Super sklep z zabawkami! - Strona 2 - Benc.pl

Grupa: Ogłoszenia

# Autor: waxxaw Wysłano: 4.10.2012 (08:58) Odpowiedzi: 18

Super sklep z zabawkami!

Polecam stronę latawcedmuchawce.pl oferujący piękne edukacyjne zabawki dla dzieci w każdym wieku.
# 6.10.2012 (11:12)
j_adzia napisała:
Nie rozumiem dlaczego ludzie dają tak kosmiczne ceny za zwykłe proste rzeczy jakby były ze "złota".. Nie dziwię się że potrzebują reklamy przy takich cenach..
moze dlatego, ze wykonane recznie? a takie rzeczy sa drogie...
Kinga
11 lat 3 miesiące 6 dni
# 6.10.2012 (11:40)
kwiaatek77 napisała:
j_adzia napisała:
Nie rozumiem dlaczego ludzie dają tak kosmiczne ceny za zwykłe proste rzeczy jakby były ze "złota".. Nie dziwię się że potrzebują reklamy przy takich cenach..
a jakie pracochłonne
Jakub Oscar
10 lat 8 miesięcy 19 dni
Pola Sara F.
8 lat 23 dni
Jestem w ciąży
# 6.10.2012 (12:58) A co piernik do wiatraka? Wielu ludzi to nie przekonuje tu chodzi o kasę. Mało kto kupi zabawkę za 200 zł skoro podobną kupi za 100 zł . Ci co to "produkują" powinni zejść na ziemię i dostosować się do zamożności odbiorców a tutaj ewidentnie jest to dla wyższej półki no chyba że tak miało byćsmilie1.gif
Sebastian Dawid
10 lat 9 miesięcy 6 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 4 miesiące 27 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 7 miesięcy 2 dni
# Konto nieaktywne 6.10.2012 (13:48)
Eli86 napisała:
bliliant_sun napisała:
Tak dobrze tylko ten ktos nie za wiele robi tylko zanudza ludzismilie6.gif.Jakby chcial cos zrobic to portale z ogloszeniami czekaja,polecam takze wywiesic reklame np.na balkonie.Napewno znajdzie klientow na te badziewie...smilie3.gif
Chyba zapomniałaś jak na każdym możliwym wątku reklamowałaś sie że będziesz w rozmowach w toku smilie6.gif
Nie reklamowalam sie tylko napisalam i to nie na kazdym watkusmilie1.gif. Bo mialam dosc odpisywania kobietkom ktore do mnie pisaly wiadomosci w stylu:kiedy bedziesz w rozmowach w toku,na aki temat?itd ile mozna na to odpisywac wolalam napisac to publicznie kazda przeczytala a nie pisala do mnie ciagle na priv...
# 6.10.2012 (13:55) jadzia, mozna sie zdziwic, co i za ile kupuja rodzice dzieciom, niektorzy ubieraja tylko w firmowe ciuszki i nie mowie o adidasie, nike czy pumie, ale np. calvin klein, dior itp. tez mozna powiedziec, ze podobny sweterek mozna kupic za kilkadziesiat zl, a nie za kilkaset, a jednak...
Kinga
11 lat 3 miesiące 6 dni
# 6.10.2012 (14:10)
kwiaatek77 napisała:
nie mowie o adidasie, nike czy pumie, ale np. calvin klein, dior itp. tez mozna powiedziec, ze podobny sweterek mozna kupic za kilkadziesiat zl, a nie za kilkaset, a jednak...
Właśnie kiedyś właśnie ktoś pisał o markowych kosmetykach że lepiej używać podczas odchudzania no i ja myślałam że chodzi o Nivea, Dove czy coś z tej półki a tu chodziło chyba o Chanel balsam czy coś smilie5.gifsmilie5.gif Albo jak piszą że gwiazdy ubierają się w sieciówkach typu h&m a dla mnie to markowy sklep smilie5.gif
Sebastian Dawid
10 lat 9 miesięcy 6 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 4 miesiące 27 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 7 miesięcy 2 dni
# 16.10.2012 (11:22)
kwiaatek77 napisała:
jadzia, mozna sie zdziwic, co i za ile kupuja rodzice dzieciom, niektorzy ubieraja tylko w firmowe ciuszki i nie mowie o adidasie, nike czy pumie, ale np. calvin klein, dior itp. tez mozna powiedziec, ze podobny sweterek mozna kupic za kilkadziesiat zl, a nie za kilkaset, a jednak...
Widać niektórym rodzicom bardziej zależy na tym, by ich dziecko było chodzącą reklamą jakieś znanej na całym świecie firmy odzieżowej, niż by mu było ciepło i wygodniej. Dla mnie to jakiś obłęd.
# 16.10.2012 (17:07)
coffeenka napisała:
kwiaatek77 napisała:
jadzia, mozna sie zdziwic, co i za ile kupuja rodzice dzieciom, niektorzy ubieraja tylko w firmowe ciuszki i nie mowie o adidasie, nike czy pumie, ale np. calvin klein, dior itp. tez mozna powiedziec, ze podobny sweterek mozna kupic za kilkadziesiat zl, a nie za kilkaset, a jednak...
Widać niektórym rodzicom bardziej zależy na tym, by ich dziecko było chodzącą reklamą jakieś znanej na całym świecie firmy odzieżowej, niż by mu było ciepło i wygodniej. Dla mnie to jakiś obłęd.
znajomi tak ubieraja, to ja nie bede gorsza i musze pokazac, ze tez mnie stac, nie bede gorsza...chore, ale prawdziwe...
Kinga
11 lat 3 miesiące 6 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 8 Sklep internetowy :)
Autor: Nibylandia | Ostatnia odpowiedź: 10.2.2010 (10:52)
Odpowiedzi: 6 Sklep Internetowy
Autor: Tuathee86 | Ostatnia odpowiedź: 11.7.2013 (14:32)
Odpowiedzi: 1 czy ktos poleca sklep z okryciami na jesien/zimę
Autor: pjerna | Ostatnia odpowiedź: 23.11.2017 (19:18)
Odpowiedzi: 23 Super koszulki dla ciężaróweczek - podobają się Wam??
Autor: niesiulka | Ostatnia odpowiedź: 28.4.2011 (09:33)
Odpowiedzi: 4 Turbina SMB - super zabawka na słoneczne dni
Autor: helikopterek | Ostatnia odpowiedź: 10.6.2013 (12:09)

