Świeżo upieczone mamy - Wrocław i okolice :) - Strona 2 - Benc.pl

Grupa: Noworodki

# Autor: she654 Wysłano: 1.9.2012 (16:30) Odpowiedzi: 11

Świeżo upieczone mamy - Wrocław i okolice :)

Jak wiadomo połącznie pracy i hobby to najbardziej idealne połączenie jakie może być smilie1.gif
Idąc za impusem postanowiłam złapać byka i za rogi i rozszerzyć swoją małą, domową działalność .

W mojej rodzinie zawsze było dużo dzieci (sama tez juz się staram) smilie1.gif Niestety czas leci bardzo szybko. Dlaczego by więc nie utrwalić tych pięknych chwil?
Zawsze interesowałam sie fotografią, więc postanowiłam to wykorzystać smilie1.gif

Na początku robiłam zdjęcia nieco starszym dzieciom (+5mcy), ale postanowiłam postawić poprzeczkę wyżej i zaprosić na sesję nieco modsze, kilkutygodniowe maluszki smilie1.gif))

Na pewno wszyscy znają zdjęcia Anne Geddes - w tym kierunku właśnie zmierzam.
Teraz może trochę konkretów:

Poniżej przedstawiam kilka z moich dotychczasowych prac:

____________________________________________________________________________________________________________________________
Zapraszam wszytskie chętne mamy na wyjątkową sesję zdjęciową. W związku z tym, że z takimi maluszkami dopiero zaczynam PROMOCJA - pierwsze 5 osób - 100zł smilie1.gif

Zapraszam do kontaktu na ---> iwona.ad@gmail.com
# 18.9.2012 (23:51) Ja obecnie robię dużo sesji właśnie miesięcznym maluchom... Mam przygotowane takie stylizacje, że dziecko jedyne co powinno robić, to smacznie spac smilie3.gif

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 0 Bezpłatne warsztaty/szkolenia kosmetyczne. Wrocław i okolice :)
Autor: stanczaky | Ostatnia odpowiedź: 12.12.2012 (14:05)
Odpowiedzi: 3 KWIETNIOWE MAMY - SZCZECIN i OKOLICE;)
Autor: Nonna | Ostatnia odpowiedź: 4.12.2008 (11:30)
Odpowiedzi: 3 Młode mamy Sosnowiec i okolice :))
Autor: zuziolek__ | Ostatnia odpowiedź: 23.2.2014 (13:26)
Odpowiedzi: 12 przyszłe mamy z woj. mazowieckiego-Mińsk Mazowiecki i okolice
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 19.10.2009 (15:18)

Grupa: Noworodki

# Autor: she654 Wysłano: 1.9.2012 (16:30) Odpowiedzi: 11

Świeżo upieczone mamy - Wrocław i okolice :)

Jak wiadomo połącznie pracy i hobby to najbardziej idealne połączenie jakie może być smilie1.gif
Idąc za impusem postanowiłam złapać byka i za rogi i rozszerzyć swoją małą, domową działalność .

W mojej rodzinie zawsze było dużo dzieci (sama tez juz się staram) smilie1.gif Niestety czas leci bardzo szybko. Dlaczego by więc nie utrwalić tych pięknych chwil?
Zawsze interesowałam sie fotografią, więc postanowiłam to wykorzystać smilie1.gif

Na początku robiłam zdjęcia nieco starszym dzieciom (+5mcy), ale postanowiłam postawić poprzeczkę wyżej i zaprosić na sesję nieco modsze, kilkutygodniowe maluszki smilie1.gif))

Na pewno wszyscy znają zdjęcia Anne Geddes - w tym kierunku właśnie zmierzam.
Teraz może trochę konkretów:

Poniżej przedstawiam kilka z moich dotychczasowych prac:

____________________________________________________________________________________________________________________________
Zapraszam wszytskie chętne mamy na wyjątkową sesję zdjęciową. W związku z tym, że z takimi maluszkami dopiero zaczynam PROMOCJA - pierwsze 5 osób - 100zł smilie1.gif

Zapraszam do kontaktu na ---> iwona.ad@gmail.com
# 18.9.2012 (23:51) Ja obecnie robię dużo sesji właśnie miesięcznym maluchom... Mam przygotowane takie stylizacje, że dziecko jedyne co powinno robić, to smacznie spac smilie3.gif

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 0 Bezpłatne warsztaty/szkolenia kosmetyczne. Wrocław i okolice :)
Autor: stanczaky | Ostatnia odpowiedź: 12.12.2012 (14:05)
Odpowiedzi: 3 KWIETNIOWE MAMY - SZCZECIN i OKOLICE;)
Autor: Nonna | Ostatnia odpowiedź: 4.12.2008 (11:30)
Odpowiedzi: 3 Młode mamy Sosnowiec i okolice :))
Autor: zuziolek__ | Ostatnia odpowiedź: 23.2.2014 (13:26)
Odpowiedzi: 12 przyszłe mamy z woj. mazowieckiego-Mińsk Mazowiecki i okolice
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 19.10.2009 (15:18)