Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

Grupa: Choroby

avatar # Autor: Konto nieaktywne Wysłano: 9.6.2010 (22:51) Odpowiedzi: 12

Zła reakcja na zmianę pogody?!

Witam.
Mam problem odnośnie Mojego syna. Jeszcze w czasie gdy byłam z Nim w ciąży zauważyłam,że źle sie czuje gdy zbliża się burza,deszcz (chciał mi dosłownie wyjśc przez skórę)
Wydaje mi się że jest meteopatą. Jak mu pomóc w takich chwilach? Co w ogóle może Go boleć?
Czy jest tu ktoś o podobnych dolegliwościach?
Pozdrawiam!
smilie1.gif
avatar # Konto nieaktywne 9.6.2010 (23:50) Mnie na zmiane pogody czesto boli glowa
avatar # 10.6.2010 (08:51) Hej Sylwia20!
Te dolegliwosci sa uciazliwe i nasilaja sie z wiekiem, i nie mozna przed nimi uciec. Nalezy przeczekac. Nie trwaja dlugo i sa bardzo indywidualne.
Kiedys znalazłam taka strone z artykułem "Nie daj sie kaprysom pogody!" napisanym przez Macieja Kubikowskiego. Pozbierał tam wszystkie mozliwe dolegliwosci. Niestety np w moim przypadku "Sposoby na przechytrzenie nagłych zmian pogody" przez niego podane mnie nie pomagaja. Sauna czy koniak, kawa (u dzieci nie wchodzi w gre absolutnie) pogarszaja tylko sprawe. Wg mnie nalezy tylko zwolnic bieg zycia, przeczekac a w miedzyczasie łapac kazda dobra chwile. I nie załamywac sie... no i troche wyrozumiałosci dla cierpiacych (bo jest ich wielu, zwlaszcza w miastach) wsrod nas... no i nie wdawac sie w tym czasie w dyskysje na forum, bo prowadza tylko do kłotni.
Pozdrowienia
avatar # 10.6.2010 (11:32) mnie jak ma padac deszcz to boli prawe kolano, rwie strasznie no i niestety nic nie da się zrobic jedynie na ból głowy coś przeciwbólowego ale to nie zawsze pomaga, tak jest w przypadku mojego męża
Tomasz Artur
5 lat 11 miesięcy 17 dni
Dawid Paweł
2 lata 4 miesiące 23 dni
avatar # Konto nieaktywne 10.6.2010 (13:50) A dla dziecka sa jakies sposoby jak boli głowa?
Mnie nie interesuja dorosli bo oni wezmą tabletkę przeciwbólową a takie małe dziecko nie powie co Go boli i tabletki mu nie dam...
avatar # Konto nieaktywne 10.6.2010 (15:34)
Z konta usuniętego napisano:
A dla dziecka sa jakies sposoby jak boli głowa? Mnie nie interesuja dorosli bo oni wezmą tabletkę przeciwbólową a takie małe dziecko nie powie co Go boli i tabletki mu nie dam...
Dokladnie nie masz pewnosci czy faktycznie boli go glowka. Mysle ze nie pozostaje ci nic jak przeczekiwac te zmiany nastroju cierpliwie. Co do doroslych to nie chodzi o to ze my sie chwalimy bo mamy takie dolegliwosci pytalas co moze bolec wiec odpisuje. Ja tabl na bol glowy biore rzadko przewaznie zimny oklad i sen no u dziecka byloby z tym chyba ciezko. Nie wiem bo moje dzieci tak nie maja. Im odbija ze tak to nazwe jak nie wyjdziemy kilka dni na dwor np przez pogode ale to chyba kazde dziecko tak ma
A dla dziecka sa jakies sposoby jak boli głowa? Mnie nie interesuja dorosli bo oni wezmą tabletkę przeciwbólową a takie małe dziecko nie powie co Go boli i tabletki mu nie dam...
jak już napisała AnnaSto tylko opisujemy co może bolec, wiadomo że dziecko ci nie powie ale jeśli nie zdarzają się zbyt często takie dolegliwości to może daj tylko Panadol czy coś takiego, to też jest przeciwbólowe, ty prędzej wyczujesz kiedy syn ma taki dzień
Tomasz Artur
5 lat 11 miesięcy 17 dni
Dawid Paweł
2 lata 4 miesiące 23 dni
avatar # Konto nieaktywne 10.6.2010 (23:43)
wertiss21 napisała:
AnnaSto
a co to ma byc?? Ty nie wiesz jak ja mam na imie. mlotek.gif
wertiss21 napisała:
AnnaSto
hahahahahahaha oj czepiasz się szczegółów ja wiem ale niektóre dziewczyny nie wiedzą smilie6.gif hahaha
Tomasz Artur
5 lat 11 miesięcy 17 dni
Dawid Paweł
2 lata 4 miesiące 23 dni
avatar # Konto nieaktywne 11.6.2010 (10:45)
wertiss21 napisała:
wertiss21 napisała:
AnnaSto
hahahahahahaha oj czepiasz się szczegółów ja wiem ale niektóre dziewczyny nie wiedzą smilie6.gif hahaha
A to niewazne grunt ze my wiemy o co chodzi
avatar # 11.6.2010 (10:57) oj wybacz kochanie :* hihihihihi smilie5.gif
Tomasz Artur
5 lat 11 miesięcy 17 dni
Dawid Paweł
2 lata 4 miesiące 23 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 1 reakcja rodzeństwa na maluszka:)
Autor: monika8419 | Ostatnia odpowiedź: 10.2.2009 (15:23)
Odpowiedzi: 5 reakcja starszych dzieci.
Autor: JuliaHa | Ostatnia odpowiedź: 22.8.2014 (12:17)
Odpowiedzi: 5 Reakcja rodziców na wieść o ciąży
Autor: Ewela1594 | Ostatnia odpowiedź: 18.8.2014 (09:00)
Odpowiedzi: 15 szczepienia, reakcja na szczepienia,uczulenie
Autor: agniecha27 | Ostatnia odpowiedź: 10.4.2012 (00:48)