Grupa: Ogłoszenia

# Autor: waxxaw Wysłano: 4.10.2012 (08:58) Odpowiedzi: 18

Super sklep z zabawkami!

Polecam stronę latawcedmuchawce.pl oferujący piękne edukacyjne zabawki dla dzieci w każdym wieku.
# 6.10.2012 (11:12)
j_adzia napisała:
Kinga
11 lat 3 miesiące 6 dni
# 6.10.2012 (11:40)
kwiaatek77 napisała:
j_adzia napisała:
a jakie pracochłonne
Jakub Oscar
10 lat 8 miesięcy 19 dni
Pola Sara F.
8 lat 23 dni
Jestem w ciąży
# 6.10.2012 (12:58) A co piernik do wiatraka? Wielu ludzi to nie przekonuje tu chodzi o kasę. Mało kto kupi zabawkę za 200 zł skoro podobną kupi za 100 zł . Ci co to "produkują" powinni zejść na ziemię i dostosować się do zamożności odbiorców a tutaj ewidentnie jest to dla wyższej półki no chyba że tak miało byćsmilie1.gif
Sebastian Dawid
10 lat 9 miesięcy 6 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 4 miesiące 27 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 7 miesięcy 2 dni
# Konto nieaktywne 6.10.2012 (13:48)
Eli86 napisała:
bliliant_sun napisała:
Tak dobrze tylko ten ktos nie za wiele robi tylko zanudza ludzismilie6.gif.Jakby chcial cos zrobic to portale z ogloszeniami czekaja,polecam takze wywiesic reklame np.na balkonie.Napewno znajdzie klientow na te badziewie...smilie3.gif
Chyba zapomniałaś jak na każdym możliwym wątku reklamowałaś sie że będziesz w rozmowach w toku smilie6.gif
Nie reklamowalam sie tylko napisalam i to nie na kazdym watkusmilie1.gif. Bo mialam dosc odpisywania kobietkom ktore do mnie pisaly wiadomosci w stylu:kiedy bedziesz w rozmowach w toku,na aki temat?itd ile mozna na to odpisywac wolalam napisac to publicznie kazda przeczytala a nie pisala do mnie ciagle na priv...
# 6.10.2012 (13:55) jadzia, mozna sie zdziwic, co i za ile kupuja rodzice dzieciom, niektorzy ubieraja tylko w firmowe ciuszki i nie mowie o adidasie, nike czy pumie, ale np. calvin klein, dior itp. tez mozna powiedziec, ze podobny sweterek mozna kupic za kilkadziesiat zl, a nie za kilkaset, a jednak...
Kinga
11 lat 3 miesiące 6 dni
# 6.10.2012 (14:10)
kwiaatek77 napisała:
nie mowie o adidasie, nike czy pumie, ale np. calvin klein, dior itp. tez mozna powiedziec, ze podobny sweterek mozna kupic za kilkadziesiat zl, a nie za kilkaset, a jednak...
Właśnie kiedyś właśnie ktoś pisał o markowych kosmetykach że lepiej używać podczas odchudzania no i ja myślałam że chodzi o Nivea, Dove czy coś z tej półki a tu chodziło chyba o Chanel balsam czy coś smilie5.gifsmilie5.gif Albo jak piszą że gwiazdy ubierają się w sieciówkach typu h&m a dla mnie to markowy sklep smilie5.gif
Sebastian Dawid
10 lat 9 miesięcy 6 dni
Amelia Wiktoria
8 lat 4 miesiące 27 dni
Wiktoria Aniela
3 lata 7 miesięcy 2 dni
# 16.10.2012 (11:22)
kwiaatek77 napisała:
# 16.10.2012 (17:07)
coffeenka napisała:
kwiaatek77 napisała:
znajomi tak ubieraja, to ja nie bede gorsza i musze pokazac, ze tez mnie stac, nie bede gorsza...chore, ale prawdziwe...
Kinga
11 lat 3 miesiące 6 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 8 Sklep internetowy :)
Autor: Nibylandia | Ostatnia odpowiedź: 10.2.2010 (10:52)
Odpowiedzi: 6 Sklep Internetowy
Autor: Tuathee86 | Ostatnia odpowiedź: 11.7.2013 (14:32)
Odpowiedzi: 1 czy ktos poleca sklep z okryciami na jesien/zimę
Autor: pjerna | Ostatnia odpowiedź: 23.11.2017 (19:18)
Odpowiedzi: 23 Super koszulki dla ciężaróweczek - podobają się Wam??
Autor: niesiulka | Ostatnia odpowiedź: 28.4.2011 (09:33)
Odpowiedzi: 4 Turbina SMB - super zabawka na słoneczne dni
Autor: helikopterek | Ostatnia odpowiedź: 10.6.2013 (12:09)