Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: nan18 Wysłano: 1.7.2009 (17:07) Odpowiedzi: 19898

szukam młodych mam;)

Witam. mam 17lat i sześciomiesięczna córeczkę. Chodzę do technikum hotelarskiego.. Chciała bym porozmawiać z dziewczynami w podobnej sytuacji, z tymi które w mlodym wieku mają dziecko, jak wygląda u Was sytuacja itp.
Pozdrawiam;)
avatar # Konto nieaktywne 18.9.2010 (15:50) Ja napewno nigdy nie zapomne tego,to bylo takie cudowne,ze wzruszenia i szczescia ze w koncu mam ja przy sobie plakalam,tylko szkoda ze zaraz po porodzie zabieraja ci dziecko i lezysz sama z godz.Ja bylam taka zmeczona porodem ze jak zabrali mi mala to mialam ochote pospac ale lekarz nie pozwalalsmilie2.gif
avatar # 18.9.2010 (16:16) Hej co do porodu to ja zaczelam sie bac jak lezalam 4 dni przed porodem w szpitalu i jak sie nasluchalam jak inne kobiety krzycza podczas porodu ale jak dla mnie to nie bylo az tak zle smilie5.gif
Z konta usuniętego napisano:
szkoda ze zaraz po porodzie zabieraja ci dziecko i lezysz sama z godz.Ja bylam taka zmeczona porodem ze jak zabrali mi mala to mialam ochote pospac ale lekarz nie pozwalal
Ja mialam malego caly czas przy sobie tylko na chwilke zabrali mi go na badania ale to juz jak lezelismy na sali normalniej...a co do spania to tez mialam ochote na sen ale mi polozna nie pozwalala bo siedziala caly czas przy mnie.
Dominik
5 lat 6 miesięcy 25 dni
avatar # Konto nieaktywne 18.9.2010 (16:21) ja jak słucham jak opowiadają o swoich porodach to nie wiem czy się bać czy nie
avatar # 18.9.2010 (16:25) ja rodziłąm 15godzin nie licząć bóli w domu pojechałam do szpitala skurcze porodowe szybko na porodówkę a tu rozwarcie na 5cm się zatrzymało dostalam 3dawki na wywołanie i nic dopiero po 14 godz się ruszyło ból niesamowity był więc ja bóle parte wspominam jako ulge w porównaniu ze skurczamismilie1.gifrodziłam z mężem po porodzie szymka an 2godzmi zabrali a ja z mężem zostałam na sali najpierw zjadłam obiad potem poszłam spać mąż był ze mna i mówię z reką na sercu drugi raz bym tege nie przeżyła i więcej dzieci miec nie będęsmilie1.gif2razy zemdlałam podczac skurczy brrrrr na samo wspomnienie płakać mi się chce do dzisiaj mam koszmary i budzę się zlana potem ale było warto, bo mam szymka
Szymon
4 lata 8 miesięcy 4 dni
avatar # Konto nieaktywne 18.9.2010 (16:31) straszna historia a tak jak cos to stwożyłam nowy wątek na ktorym jest możliwość opisania swojego porodu i tak dalej zapraszam was dziewczyny smilie1.gif
avatar # Konto nieaktywne 18.9.2010 (16:32) tu macie linka http://www.benc.pl/grupy/forum/56/watek/967181/wszystkie_panie_zapraszam_na_opowiesci_o_narodzinach_swoich_pieknych_maluszkow/
avatar # Konto nieaktywne 18.9.2010 (17:22) Ja tez mialam skurcze straszne bylam 10 dni po terminie i dwa dni rodzilam, w piatek dali mnie na wywolanie lezalam caly dzien na porodowce i nic,dopiero wieczorem wrocilam na sale i w nocy skurcze najpierw delikatne a potem takie ze chodzic nie moglam,krzyczalam bardzo,rodzilam z narzeczonym bez niego nie dalabym rady,krocze tez bolalo bardzo,pamietram ze nawet ciezko mi bylo chodzicsmilie2.gif ale mimi tego drugiego bobasa chcesmilie5.gif ale to pewnie za kilka latsmilie5.gif
avatar # Konto nieaktywne 18.9.2010 (18:24) co u was kochane
avatar # Konto nieaktywne 18.9.2010 (19:49) Mi przez mieszkanie przeszedl huragan Ameliasmilie5.gif niemam gdzie nogi postawicsmilie2.gif a jakby tego bylo malo to od 15 do teraz non stop plakala nie wiem czy zeby jej ida czy cosmilie2.gif teraz juz bogu dzieki zasnela,wiec spokojnie obejrze sobie mam talent a potem tylko mnie kochaj.smilie1.gif
avatar # Konto nieaktywne 18.9.2010 (19:51) ja też ide oglądać mam talent

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 3187 POGAWĘDKI MŁODYCH MAM:)
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 12.6.2010 (15:02)
Odpowiedzi: 4132 Pogaduszki ciężaróweczek i młodych mam :)
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 21.2.2010 (18:03)
Odpowiedzi: 0 wygraj książkę - dla młodych mam
Autor: ja111 | Ostatnia odpowiedź: 9.9.2010 (09:43)
Odpowiedzi: 323 Pogawentki młodych mam - prywatnie
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 26.4.2011 (11:08)
Odpowiedzi: 1 Niezbędnik staraczek, zafasolkowanych i młodych mam.
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 9.12.2008 (12:35)