Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: Shandy Wysłano: 8.9.2013 (18:00) Odpowiedzi: 5

Co na urodziny 2 latka?

Hej, chcę wyprawić urodziny synkowi, wprawdzie zostały mi jeszcze 2 miesiące ale wolę teraz sobie ustalić co ugotować itp.
Przyjęcie ma być na około 10 osób dorosłych i 2 dzieci, mojego Tomka i roczną dziewczynkę.
avatar # 8.9.2013 (22:32) Zaopatrz się w kolorowe talerzyki ,balony ,jakieś ozdoby urodzinowe , jedzenie jakieś ,ja robię zawsze jakieś łatwe ,żeby można było w ręku jeść ,ale u mnie zawsze dużo dzieci także robię wszystko pod nie ,zrezygnowałam ze słodyczy i przygotowałam dużo owoców ,na wykałaczkach i jako szaszłyki owocowe ,zdrowe hamburgery ,upieczona i pokrojoną w grube plastry szynkę ,w sumie zależy od Ciebie i od oczekiwań gości smilie1.gif
Majeczka
4 lata 3 miesiące 6 dni
Sebuś
3 lata 2 miesiące 9 dni
avatar # 9.9.2013 (09:13) Jak to sami dorośli to po co kolorowe talerzyki smilie6.gif Wychodzi że przyjęcie będzie dla dorosłych a nie dla dzieci smilie6.gif
Filip
4 lata 5 miesięcy 23 dni
Adam
5 miesięcy 1 dzień
avatar # 9.9.2013 (11:03) no tak, nie wiele mam znajomych z dziećmi ;P to córka rodzicow chrzestnych.
Tomek
2 lata 9 miesięcy 9 dni
avatar # 13.9.2013 (13:03) Skoro tylko dorosli to chyba jedynie co to balonow bym nakupowala...Bo co innego skoro to dorosla imprezka.A wyprawiasz urodziny w dniu urodzin czy w innym terminie?Jesli w innymm to proponuje poporstu w dniu urdzin zabrac nmalego do jakiejs bawialni by bylo to rozrywkowy dzien dla niego.Bo jak nie udekorujesz mieszkania to skoro goscie beda osobami doroslymi to maluch i tak nie odczuje az tak imprezki smilie1.gif
Filipek
3 lata 8 miesięcy 18 dni
Antos
6 miesięcy 6 dni
avatar # 20.3.2014 (20:24) Moja Werka dostała od nas taką szmacianą lalkę w nosidełku www.adaboo.pl i już ją uwielbia!smilie1.gif Nie boję się, że sobie krzywdę zrobi, bo nie ma żadnych twardych elementów

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 2 Smaczne smakolyki zdrowe na urodziny dla 2 latka :)
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 9.6.2011 (12:32)
Odpowiedzi: 10 Pierwsze urodziny!
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 1.6.2009 (13:05)
Odpowiedzi: 9 Urodziny 3 latki
Autor: paulinka123456 | Ostatnia odpowiedź: 12.9.2012 (12:38)
Odpowiedzi: 51 IMPREZA ROCZKOWA / URODZINY.
Autor: syla11 | Ostatnia odpowiedź: 10.11.2009 (08:32)
Odpowiedzi: 56 Tort na pierwsze urodziny
Autor: jozi09 | Ostatnia odpowiedź: 21.1.2010 (22:05)