pracuj przez internet : ) - Strona 3 - Benc.pl

Grupa: Ogłoszenia

# Autor: bulka14 Wysłano: 13.9.2012 (18:21) Odpowiedzi: 23

pracuj przez internet : )

Zostań nowoczesną konsultantką Oriflame, działającą wg nowej metody OriNet. Dzięki niej, pracując on-line, możesz znacząco zwiększyć swoje dochody. Z metody tej korzystają tylko konsultantki z naszej grupy - MojeOri. W Oriflame sama decydujesz, co chcesz osiągnąć i ile chcesz poświęcić czasu temu zajęciu. Możesz dorobić sobie trochę pieniędzy do pensji i mieć dostęp do świetnych kosmetyków. Możesz także sprawić, że Oriflame będzie Twoim głównym źródłem dochodu. Możesz stać się całkowicie niezależna finansowo! Jeśli jesteś gotowa/y na poważne zmiany w swoim życiu i masz odwagę tego dokonać, wejdź na moją stronę i pobierz darmowe Vademecum. Dzięki niemu zrozumiesz, czym naprawdę jest Oriflame i jak wiele możliwości przed Tobą otwiera. Zapraszam serdecznie: www.kasiawar.mojeori.pl
# 16.10.2012 (21:32)
finkowa_mama napisała:
Hanna78 napisała:
Ja też jestem konsultantką Avon i Oriflame i bardzo mało na tym zarabiam .
A ja myślałam, że nie można być jednocześnie konsultantką obu firm.
Ja jestem zapisana tu i tu, ale w Oriflame zrobilam tylko 1 zamowienie, wole Avon smilie1.gif Teraz podpisałam umowę z Avon i jestem liderem sprzedaży, wiec w Oriflame moze od biedy coś zamówie, jak mi się rzuci w oko smilie1.gif
Filip
8 lat 11 miesięcy 0 dni
# 18.10.2012 (10:04) Ja próbowałam coś zamówić z Oriflejma ale nie umiem się odnaleźć w tym katalogu:/ Kiedyś chciałam katalog bo w komisie dziecięcym babka prowadziła i kazała mi za niego zapłacić! Oczywiście nie wzięłam..
Sebastian Dawid
9 lat 5 miesięcy 6 dni
Amelia Wiktoria
7 lat 27 dni
Wiktoria Aniela
2 lata 3 miesiące 2 dni
# 18.10.2012 (13:54)
j_adzia napisała:
Ja próbowałam coś zamówić z Oriflejma ale nie umiem się odnaleźć w tym katalogu:/ Kiedyś chciałam katalog bo w komisie dziecięcym babka prowadziła i kazała mi za niego zapłacić! Oczywiście nie wzięłam..
To żal jakiś ;| Ja teraz zrobiłam pierwsze zamówienie w Oriflame, bo mnie koleżanka namawiała, chociaż połowa zamówienia jest tam od niej i nie powtórzę raczej...jak dla mnie kosmetyki, które dzisiaj do mnie przyszły są w większości straszne ;/ Róż w perełkach jak dla klauna, próbki perfum, które dostałam tak śmierdzą, że się nie da... ogólnie moim zdaniem Avon ma duuuużo lepsze kosmetyki, ale to moje subiektywne odczucie smilie1.gif Skorzystam z okazji i zapraszam dziewczyny do współpracy, polubcie stronę: https://www.facebook.com/pages/B%C4%85d%C5%BA-najlepsza-z-najlepszymi-w-Avon/377916915617689?fref=ts W razie pytań lub chęci współpracy proszę o wysłanie PW lub maila: natalia.avon71@gmail.com smilie1.gif
Filip
8 lat 11 miesięcy 0 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 50 Czy kupujecie przez Internet?
Autor: black_orchid | Ostatnia odpowiedź: 12.3.2012 (13:18)
Odpowiedzi: 1 Czy zamawiacie jedzenie przez internet?
Autor: sylwia4012 | Ostatnia odpowiedź: 18.7.2014 (20:57)
Odpowiedzi: 118 Jak poderwać chłopaka przez internet?
Autor: Janka423 | Ostatnia odpowiedź: 11.8.2019 (01:48)
Odpowiedzi: 0 Ciąża przez ocieranie się narządów przez bieliznę?
Autor: marcelina123 | Ostatnia odpowiedź: 28.12.2016 (22:22)
Odpowiedzi: 5 Łkanie przez sen.
Autor: daisypink | Ostatnia odpowiedź: 23.10.2008 (23:16)

