Smoczek z przytulanką - Strona 2 - Benc.pl

Grupa: Gadżety

# Autor: helenkaa Wysłano: 29.4.2011 (17:48) Odpowiedzi: 14

Smoczek z przytulanką

Wiem że smoczki nie są modne ostatnio, jednak ja się z tym nie zgadzam. Jeżeli wszystko jest w ramach rozsądku to moim zdaniem jest ok. Ja podpatrzyłam fajny patent za granicą, a teraz jest i u nas. Mianowicie smoczek razem z przytulanką. Specjalnie dostosowany dla maluszków. Na prawdę za granicą nie ma fobii na punkcie smoczków i jest to tam mega popularne. Wiem, bo moja siostra tam rodziła i dostała takiego na porodówce.
# 30.4.2011 (21:42) my w ogole prawie nie mielismy dydusia moze tylko do spania ale dawalam na sile poniej tzn jak mial 2,5 miesiaca zamiat dyda byla pielucha
Gracjan - Mieczysław
10 lat 4 miesiące 23 dni
Lena Ewelina
8 lat 9 miesięcy 0 dni
Jestem w ciąży
# 3.5.2011 (11:05) Ehh i po majówcesmilie1.gif Mała wywietrzona jak nigdy. Już się bałam że może się okazać, że ma jakieś alergie ale na szczęście niesmilie1.gif
Fajnie że macie takie zdrowe podejście do smoka. Ja też pamiętam z dzieciństwa, że był smok i pielucha tetrowa. Niektórzy od tej tetry też się nie mogli odzwyczaić i mieli 1 tą najbardziej wytarganą ulubionąsmilie1.gif)
Dlatego moja mała ma smoka z ta przytulaną i już ma 2 w jednym tetre ze smokiemsmilie1.gif
Helenka
8 lat 11 miesięcy 16 dni
# 3.5.2011 (15:02) Moja mala dzis znalazla jakiegos zabytkowego smoka w kieszeni. Zadowolona z siebie oczywiscie jest. A juz 5 dni na odwyku bylysmysmilie6.gif Mysle, ze tego tez jej jakos szybko zabiore i bedzie oksmilie6.gif
Madeleine Ann
10 lat 11 miesięcy 5 dni
Oscar Liam
7 lat 9 miesięcy 27 dni
Kieran Jon
4 lata 6 miesięcy 2 dni
# 2.2.2012 (19:18) Też używamy smoczka i nie martwię się tym ani przejmuję
przynajmniej dziecku lepiej a i ja mam chwilkę dla siebie

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 51 SMOCZEK - SMOK-DYDUŚ - TAK LUB NIE?- WASZE ARGUMENTY
Autor: inka2401 | Ostatnia odpowiedź: 11.2.2009 (18:03)

Grupa: Gadżety

# Autor: helenkaa Wysłano: 29.4.2011 (17:48) Odpowiedzi: 14

Smoczek z przytulanką

Wiem że smoczki nie są modne ostatnio, jednak ja się z tym nie zgadzam. Jeżeli wszystko jest w ramach rozsądku to moim zdaniem jest ok. Ja podpatrzyłam fajny patent za granicą, a teraz jest i u nas. Mianowicie smoczek razem z przytulanką. Specjalnie dostosowany dla maluszków. Na prawdę za granicą nie ma fobii na punkcie smoczków i jest to tam mega popularne. Wiem, bo moja siostra tam rodziła i dostała takiego na porodówce.
# 30.4.2011 (21:42) my w ogole prawie nie mielismy dydusia moze tylko do spania ale dawalam na sile poniej tzn jak mial 2,5 miesiaca zamiat dyda byla pielucha
Gracjan - Mieczysław
10 lat 4 miesiące 23 dni
Lena Ewelina
8 lat 9 miesięcy 0 dni
Jestem w ciąży
# 3.5.2011 (11:05) Ehh i po majówcesmilie1.gif Mała wywietrzona jak nigdy. Już się bałam że może się okazać, że ma jakieś alergie ale na szczęście niesmilie1.gif
Fajnie że macie takie zdrowe podejście do smoka. Ja też pamiętam z dzieciństwa, że był smok i pielucha tetrowa. Niektórzy od tej tetry też się nie mogli odzwyczaić i mieli 1 tą najbardziej wytarganą ulubionąsmilie1.gif)
Dlatego moja mała ma smoka z ta przytulaną i już ma 2 w jednym tetre ze smokiemsmilie1.gif
Helenka
8 lat 11 miesięcy 16 dni
# 3.5.2011 (15:02) Moja mala dzis znalazla jakiegos zabytkowego smoka w kieszeni. Zadowolona z siebie oczywiscie jest. A juz 5 dni na odwyku bylysmysmilie6.gif Mysle, ze tego tez jej jakos szybko zabiore i bedzie oksmilie6.gif
Madeleine Ann
10 lat 11 miesięcy 5 dni
Oscar Liam
7 lat 9 miesięcy 27 dni
Kieran Jon
4 lata 6 miesięcy 2 dni
# 2.2.2012 (19:18) Też używamy smoczka i nie martwię się tym ani przejmuję
przynajmniej dziecku lepiej a i ja mam chwilkę dla siebie

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 51 SMOCZEK - SMOK-DYDUŚ - TAK LUB NIE?- WASZE ARGUMENTY
Autor: inka2401 | Ostatnia odpowiedź: 11.2.2009 (18:03)