Bielizna podczas ciąży. STRINGI - czy noszenie jest bezpieczne?? - Benc.pl

# Autor: mateusz3131 Wysłano: 28.11.2008 (09:56) Odpowiedzi: 5

Bielizna podczas ciąży. STRINGI - czy noszenie jest bezpieczne??

Mam pytanie. Moja kobieta jest w ciazy, strasznie lubi chodzic w stringach ale czy to jest bezpieczne??
# Konto nieaktywne 28.11.2008 (12:45)

A niby dlaczego miałoby to być niebezpieczne?
Jak będą ostre mrozy, to może się przeziębić i to wtedy może być niebezpieczne dla dzidziusia. A tak to nie ma się o co martwić.

# 28.11.2008 (13:03)

Ogólnie opinia lekarzy ginekologów na temat stringów nie jest najlepsza. Odradzają ich noszenie, twierdząc że mogą zaszkodzić kobietom, przyszłym mamą. Ja jednak nie widzę różnicy między byciem w ciąży a nie byciem i noszeniem stringów. Jeśli nosiła je wcześniej i nic się nie działo, to chyba nie ma sensu zmieniać tych nawyków, jednak tak jak napisała katjuschka gdy przyjdą rosyjskie mrozy trzeba o siebie troszkę bardziej zadbać
Gdy moja mama dowiedziała się, że jestem w ciąży i zaczął rosnąć mi brzuszek kupiła mi kilka par "ciążowych" majtek- takich z podwyższonym stanem, nachodzących na brzuch. Nie ma nic gorszego! Czuje się je z każdej strony, obciskają i są niewygodne. W stringach chodziłam bardzooo rzadko jednak podczas ciąży bardzo je polubiłam, majtki niewidki Nie czuć ich, nic nie uwiera- polecam

Wojtuś Grześ
12 lat 9 miesięcy 23 dni
Michaś Ryś
11 lat 10 dni
# 28.11.2008 (13:14)

Ja natomiast nigdy nie lubilam stringow ubieralamtylko gdy musialam zawsze nosze bawelniane zwyleteraz poprostu musialam kupic wieksze bo pupa zrobila sie wieksza.
Stringi na pewno nie sa dobre gdy ma sie jakies infekcje czy grzybice a jesli jest wszystko w porzadku to nie widze przeciwskazan kazdy nosi co lubi

Dawid Sylwester
12 lat 9 miesięcy 21 dni
Wiktorek Zygmunt
7 lat 9 miesięcy 24 dni
# 5.12.2008 (21:16)

JA nie zmienilam specjalnie rodzaju bielizny nawet rozmiar majtek nosze ten sam i stringi tez i nie narzekam w poprzedniej ciazy tez nosilam i nic mi sie nie dzialo ;) jedyne co zmienilam to rozmiar stanika ale to norma

Kasia
17 lat 4 miesiące 19 dni
Michalek
12 lat 8 miesięcy 28 dni
# 18.2.2009 (16:29)

Ogólnie mówiąc każde majtki są dobre aby nie uciskały-co kto woli.Ja jestem za stringami ale ze mieszkam na podlasiu a tu jest zimno i to strasznie wiec na okres zimy i ze wzgledu na ciążę przeżuciłam sie na figi-zawsze to cieplej.A co do majtek ciążowych-przerażają mnie ich rozmiary i raczej ich nie kupie.
Pozdrawiam

Oliwier
12 lat 1 miesiąc 10 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 6 SUPLEMENTY DIETY- CZY TO JEST BEZPIECZNE??????
Autor: gella | Ostatnia odpowiedź: 16.10.2009 (12:30)
Odpowiedzi: 20 Bielizna na czas ciąży
Autor: dianka03 | Ostatnia odpowiedź: 28.2.2010 (13:55)
Odpowiedzi: 9 Jak to Jest podczas porodu???????
Autor: Kingaaa | Ostatnia odpowiedź: 20.4.2009 (19:57)
Odpowiedzi: 737 Seks podczas ciąży
Autor: secondshe | Ostatnia odpowiedź: 10.8.2008 (14:34)
Odpowiedzi: 101 Piersi podczas ciąży
Autor: secondshe | Ostatnia odpowiedź: 20.8.2008 (09:42)

# Autor: mateusz3131 Wysłano: 28.11.2008 (09:56) Odpowiedzi: 5

Bielizna podczas ciąży. STRINGI - czy noszenie jest bezpieczne??

