Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 19.4.2009 (16:42) Odpowiedzi: 7

Płeć dziecka

Kochani forumowicze! Kilka dni temu dowiedzieliśmy się że nasza dziecinka to dziewczynka! Co będzie u Was? W którym tygodniu ciąży dowiedziałyście się jaką płeć ma Wasza fasolka? I jeśli macie zdjęcia dołączcie do postu, żeby można było porównać. Ja dodaje zdjęcie naszej Poli, na monitorze USG było widać idealnie że to "dziewczynka" ale na zdjęciu już tak wyraźnie nie widać. Wiem że czasem pomyłki w określaniu płci się zdarzają, dla tego chciała bym popatrzeć na inne zdjęcia, jak "to" wygląda u Was.
avatar # 19.4.2009 (20:45) Ja mam podobnesmilie1.gifjutro wkleję, bo dzis już późno....też ma być córa, w 23 tyg oznajmiła mi moja lekarka i dzień później robiliśmy usg 3-4d u innego lekarza, któy też stwierdził, ze dziewuszka...
Gordian Patryk
7 lat 5 miesięcy 29 dni
Milena Aleksandra
5 lat 4 miesiące 8 dni
avatar # 19.4.2009 (21:07) u mnie tez corcia ma byc tez wkleje zdjecie to porownamy smilie1.gif
Kiniusia
5 lat 2 miesiące 7 dni
avatar # 19.4.2009 (21:14) u mnie na profilu dodalam fotke moj lekarz powiedzial ze jest pewny na 100% ze to corcia
Kiniusia
5 lat 2 miesiące 7 dni
avatar # 22.4.2009 (14:33) Dodałam fotkę płcismilie1.gif
Gordian Patryk
7 lat 5 miesięcy 29 dni
Milena Aleksandra
5 lat 4 miesiące 8 dni
avatar # 22.4.2009 (15:26) ` Hej. !
W sierpniu skończę 18 lat .
Niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży..
Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że ojciec mojego dziecka kilka tygodni temu zmarł na białaczkę.. Nie wiem co mam zrobic.. Jak się z tym pogodzic..
Boje sie powiedziec o tym rodzicom, a skoro Patryk umarl na białaczkę, to czy moje dziecko też może umrzec.. ? ;((
SykesTheory napisała:
` Hej. ! W sierpniu skończę 18 lat . Niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży.. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że ojciec mojego dziecka kilka tygodni temu zmarł na białaczkę.. Nie wiem co mam zrobic.. Jak się z tym pogodzic.. Boje sie powiedziec o tym rodzicom, a skoro Patryk umarl na białaczkę, to czy moje dziecko też może umrzec.. ? ;((
Może to nie najlepsze co powiem ale: Spokojnie, na początek do lekarza w 7-8 tyg, wypytaj go o wszelkie rzeczy dotyczące dzidzi i zagrożeń, myślę, ze przydałaby ci się historia choroby ojca dziecka, jego grupa krwi itp, jeśłi nie będzie potrzebne teraz to dziecku napewno się przyda w przyszłości w każdym wywiadzie lekarskim.... Jak już utwierdzi cie lekarz jak jest to prześpij sie z tym a potem zastanów kiedy powiedzieć rodzicom, myślę, ze ok 12 tyg już powinnaś się ku temu skłaniać.... A przede wszystkim ciesz się maleństwem...nie wiem jakie relacje łączyły cię z chłopakiem w ostatnim czasie, ale pozostawił po sobie kruszynkę jaką nosisz pod serduszkiem, nie mógł ci ofiarować nic lepszego.... Jego rodzina również powinna się dowiedzieć o maluszku... Głowa do góry!
Gordian Patryk
7 lat 5 miesięcy 29 dni
Milena Aleksandra
5 lat 4 miesiące 8 dni
ulinqa napisała:
SykesTheory napisała:
` Hej. ! W sierpniu skończę 18 lat . Niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży.. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że ojciec mojego dziecka kilka tygodni temu zmarł na białaczkę.. Nie wiem co mam zrobic.. Jak się z tym pogodzic.. Boje sie powiedziec o tym rodzicom, a skoro Patryk umarl na białaczkę, to czy moje dziecko też może umrzec.. ? ;((
Może to nie najlepsze co powiem ale: Spokojnie, na początek do lekarza w 7-8 tyg, wypytaj go o wszelkie rzeczy dotyczące dzidzi i zagrożeń, myślę, ze przydałaby ci się historia choroby ojca dziecka, jego grupa krwi itp, jeśłi nie będzie potrzebne teraz to dziecku napewno się przyda w przyszłości w każdym wywiadzie lekarskim.... Jak już utwierdzi cie lekarz jak jest to prześpij sie z tym a potem zastanów kiedy powiedzieć rodzicom, myślę, ze ok 12 tyg już powinnaś się ku temu skłaniać.... A przede wszystkim ciesz się maleństwem...nie wiem jakie relacje łączyły cię z chłopakiem w ostatnim czasie, ale pozostawił po sobie kruszynkę jaką nosisz pod serduszkiem, nie mógł ci ofiarować nic lepszego.... Jego rodzina również powinna się dowiedzieć o maluszku... Głowa do góry!
Powiedziałam o ciąży bratu Patryka. Łukasz okazał się bardzo wyrozumiały. Na prawdę kocham tę dziecinkę, która rośnie we mnie, tylko boję się że jest ono zagrożone. Sądzę, że moi rodzice wielkiego problemu robic nie będą, bo moja mama też dośc wczesnie przywitała się z macierzyśtwem, a mianowicie gdy miała 20 lat.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 46 płeć dziecka
Autor: katiusza888 | Ostatnia odpowiedź: 21.1.2013 (10:20)
Odpowiedzi: 5 Test na płeć dziecka ;)
Autor: ananke_88 | Ostatnia odpowiedź: 3.9.2012 (12:38)
Odpowiedzi: 123 Chłopiec czy dziewczynka? Płeć dziecka.
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 26.11.2008 (01:07)
Odpowiedzi: 23 samopoczucie w ciąży a płeć dziecka
Autor: bebezet | Ostatnia odpowiedź: 2.7.2009 (10:05)
Odpowiedzi: 20 Kiedy poznam płec dziecka??
Autor: Noemi90 | Ostatnia odpowiedź: 21.3.2011 (21:06)