Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

Grupa: Choroby

avatar # Autor: stanczaky Wysłano: 5.5.2012 (14:09) Odpowiedzi: 4

Dziwna wysypka

Dzisiaj rano u mojej 3 letniej córki zauważyłam dziwną wysypkę - jest tylko po jednej stronie ciała. Połowa plecków, połowa brzuszka i jedna nóżka ale tylko do kolana. Rączki, buzia , dół nóżek i druga połowa ciałka czyste. Zupełnie nie wiem co to może być. Dodam, że córka niedawno przechodziła ospę i na początku miałam obawy, że może to być półpasiec. Ale teraz poczytałam trochę o tej chorobie i wydaje mi się małe prawdopodobieństwo. Czy może dziecko którejś z Was miało podobną wysypkę? Czy może to być groźne? Nie mamy jak iść do lekarza, więc w razie konieczności oczywiście zostaje pogotowie, jednak nie chcę niepotrzebnie stresować córki. Poza wysypką nie ma żadnych innych objawów.
Proszę o szybkie odpowiedzi.
avatar # 5.5.2012 (16:07) niewiem co to może być ale może przedzwoń do lekarza albo na pogotowie i powiedz jakie objawy ma twoja córka i na pewno jakoś spróbują Ci pomóc
Brayan
3 lata 2 miesiące 10 dni
Jestem w ciąży
avatar # 6.5.2012 (13:44) polecam posmarowac pudrodermem injak po 3 dnaich nadal sie bedzie utrzymywac idz do lekarza.Bylam ostatnio z moim prawie 4 letnim synkiem u lekarza bo dostal wysypke na nogach straszna i tez myslalam ze to jest ospa ale an szczescie lekarka stwierdzila,ze to uczulenie na wiosenne trawy i pylki.
Kuba
6 lat 2 miesiące 26 dni
avatar # Konto nieaktywne 6.5.2012 (13:56) Mi tez od razu do glowy wpadl polpasiec to czeste powiklanie po ospie i u kazdego objawia sie inaczej radze wiz u lekarza to nie zaszkodzi a sama nic nie wmyslisz
avatar # 20.9.2012 (10:45) Przy półpasciu ochrościałe miejsca bardzo kuja wrecz bola jesli córcia ma takie dolegliwości wrecz pieczenia to bardzo prawdopodobne niestety

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 4 Dziwna wysypka w ciazy...
Autor: ewelinek89 | Ostatnia odpowiedź: 18.1.2013 (12:35)
Odpowiedzi: 24 dziwna sprawa ... proszę o radę
Autor: badabum_ha_ha | Ostatnia odpowiedź: 20.2.2012 (18:14)
Odpowiedzi: 1 Dziwna sprawa, prosze o odpowiedz
Autor: katarzynaaaaa | Ostatnia odpowiedź: 30.1.2014 (19:18)
Odpowiedzi: 6 Dziwna sprawa, prosze o odpowiedz
Autor: katarzynaaaaa | Ostatnia odpowiedź: 30.1.2014 (19:18)
Odpowiedzi: 12 Swędząca wysypka u 2 latki
Autor: Karolinka370 | Ostatnia odpowiedź: 24.9.2012 (12:50)