Mam pytanie. Moja kobieta jest w ciazy, strasznie lubi chodzic w stringach ale czy to jest bezpieczne??
# Konto nieaktywne 28.11.2008 (12:45)

A niby dlaczego miałoby to być niebezpieczne?
Jak będą ostre mrozy, to może się przeziębić i to wtedy może być niebezpieczne dla dzidziusia. A tak to nie ma się o co martwić.

# 28.11.2008 (13:03)

Ogólnie opinia lekarzy ginekologów na temat stringów nie jest najlepsza. Odradzają ich noszenie, twierdząc że mogą zaszkodzić kobietom, przyszłym mamą. Ja jednak nie widzę różnicy między byciem w ciąży a nie byciem i noszeniem stringów. Jeśli nosiła je wcześniej i nic się nie działo, to chyba nie ma sensu zmieniać tych nawyków, jednak tak jak napisała katjuschka gdy przyjdą rosyjskie mrozy trzeba o siebie troszkę bardziej zadbać
Gdy moja mama dowiedziała się, że jestem w ciąży i zaczął rosnąć mi brzuszek kupiła mi kilka par "ciążowych" majtek- takich z podwyższonym stanem, nachodzących na brzuch. Nie ma nic gorszego! Czuje się je z każdej strony, obciskają i są niewygodne. W stringach chodziłam bardzooo rzadko jednak podczas ciąży bardzo je polubiłam, majtki niewidki Nie czuć ich, nic nie uwiera- polecam

Wojtuś Grześ
12 lat 9 miesięcy 23 dni
Michaś Ryś
11 lat 10 dni
# 28.11.2008 (13:14)

Ja natomiast nigdy nie lubilam stringow ubieralamtylko gdy musialam zawsze nosze bawelniane zwyleteraz poprostu musialam kupic wieksze bo pupa zrobila sie wieksza.
Stringi na pewno nie sa dobre gdy ma sie jakies infekcje czy grzybice a jesli jest wszystko w porzadku to nie widze przeciwskazan kazdy nosi co lubi

Dawid Sylwester
12 lat 9 miesięcy 21 dni
Wiktorek Zygmunt
7 lat 9 miesięcy 24 dni
# 5.12.2008 (21:16)

JA nie zmienilam specjalnie rodzaju bielizny nawet rozmiar majtek nosze ten sam i stringi tez i nie narzekam w poprzedniej ciazy tez nosilam i nic mi sie nie dzialo ;) jedyne co zmienilam to rozmiar stanika ale to norma

Kasia
17 lat 4 miesiące 19 dni
Michalek
12 lat 8 miesięcy 28 dni
# 18.2.2009 (16:29)

Ogólnie mówiąc każde majtki są dobre aby nie uciskały-co kto woli.Ja jestem za stringami ale ze mieszkam na podlasiu a tu jest zimno i to strasznie wiec na okres zimy i ze wzgledu na ciążę przeżuciłam sie na figi-zawsze to cieplej.A co do majtek ciążowych-przerażają mnie ich rozmiary i raczej ich nie kupie.
Pozdrawiam

Oliwier
12 lat 1 miesiąc 10 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 6 SUPLEMENTY DIETY- CZY TO JEST BEZPIECZNE??????
Autor: gella | Ostatnia odpowiedź: 16.10.2009 (12:30)
Odpowiedzi: 20 Bielizna na czas ciąży
Autor: dianka03 | Ostatnia odpowiedź: 28.2.2010 (13:55)
Odpowiedzi: 9 Jak to Jest podczas porodu???????
Autor: Kingaaa | Ostatnia odpowiedź: 20.4.2009 (19:57)
Odpowiedzi: 737 Seks podczas ciąży
Autor: secondshe | Ostatnia odpowiedź: 10.8.2008 (14:34)
Odpowiedzi: 101 Piersi podczas ciąży
Autor: secondshe | Ostatnia odpowiedź: 20.8.2008 (09:42)