Prywatne ubezpieczenie dziecka - Benc.pl

Grupa: Badania

# Autor: karincoma Wysłano: 5.12.2008 (23:42) Odpowiedzi: 4

Prywatne ubezpieczenie dziecka

Medicover, Enel Med, Luxmed.. I inne.

Chcialabym prosic o opinie gdzie prywatnie najlepiej ubezpieczyc malucha i zapewnic mu kompleksowa opieke medyczna (badania, szczepionki, kontrole etc. czyli all inclusive z tych niezbednych).

Gdzie mozna liczyc na pomoc naprawde fachowych i przyjaznych pediatrow?

Gdzie nie rozczaruje sie?

Sama ubezpieczona jestem w Medicoverze, prawiemaz rowniez. Ogolnie spisuja sie dobrze, czasem zdarzaja sie male wpadki.. Ktore wymagaja wizyty u specjalisty gdzie indziej dla zweryfikowania.
Ale co my z narzeczonym mozemy zniesc, dziecku moze zaszkodzic.. Przedluzyc proces leczenia itd.

Nie chce ryzykowac.

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze podzielicie sie swoimi opiniami.

PS. Jesli to mozliwe prosze o informacje dotyczace firm, ktore posiadaja filie w Warszawie
Ale mysle, ze informacje dla calej Polski wszystkim moga sie przydac.

# 6.12.2008 (20:23)

O medicoverze słyszałam same dobre rzeczy, ale sama doświadczenia nie mam.

Franciszek Fryderyk
13 lat 25 dni
Jakub Florian
10 lat 2 miesiące 9 dni
# 6.12.2008 (20:49)

Ja korzystałam długo z Damiana (opieka ginekologiczna przez połowę czasu ciąży),ale już z pediatrów nie (zdecydowałam się na panstwowa opiekę u poleconej lekarki), wiesz trudno powiedziec bo nawet w najlepszej takiej prywatnej placówce trafią się gorsi lekarze.

Wiktoria
13 lat 4 miesiące 14 dni
# 26.7.2013 (10:58) Ja również słyszałam i czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii o placówce Medicover. Małe wpadki zdarzają się nawet najlepszym smilie1.gif Myślę, że gdybyś poszperała coś konkretnego, np indywidualny pakiet, tylko dla dziecka, na pewno opieka medyczna będzie 100% fachowa i kompleksowa. pozdrawiam
# 21.12.2016 (00:06) Naszego szkraba leczymy w szpitalu Medicover. I to placówka, która wychodzi naprzeciw potrzebom maluszków, jak i ich rodziców. Zawsze jesteśmy tam mile widziani i są warunki do tego, byśmy nocowali obok łóżka chorego dziecka. A przecież w szczególności w chorobie- rodzic chce być jak najbliżej swojego malca.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 0 ubezpieczenie na życie
Autor: leosia | Ostatnia odpowiedź: 18.1.2018 (12:07)
Autor: malwina86 | Ostatnia odpowiedź: 23.5.2017 (13:17)
Odpowiedzi: 7 szkoła i ubezpieczenie po wyjściu za mąż. (??)
Autor: C-Thru | Ostatnia odpowiedź: 24.3.2009 (20:19)
Odpowiedzi: 3 UBEZPIECZENIE i inna papierkowa robota
Autor: kanni | Ostatnia odpowiedź: 16.1.2009 (10:18)
Odpowiedzi: 0 ubezpieczenie przewlekle chorej osoby
Autor: Gabri | Ostatnia odpowiedź: 15.4.2018 (11:08)

Grupa: Badania

# Autor: karincoma Wysłano: 5.12.2008 (23:42) Odpowiedzi: 4

Prywatne ubezpieczenie dziecka

Medicover, Enel Med, Luxmed.. I inne.

Chcialabym prosic o opinie gdzie prywatnie najlepiej ubezpieczyc malucha i zapewnic mu kompleksowa opieke medyczna (badania, szczepionki, kontrole etc. czyli all inclusive z tych niezbednych).

Gdzie mozna liczyc na pomoc naprawde fachowych i przyjaznych pediatrow?

Gdzie nie rozczaruje sie?

Sama ubezpieczona jestem w Medicoverze, prawiemaz rowniez. Ogolnie spisuja sie dobrze, czasem zdarzaja sie male wpadki.. Ktore wymagaja wizyty u specjalisty gdzie indziej dla zweryfikowania.
Ale co my z narzeczonym mozemy zniesc, dziecku moze zaszkodzic.. Przedluzyc proces leczenia itd.

Nie chce ryzykowac.

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze podzielicie sie swoimi opiniami.

PS. Jesli to mozliwe prosze o informacje dotyczace firm, ktore posiadaja filie w Warszawie
Ale mysle, ze informacje dla calej Polski wszystkim moga sie przydac.

# 6.12.2008 (20:23)

O medicoverze słyszałam same dobre rzeczy, ale sama doświadczenia nie mam.

Franciszek Fryderyk
13 lat 25 dni
Jakub Florian
10 lat 2 miesiące 9 dni
# 6.12.2008 (20:49)

Ja korzystałam długo z Damiana (opieka ginekologiczna przez połowę czasu ciąży),ale już z pediatrów nie (zdecydowałam się na panstwowa opiekę u poleconej lekarki), wiesz trudno powiedziec bo nawet w najlepszej takiej prywatnej placówce trafią się gorsi lekarze.

Wiktoria
13 lat 4 miesiące 14 dni
# 26.7.2013 (10:58) Ja również słyszałam i czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii o placówce Medicover. Małe wpadki zdarzają się nawet najlepszym smilie1.gif Myślę, że gdybyś poszperała coś konkretnego, np indywidualny pakiet, tylko dla dziecka, na pewno opieka medyczna będzie 100% fachowa i kompleksowa. pozdrawiam
# 21.12.2016 (00:06) Naszego szkraba leczymy w szpitalu Medicover. I to placówka, która wychodzi naprzeciw potrzebom maluszków, jak i ich rodziców. Zawsze jesteśmy tam mile widziani i są warunki do tego, byśmy nocowali obok łóżka chorego dziecka. A przecież w szczególności w chorobie- rodzic chce być jak najbliżej swojego malca.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Autor: leosia | Ostatnia odpowiedź: 18.1.2018 (12:07)
Autor: malwina86 | Ostatnia odpowiedź: 23.5.2017 (13:17)
Odpowiedzi: 7 szkoła i ubezpieczenie po wyjściu za mąż. (??)
Autor: C-Thru | Ostatnia odpowiedź: 24.3.2009 (20:19)
Odpowiedzi: 3 UBEZPIECZENIE i inna papierkowa robota
Autor: kanni | Ostatnia odpowiedź: 16.1.2009 (10:18)
Odpowiedzi: 0 ubezpieczenie przewlekle chorej osoby
Autor: Gabri | Ostatnia odpowiedź: 15.4.2018 (11:08)