spacer z dwójką dzieci - pytanie do osób które mają 2 dzieci z różnicą wieku ok 1,5 roku - Benc.pl

# Autor: agueda Wysłano: 27.11.2011 (19:58) Odpowiedzi: 42

spacer z dwójką dzieci - pytanie do osób które mają 2 dzieci z różnicą wieku ok 1,5 roku

cześć
w grudniu urodzi się nam druga córka, jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi, ale za razem mamy problem, dlatego kieruję pytanie do osób które mają dzieci z różnicą wieku ok 1,5 roku:
JAK SOBIE RADZICIE PODCZAS SPACERÓW Z DWOJGIEM MALUCHÓW?
1. nasza pierwsza córcia jeszcze śpi podczas spacerów na powietrzu i nie wyobrażam sobie 2h spaceru na jej nóżkach, a drugie we wózku
2. jest opcja że druga córcia będzie noszona w chuście czy nosidełku, ale przygotowanie do wyprawy na pewno nie będzie komfortowe
3. deska np Lascal przyczepiana do wózka, owszem, ale na krótsze wyjścia
4. dwa wózki? odpada jak bym chciała iść sama z nimi na spacer
proszę o pomoc jak wy sobie radziłyście w takiej sytuacji
# 27.11.2011 (20:23) taki wózek to jak dla mnie najlepszy sposób jezeli ma sie dwoje dzieci z niewielka różnica wieku wózek jest lekki,wyglada jak zwykły pojedynczy wózek a w rzeczywistosci dwoje dzieci podrózuje w nim bardzo wygodnie nowy jest drogi nato miast na allegro mozna kupic o wiele taniej uzywanysmilie1.gif a pokazuje akurat ten link bo tu najlepiej jest pokazane jak dzieci mozna tam przewozicsmilie1.gif http://allegro.pl/wozek-pl-gwiazd-philteds-vibe-mega-zestaw-i1932291350.html
Antek Krzyś
15 lat 6 miesięcy 2 dni
Aleks Kubuś
11 lat 9 miesięcy 13 dni
# 27.11.2011 (20:32) a sama korzystałaś z takiego wózka?
dla dwóch starszych dzieciaczków to może i jest funkcjonalne, ale nie wyobrażam sobie w nim niemowlaka, przeważnie pod tym linkiem są zdjęcia dzieci w spacerówkach, jak już mogą siedzieć
no i ten z tyłu to ma bardzo ograniczoną widoczność na świat smilie1.gif
Zuzanna
10 lat 10 miesięcy 24 dni
Milena
9 lat 4 miesiące 24 dni
# 27.11.2011 (20:35) ja sama nie korzystałam z niego bo moje dzieci miały wieksza roznice wieku miedzy soba
mam dwoch znajomych ktorzy z tego wozka korzystali i sa bardzo zadowoleni
na poczatku dzidzius prawie cały czas spi
a kiedy bedzie juz mogł podrozowac w pozycji pol lezacej na pewno swobodnie moze obserwowac swiat
wybor oczywiscie nalezy do ciebie
bo według mnie chusta bedzie ok tylko na samym poczatku o ile dziecku bedzie wygodnie w grubym kombinezonie i jeszcze w tej chusciemysle.gif
Antek Krzyś
15 lat 6 miesięcy 2 dni
Aleks Kubuś
11 lat 9 miesięcy 13 dni
# 27.11.2011 (20:37) ja miałąm dla swoich córeczek podwójny ale taki http://allegro.pl/promocja-kolcraft-duo-wozek-podwojny-blizniaczy-ss-i1945660279.html i byłam z niego zadowolona a ten co pokazałą monika to mi się nie podoba jakiś dziwny ten noworodek to tak dziwacznie laży jak by w jakiejś szufladzie
Maria Amelia
14 lat 2 dni
Nikola
12 lat 6 miesięcy 23 dni
