MAMUSIE NA MARZEC/KWIECIEŃ 2010:) - Strona 1803 - Benc.pl

# Autor: anekses Wysłano: 8.8.2009 (19:16) Odpowiedzi: 18025

MAMUSIE NA MARZEC/KWIECIEŃ 2010:)

Witam wszystkie mamy z terminem na marzec lub kwiecień 2010!Zapraszam do dzielenia się informacjami,przeżyciami spostrzeżeniami..Powiem szczerze już na wstępie: od jakiegoś tygodnia zaczynam beczeć i jestem nadwrażliwa..Jak widzę maluszka na zdjęciu albo czytam to forum to płacze jak mamusie coś tam piszą. A do tego teraz czas tych badań-wielka niewiadoma.Założyłam wątek bo myślę,że warto się wzajemnie wspierać w tym szczęśliwym aczkolwiek stresującym okresie..
Rożne myśli przychodzą do głowy i niekończąca się litania pytań..Razem będzie łatwiejsmilie1.gif
Życzę wszystkim mamą dużo uśmiechu przez cały okres ciąży i po też rzecz jasnasmilie1.gif
# Konto nieaktywne 26.12.2012 (14:33) Wesołych Świąt cioteczki i dzieciaczki ... troszkę opóźnione smilie1.gif Dziękujemy Dziękujemy za kartę z życzeniami Kasi i Emilce milosc.gif

U mnie święta takie na dwa razy, szykują się wielkie zmiany. Ostatecznie zdecydowałam się rozstać z mężem ... niestety takie życie. Jeszcze z nami mieszka ale mam nadzieję że góra do końca stycznia. Chcę sprzedać to mieszkanie i chyba kupię tylko kawalerkę bo na nic innego mnie nie będzie stać. Buuu, a jeszcze na mnie jest nie mały kredyt więc zostaje z długiem do spłacania. Oby tylko było spokojnie.

Ślemy buziole
# 27.12.2012 (17:07) Cioteczka nie ma za co dziękować smilie1.gif
O kurcze, a to co sie takiego podziało ? oczywiście jak nie chcesz to nie pisz.
Ale skoro uważasz ze tak będzie lepiej to pewnie przemyślana decyzja.
A czego chcesz mieszkanko sprzedać. Przeciez jestes młoda jeszcze ułożysz sobie zycie i mieszkanko sie przydać może.
Wszystko sie poukłada i bedzie dobrze.
Trzymaj sie cioteczka.
Emilka
11 lat 25 dni
Kacper
3 lata 9 miesięcy 5 dni
# 2.1.2013 (13:16) Szafirko a nie chcesz się spotkać z Olkiem i ze mną i z Tośką kiedyś jak będziesz miała troszkę wolnego??
Antonina
10 lat 11 miesięcy 25 dni
# Konto nieaktywne 26.1.2013 (21:41) Hej!!!

Martus pewnie, że byśmy chcieli się z Wami spotkać smilie1.gif) Choćby zaraz hehe smilie5.gif

Nie wpadałam bo mam mega zawirowania życiowe ... samo stwierdzenie, że to już koniec to dopiero kropla w morzu ... teraz dopiero się zacznie smilie2.gif

Nie chcę za bardzo się rozpisywać na publicznym bo kto wie czy mnie ktoś nie podgląda, a to całkiem możliwe. W każdym bądź razie w poniedziałek robię pierwszy poważny krok czyli składam pozew o rozwód, bez orzekania o winie, choć nie jestem pewna czy nie skończy się na wywlekaniu brudów smilie2.gif I jeszcze najgorsze kłótnie są wiadomo o co ... o pieniądze, a tu sytuacja jest trochę zagmatwana.

W każdym bądź razie trzymajcie kciuki za szybkie zakończenie bo już psycha mi powoli siadasmilie2.gif

Przesyłamy buziolki !!!

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 14 marzec - kwiecień 2010 :)
Autor: Dagsila | Ostatnia odpowiedź: 10.8.2009 (17:29)
Odpowiedzi: 3 Mamusie na marzec-kwiecień 2011
Autor: Eewaa | Ostatnia odpowiedź: 26.8.2010 (10:40)
Odpowiedzi: 46 MAMUSIE na MARZEC 2010:)
Autor: endi82 | Ostatnia odpowiedź: 29.8.2009 (02:28)
Odpowiedzi: 1 MaMusiE na kwiecień 2010.....:)))))
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 6.1.2010 (15:31)
Odpowiedzi: 21 marcowe mamusie MARZEC 2010
Autor: roksanam | Ostatnia odpowiedź: 13.8.2009 (16:20)