Grupa: Ogłoszenia

# Autor: bulka14 Wysłano: 13.9.2012 (18:21) Odpowiedzi: 23

pracuj przez internet : )

Zostań nowoczesną konsultantką Oriflame, działającą wg nowej metody OriNet. Dzięki niej, pracując on-line, możesz znacząco zwiększyć swoje dochody. Z metody tej korzystają tylko konsultantki z naszej grupy - MojeOri. W Oriflame sama decydujesz, co chcesz osiągnąć i ile chcesz poświęcić czasu temu zajęciu. Możesz dorobić sobie trochę pieniędzy do pensji i mieć dostęp do świetnych kosmetyków. Możesz także sprawić, że Oriflame będzie Twoim głównym źródłem dochodu. Możesz stać się całkowicie niezależna finansowo! Jeśli jesteś gotowa/y na poważne zmiany w swoim życiu i masz odwagę tego dokonać, wejdź na moją stronę i pobierz darmowe Vademecum. Dzięki niemu zrozumiesz, czym naprawdę jest Oriflame i jak wiele możliwości przed Tobą otwiera. Zapraszam serdecznie: www.kasiawar.mojeori.pl
# 16.10.2012 (21:32)
finkowa_mama napisała:
Hanna78 napisała:
Ja też jestem konsultantką Avon i Oriflame i bardzo mało na tym zarabiam .
A ja myślałam, że nie można być jednocześnie konsultantką obu firm.
Ja jestem zapisana tu i tu, ale w Oriflame zrobilam tylko 1 zamowienie, wole Avon smilie1.gif Teraz podpisałam umowę z Avon i jestem liderem sprzedaży, wiec w Oriflame moze od biedy coś zamówie, jak mi się rzuci w oko smilie1.gif
Filip
8 lat 11 miesięcy 0 dni
# 18.10.2012 (10:04) Ja próbowałam coś zamówić z Oriflejma ale nie umiem się odnaleźć w tym katalogu:/ Kiedyś chciałam katalog bo w komisie dziecięcym babka prowadziła i kazała mi za niego zapłacić! Oczywiście nie wzięłam..
Sebastian Dawid
9 lat 5 miesięcy 6 dni
Amelia Wiktoria
7 lat 27 dni
Wiktoria Aniela
2 lata 3 miesiące 2 dni
# 18.10.2012 (13:54)
j_adzia napisała:
Ja próbowałam coś zamówić z Oriflejma ale nie umiem się odnaleźć w tym katalogu:/ Kiedyś chciałam katalog bo w komisie dziecięcym babka prowadziła i kazała mi za niego zapłacić! Oczywiście nie wzięłam..
To żal jakiś ;| Ja teraz zrobiłam pierwsze zamówienie w Oriflame, bo mnie koleżanka namawiała, chociaż połowa zamówienia jest tam od niej i nie powtórzę raczej...jak dla mnie kosmetyki, które dzisiaj do mnie przyszły są w większości straszne ;/ Róż w perełkach jak dla klauna, próbki perfum, które dostałam tak śmierdzą, że się nie da... ogólnie moim zdaniem Avon ma duuuużo lepsze kosmetyki, ale to moje subiektywne odczucie smilie1.gif Skorzystam z okazji i zapraszam dziewczyny do współpracy, polubcie stronę: https://www.facebook.com/pages/B%C4%85d%C5%BA-najlepsza-z-najlepszymi-w-Avon/377916915617689?fref=ts W razie pytań lub chęci współpracy proszę o wysłanie PW lub maila: natalia.avon71@gmail.com smilie1.gif
Filip
8 lat 11 miesięcy 0 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 50 Czy kupujecie przez Internet?
Autor: black_orchid | Ostatnia odpowiedź: 12.3.2012 (13:18)
Odpowiedzi: 1 Czy zamawiacie jedzenie przez internet?
Autor: sylwia4012 | Ostatnia odpowiedź: 18.7.2014 (20:57)
Odpowiedzi: 118 Jak poderwać chłopaka przez internet?
Autor: Janka423 | Ostatnia odpowiedź: 11.8.2019 (01:48)
Odpowiedzi: 0 Ciąża przez ocieranie się narządów przez bieliznę?
Autor: marcelina123 | Ostatnia odpowiedź: 28.12.2016 (22:22)
Odpowiedzi: 5 Łkanie przez sen.
Autor: daisypink | Ostatnia odpowiedź: 23.10.2008 (23:16)