# 27.11.2011 (20:43) mi się bardzo podoba phil&tedssmilie1.gif najlepszym rozwiązaniem będzie kupić wózek podwójnysmilie1.gif ja miałam ABC Design ZOOM
i super się sprawdzałsmilie1.gif teraz mam x-landera i świetnie się prowadzi i jest w miarę wąski ale dzieci mają w nim dużo miejscasmilie1.gif
Hubert
11 lat 9 miesięcy 14 dni
Filip
11 lat 9 miesięcy 14 dni
Jestem w ciąży
# 27.11.2011 (20:44) ja miałam podwojny mutsy kupowany u ciebie w sklepie Pati i Maks i sie sprawdził
kUBA
15 lat 1 miesiąc 16 dni
OLIWIA
16 lat 3 miesiące 27 dni
Mikołaj
11 lat 5 miesięcy 23 dni
# 27.11.2011 (20:45)
as-asia1989 napisała:
ten co pokazałą monika to mi się nie podoba jakiś dziwny ten noworodek to tak dziwacznie laży jak by w jakiejś szufladzie
też tak mi się wydaje, dlatego cenne są rady doświadczonych użytkowników smilie1.gif ale powiedz mi czy ten wózek nie ma gondoli? jak sobie radziłaś mając tylko fotelik dla Nikoli?
Zuzanna
Milena
9 lat 4 miesiące 24 dni
# 27.11.2011 (20:46) świetny jest ten z linku od Moniki bo nadaje sie też dla noworodka, moi znajomi taki maja i są bardzo zadowolenia smilie1.gif taki maluszek malo interesuje sie widokami a w zwyklej gondoli tez niewiele widzi
u nas bedzie roznica wieku 2latka, ale na spacery raczej z M bedziemy chodzic a mamy jeszcze psa do towarzystwa smilie6.gif
ale tez mam zamiar sporo korzystac z chusty, bardzo wygodne a i dziecko czuje bliskosc i bezpieczenstwo
mi w zime jeszcze nie przyda sie ten patent, ale moja znajoma urodzila pod koniec wrzesnia i po prostu wklada dziecko do chusty i naklada na siebie i małą kurtke zimowa...
Lidia Anna
11 lat 1 miesiąc 15 dni
Antonina Michalina
9 lat 2 miesiące 5 dni
# 27.11.2011 (20:53)
agueda napisała:
as-asia1989 napisała:
ten co pokazałą monika to mi się nie podoba jakiś dziwny ten noworodek to tak dziwacznie laży jak by w jakiejś szufladzie
też tak mi się wydaje, dlatego cenne są rady doświadczonych użytkowników smilie1.gif ale powiedz mi czy ten wózek nie ma gondoli? jak sobie radziłaś mając tylko fotelik dla Nikoli?
nie ten wózek nie ma gondoli ale nikola jeżdziła przez pierwsze trzy miesiące w foteliku samochodowym a póżniej już normalnie w spacerówce moja koleżanka miałą taki sam wózek jak mój i woziłą od urodzenia synka w spacerówce żeby nie była ta spacerówka taka głeboka to wsadzałą 2 reczniki i mały na płasko jeżdził
Maria Amelia
14 lat 2 dni
Nikola
12 lat 6 miesięcy 23 dni
# 27.11.2011 (20:55) ja nie nosiłą bym dziecka w chuście bałą bym się wiecie ile rocznie dusi się dzieci w takiej chuście tu jest link http://www.figa.pl/Modne-nosidelka-powodem-smierci-14-niemowlat-a310/2
Maria Amelia
14 lat 2 dni
Nikola
12 lat 6 miesięcy 23 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 20 Mamusie dzieci z dwuletnią róznicą wieku:)
Autor: MeKlaudia | Ostatnia odpowiedź: 5.9.2009 (12:54)
Odpowiedzi: 0 dwójka dzieci i ojciec sam
Autor: facet115 | Ostatnia odpowiedź: 8.6.2017 (10:09)
Odpowiedzi: 6 Dzieci z maja 2011
Autor: Wioletkaaa | Ostatnia odpowiedź: 14.6.2012 (11:44)
Odpowiedzi: 0 Dzieci z maja 2011
Autor: Wioletkaaa | Ostatnia odpowiedź: 13.6.2012 (13:41)