# Autor: anekses Wysłano: 8.8.2009 (19:16) Odpowiedzi: 18025

MAMUSIE NA MARZEC/KWIECIEŃ 2010:)

Witam wszystkie mamy z terminem na marzec lub kwiecień 2010!Zapraszam do dzielenia się informacjami,przeżyciami spostrzeżeniami..Powiem szczerze już na wstępie: od jakiegoś tygodnia zaczynam beczeć i jestem nadwrażliwa..Jak widzę maluszka na zdjęciu albo czytam to forum to płacze jak mamusie coś tam piszą. A do tego teraz czas tych badań-wielka niewiadoma.Założyłam wątek bo myślę,że warto się wzajemnie wspierać w tym szczęśliwym aczkolwiek stresującym okresie..
Rożne myśli przychodzą do głowy i niekończąca się litania pytań..Razem będzie łatwiejsmilie1.gif
Życzę wszystkim mamą dużo uśmiechu przez cały okres ciąży i po też rzecz jasnasmilie1.gif
# Konto nieaktywne 26.12.2012 (14:33) Wesołych Świąt cioteczki i dzieciaczki ... troszkę opóźnione smilie1.gif Dziękujemy Dziękujemy za kartę z życzeniami Kasi i Emilce milosc.gif

U mnie święta takie na dwa razy, szykują się wielkie zmiany. Ostatecznie zdecydowałam się rozstać z mężem ... niestety takie życie. Jeszcze z nami mieszka ale mam nadzieję że góra do końca stycznia. Chcę sprzedać to mieszkanie i chyba kupię tylko kawalerkę bo na nic innego mnie nie będzie stać. Buuu, a jeszcze na mnie jest nie mały kredyt więc zostaje z długiem do spłacania. Oby tylko było spokojnie.

Ślemy buziole
# 27.12.2012 (17:07) Cioteczka nie ma za co dziękować smilie1.gif
O kurcze, a to co sie takiego podziało ? oczywiście jak nie chcesz to nie pisz.
Ale skoro uważasz ze tak będzie lepiej to pewnie przemyślana decyzja.
A czego chcesz mieszkanko sprzedać. Przeciez jestes młoda jeszcze ułożysz sobie zycie i mieszkanko sie przydać może.
Wszystko sie poukłada i bedzie dobrze.
Trzymaj sie cioteczka.
Emilka
11 lat 25 dni
Kacper
3 lata 9 miesięcy 5 dni
# 2.1.2013 (13:16) Szafirko a nie chcesz się spotkać z Olkiem i ze mną i z Tośką kiedyś jak będziesz miała troszkę wolnego??
Antonina
10 lat 11 miesięcy 25 dni
# Konto nieaktywne 26.1.2013 (21:41) Hej!!!

Martus pewnie, że byśmy chcieli się z Wami spotkać smilie1.gif) Choćby zaraz hehe smilie5.gif

Nie wpadałam bo mam mega zawirowania życiowe ... samo stwierdzenie, że to już koniec to dopiero kropla w morzu ... teraz dopiero się zacznie smilie2.gif

Nie chcę za bardzo się rozpisywać na publicznym bo kto wie czy mnie ktoś nie podgląda, a to całkiem możliwe. W każdym bądź razie w poniedziałek robię pierwszy poważny krok czyli składam pozew o rozwód, bez orzekania o winie, choć nie jestem pewna czy nie skończy się na wywlekaniu brudów smilie2.gif I jeszcze najgorsze kłótnie są wiadomo o co ... o pieniądze, a tu sytuacja jest trochę zagmatwana.

W każdym bądź razie trzymajcie kciuki za szybkie zakończenie bo już psycha mi powoli siadasmilie2.gif

Przesyłamy buziolki !!!

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 14 marzec - kwiecień 2010 :)
Autor: Dagsila | Ostatnia odpowiedź: 10.8.2009 (17:29)
Odpowiedzi: 3 Mamusie na marzec-kwiecień 2011
Autor: Eewaa | Ostatnia odpowiedź: 26.8.2010 (10:40)
Odpowiedzi: 46 MAMUSIE na MARZEC 2010:)
Autor: endi82 | Ostatnia odpowiedź: 29.8.2009 (02:28)
Odpowiedzi: 1 MaMusiE na kwiecień 2010.....:)))))
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 6.1.2010 (15:31)
Odpowiedzi: 21 marcowe mamusie MARZEC 2010
Autor: roksanam | Ostatnia odpowiedź: 13.8.2009 (16:20)