiona i sie obrazila hahha smilie1.gif
Moja mama na przykład, w życiu nie oblizałaby mojego smoczka, urodziła mnie po studiach medycznych, także może była uświadomiona smilie1.gif, ale z tego co wiem, moja babcia też tego nigdy nie robiła smilie1.gif.
Kornelia
19 lat 6 miesięcy 7 dni
Klara
13 lat 2 miesiące 16 dni
Ligia
11 lat 2 miesiące 2 dni
Jestem w ciąży
# 11.1.2010 (14:47)
PistacjowaMama napisała:
Moja mama na przykład, w życiu nie oblizałaby mojego smoczka, urodziła mnie po studiach medycznych, także może była uświadomiona , ale z tego co wiem, moja babcia też tego nigdy nie robiła .
no dlatego ze byla swiadoma kobietasmilie1.gif moja matka to prosta kobieta ale jest moja matka i tak ja kocham , dlatego czasami nie sluchalam jej rad tylko wolalam sie uswiadomic i poczytac sama albo zapytac kogos madrzejszegosmilie1.gif ale wiem ze do tej pory rozne mity kraza jeszcze w srod nawet mlodych matek takich jak mysmilie1.gif
dawid
14 lat 10 miesięcy 4 dni
Nathan
11 lat 18 dni
# 11.1.2010 (14:54) Ja zwykle radze się właśnie swojej mamy, dentysta bo dentysta, ale lekarze, w sumie na studiach wszystkiego musiała się uczyć.
Kornelia
19 lat 6 miesięcy 7 dni
Klara
13 lat 2 miesiące 16 dni
Ligia
11 lat 2 miesiące 2 dni
Jestem w ciąży
# 11.1.2010 (17:40) Pytam, bo wczoraj moj szwagier z zona byli z 2,5 z dzieckiem i raz ona, raz on trzymali smoczka w buzi mimo ze mogli przepukac smoczka u nas woda.Nie chcialam tego komentowac, bo im juz kiedys sugerowalam dwie rzeczy. Dla mnie jak matka nie wie, co to jest werandowanie, to ze trzeba noworodkowi przemywac oczy i czyscic nosek swiadczy, ze jest malo zorientowana w swoich obowiazkach. Na brzuszku tez nie klada. Ale nie bede tego komentowac, bo wyjde na przemadrzala i przewrazliwiona matke.
Nadia
12 lat 3 miesiące 13 dni
Hania
9 lat 10 miesięcy 20 dni
# Konto nieaktywne 11.1.2010 (18:15) nie oblizuje,i ogolnie uwazam ze nie powinno sie oblizywac ze wzgledu na bakterie...

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 56 Jak przyzwyczaić dziecko do smoczka??
Autor: Nibylandia | Ostatnia odpowiedź: 20.9.2009 (10:15)
Odpowiedzi: 15 Jak pozbyć się natrętnego smoczka uspokajającego ?
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 1.2.2011 (15:23)