# Autor: agueda Wysłano: 27.11.2011 (19:58) Odpowiedzi: 42

spacer z dwójką dzieci - pytanie do osób które mają 2 dzieci z różnicą wieku ok 1,5 roku

cześć
w grudniu urodzi się nam druga córka, jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi, ale za razem mamy problem, dlatego kieruję pytanie do osób które mają dzieci z różnicą wieku ok 1,5 roku:
JAK SOBIE RADZICIE PODCZAS SPACERÓW Z DWOJGIEM MALUCHÓW?
1. nasza pierwsza córcia jeszcze śpi podczas spacerów na powietrzu i nie wyobrażam sobie 2h spaceru na jej nóżkach, a drugie we wózku
2. jest opcja że druga córcia będzie noszona w chuście czy nosidełku, ale przygotowanie do wyprawy na pewno nie będzie komfortowe
3. deska np Lascal przyczepiana do wózka, owszem, ale na krótsze wyjścia
4. dwa wózki? odpada jak bym chciała iść sama z nimi na spacer
proszę o pomoc jak wy sobie radziłyście w takiej sytuacji
# 27.11.2011 (20:23) taki wózek to jak dla mnie najlepszy sposób jezeli ma sie dwoje dzieci z niewielka różnica wieku wózek jest lekki,wyglada jak zwykły pojedynczy wózek a w rzeczywistosci dwoje dzieci podrózuje w nim bardzo wygodnie nowy jest drogi nato miast na allegro mozna kupic o wiele taniej uzywanysmilie1.gif a pokazuje akurat ten link bo tu najlepiej jest pokazane jak dzieci mozna tam przewozicsmilie1.gif http://allegro.pl/wozek-pl-gwiazd-philteds-vibe-mega-zestaw-i1932291350.html
Antek Krzyś
15 lat 6 miesięcy 2 dni
Aleks Kubuś
11 lat 9 miesięcy 13 dni
# 27.11.2011 (20:32) a sama korzystałaś z takiego wózka?
dla dwóch starszych dzieciaczków to może i jest funkcjonalne, ale nie wyobrażam sobie w nim niemowlaka, przeważnie pod tym linkiem są zdjęcia dzieci w spacerówkach, jak już mogą siedzieć
no i ten z tyłu to ma bardzo ograniczoną widoczność na świat smilie1.gif
Zuzanna
Milena
9 lat 4 miesiące 24 dni
# 27.11.2011 (20:35) ja sama nie korzystałam z niego bo moje dzieci miały wieksza roznice wieku miedzy soba
mam dwoch znajomych ktorzy z tego wozka korzystali i sa bardzo zadowoleni
na poczatku dzidzius prawie cały czas spi
a kiedy bedzie juz mogł podrozowac w pozycji pol lezacej na pewno swobodnie moze obserwowac swiat
wybor oczywiscie nalezy do ciebie
bo według mnie chusta bedzie ok tylko na samym poczatku o ile dziecku bedzie wygodnie w grubym kombinezonie i jeszcze w tej chusciemysle.gif
Antek Krzyś
15 lat 6 miesięcy 2 dni
Aleks Kubuś
11 lat 9 miesięcy 13 dni
# 27.11.2011 (20:37) ja miałąm dla swoich córeczek podwójny ale taki http://allegro.pl/promocja-kolcraft-duo-wozek-podwojny-blizniaczy-ss-i1945660279.html i byłam z niego zadowolona a ten co pokazałą monika to mi się nie podoba jakiś dziwny ten noworodek to tak dziwacznie laży jak by w jakiejś szufladzie
Maria Amelia
14 lat 2 dni
Nikola
12 lat 6 miesięcy 23 dni
# 27.11.2011 (20:43) mi się bardzo podoba phil&tedssmilie1.gif najlepszym rozwiązaniem będzie kupić wózek podwójnysmilie1.gif ja miałam ABC Design ZOOM
i super się sprawdzałsmilie1.gif teraz mam x-landera i świetnie się prowadzi i jest w miarę wąski ale dzieci mają w nim dużo miejscasmilie1.gif
Hubert
11 lat 9 miesięcy 14 dni
Filip
11 lat 9 miesięcy 14 dni
Jestem w ciąży
# 27.11.2011 (20:44) ja miałam podwojny mutsy kupowany u ciebie w sklepie Pati i Maks i sie sprawdził
kUBA
15 lat 1 miesiąc 16 dni
OLIWIA
16 lat 3 miesiące 27 dni
Mikołaj
11 lat 5 miesięcy 23 dni
# 27.11.2011 (20:45)
as-asia1989 napisała:
Zuzanna
Milena
9 lat 4 miesiące 24 dni
# 27.11.2011 (20:46) świetny jest ten z linku od Moniki bo nadaje sie też dla noworodka, moi znajomi taki maja i są bardzo zadowolenia smilie1.gif taki maluszek malo interesuje sie widokami a w zwyklej gondoli tez niewiele widzi
u nas bedzie roznica wieku 2latka, ale na spacery raczej z M bedziemy chodzic a mamy jeszcze psa do towarzystwa smilie6.gif
ale tez mam zamiar sporo korzystac z chusty, bardzo wygodne a i dziecko czuje bliskosc i bezpieczenstwo
mi w zime jeszcze nie przyda sie ten patent, ale moja znajoma urodzila pod koniec wrzesnia i po prostu wklada dziecko do chusty i naklada na siebie i małą kurtke zimowa...
Lidia Anna
11 lat 1 miesiąc 15 dni
Antonina Michalina
9 lat 2 miesiące 5 dni
# 27.11.2011 (20:53)
agueda napisała:
as-asia1989 napisała:
nie ten wózek nie ma gondoli ale nikola jeżdziła przez pierwsze trzy miesiące w foteliku samochodowym a póżniej już normalnie w spacerówce moja koleżanka miałą taki sam wózek jak mój i woziłą od urodzenia synka w spacerówce żeby nie była ta spacerówka taka głeboka to wsadzałą 2 reczniki i mały na płasko jeżdził
Maria Amelia
14 lat 2 dni
Nikola
12 lat 6 miesięcy 23 dni
# 27.11.2011 (20:55) ja nie nosiłą bym dziecka w chuście bałą bym się wiecie ile rocznie dusi się dzieci w takiej chuście tu jest link http://www.figa.pl/Modne-nosidelka-powodem-smierci-14-niemowlat-a310/2
Maria Amelia
14 lat 2 dni
Nikola
12 lat 6 miesięcy 23 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 20 Mamusie dzieci z dwuletnią róznicą wieku:)
Autor: MeKlaudia | Ostatnia odpowiedź: 5.9.2009 (12:54)
Odpowiedzi: 0 dwójka dzieci i ojciec sam
Autor: facet115 | Ostatnia odpowiedź: 8.6.2017 (10:09)
Odpowiedzi: 6 Dzieci z maja 2011
Autor: Wioletkaaa | Ostatnia odpowiedź: 14.6.2012 (11:44)
Odpowiedzi: 0 Dzieci z maja 2011
Autor: Wioletkaaa | Ostatnia odpowiedź: 13.6.2012 (13:41)