kosmetyki do kapieli - Benc.pl

Grupa: Kąpiel

# Autor: glinka50 Wysłano: 5.12.2008 (10:32) Odpowiedzi: 13

kosmetyki do kapieli

Hej jakie kosmetyki do kapieli niemowlaka polecacie ???

# 5.12.2008 (11:31)

jest tego mnustwo i trudno wybrać ja osobiście nie polecam kosmetyków z NIVEA mojej córce wysuszał skórkę teraz urzywam Johnson baby żel do mycia na dobranoc ma przyjemny zapach a mała śpi po kąpieli w nim jak aniołek pozdrawiam pa

# Konto nieaktywne 16.12.2008 (00:07)

Ja polecam emulsje do kapieli oilatum jest dosyc droga bo mala buteleczka kosztuje ok 25 zl a starcza doslownie na pare kapieli,plyn do kapieli i szmapon w jednym w nivea jest bardzo dobry polecaja je polozne w szptalach i moj maly od 1 dnia zzycia byl tym wlasnie umyty teraz tez go w tym kapie i jest dobrze.To prawda johnsons baby na dobranoc przeslcznie pachnie ale moj maly ma na to uczulenie i teraz ja tego uzywam;).Ogolnie wiele dzieci est uczulonch na Johnsona bo tam sa barwniki i duzo srodkow perfumowanych dlatgo tak ladnie pachna te kosmetyki.Moj ogolnie uywa marke bambino jezeli chodzi o mydelko

# 30.1.2009 (14:32)

nivea, bambino a na odparzenia sudocrem

Jakub
11 lat 8 miesięcy 2 dni
# 1.2.2009 (12:15)

ja mam johnsona ten zel ktory (niby) ulatwia zasypianie mam tez zestaw kosmetykow BAMBI płyn+szampon w 1 i oliwke,maja przyjemny zapach i sie mocno pienia maly w sumie po niczym nie ma uczulenia. przy pierwszym dziecku maiałam kosmetyki NIVEA i też musialam zrezygnowac,bo byly zaczerwienienia i krostki

# 16.2.2009 (20:11)

Ja polecam właśnie Oilatum ew. Emolium - emulsje do kąpieli przy których nie stosuje się już dodatkowo żadnych mydeł czy szamponów. Polecam szczególnie dla noworodka wczesnego niemowlaczka. My używamy od samego początku i nie mieliśmy żagdych probemów. Zamierzam jednak powoli wprowadzać jakieś mydło z szamponem- chyba nivea ten 2w1 bo wiele mam go poleca.

Alicja
12 lat 2 dni
Pawełek
9 lat 5 miesięcy 14 dni
# 16.2.2009 (22:57)

a ja mam mydełko bambino i szampon johnsona, wczesneij tez uzywałam emulcji oilatum (raz, bo to była darmowa saszetka), ale zaduzo jej wlałam na raz i było troche przytłuso i i tak musiałam myc małego mydełkiem) i jeszcze są takie żele np nivea które s ajednoczesnie szmponem i mydełkiem (to fajne) mojego zadne kosmetyki nie uczulały. tylko mamy problem z łojotokowym zapaleniem skóry,ale to ponoć normalne i samo przejdzie.

Franciszek Fryderyk
11 lat 11 miesięcy 20 dni
Jakub Florian
9 lat 1 miesiąc 4 dni
# 17.2.2009 (00:12)

emulsja oilatum - jest rewelacyjna, natluszcza skore tak ze juz nie trzeba uzywac oliwki po kapieli.

Hania
13 lat 9 miesięcy 13 dni
# 11.3.2009 (23:46)

używam Jonhons baby. Używałam go od samego początku i stosuję go do tej pory.
Słyszałam że może być uczulający, ale moja córka nie miała żadnych objawów uczulenia, bardzo dobrze nam się sprawdza oliwka, szampon oraz płyn do kąpieli, sa delikatne i mają śliczny, łagodny zapach

Wiktoria
12 lat 5 miesięcy 13 dni
# Konto nieaktywne 24.7.2009 (12:52)
arvona napisała:
emulsja oilatum - jest rewelacyjna, natluszcza skore tak ze juz nie trzeba uzywac oliwki po kapieli.
Oilatum drogi ale tylko wystarczy emusli pare kropelek i nie trzeba po kapieli smarowac oliwkami itp.wloski sa super po tym plynie.Polecany przez polozne
# 19.9.2011 (16:49) Fajnie na ten temat piszą : http://mojabobostrona.pl/forum/ekspert/mama-na-zakupach/110 Można znaleźć tam rady na temat kosmetyków dla alergików, mydełek, płynów dla maluszków. pozdrawiam

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 67 Jakie kosmetyki polecacie do kąpieli i pielęgnacji maluszków?
Autor: 85_Basia | Ostatnia odpowiedź: 1.12.2008 (19:02)
Odpowiedzi: 12 po kąpieli ....
Autor: dzina123 | Ostatnia odpowiedź: 11.3.2012 (18:15)
Odpowiedzi: 25 Gąbka do kąpieli
Autor: gabi75 | Ostatnia odpowiedź: 6.10.2008 (10:35)
Odpowiedzi: 5 Zabawki do kąpieli
Autor: helikopterek | Ostatnia odpowiedź: 6.6.2013 (17:21)
Odpowiedzi: 26 Wiaderko do kąpieli
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 18.4.2009 (11:47)

Grupa: Kąpiel

# Autor: glinka50 Wysłano: 5.12.2008 (10:32) Odpowiedzi: 13

kosmetyki do kapieli

Hej jakie kosmetyki do kapieli niemowlaka polecacie ???

# 5.12.2008 (11:31)

jest tego mnustwo i trudno wybrać ja osobiście nie polecam kosmetyków z NIVEA mojej córce wysuszał skórkę teraz urzywam Johnson baby żel do mycia na dobranoc ma przyjemny zapach a mała śpi po kąpieli w nim jak aniołek pozdrawiam pa

# Konto nieaktywne 16.12.2008 (00:07)

Ja polecam emulsje do kapieli oilatum jest dosyc droga bo mala buteleczka kosztuje ok 25 zl a starcza doslownie na pare kapieli,plyn do kapieli i szmapon w jednym w nivea jest bardzo dobry polecaja je polozne w szptalach i moj maly od 1 dnia zzycia byl tym wlasnie umyty teraz tez go w tym kapie i jest dobrze.To prawda johnsons baby na dobranoc przeslcznie pachnie ale moj maly ma na to uczulenie i teraz ja tego uzywam;).Ogolnie wiele dzieci est uczulonch na Johnsona bo tam sa barwniki i duzo srodkow perfumowanych dlatgo tak ladnie pachna te kosmetyki.Moj ogolnie uywa marke bambino jezeli chodzi o mydelko

# 30.1.2009 (14:32)

nivea, bambino a na odparzenia sudocrem

Jakub
11 lat 8 miesięcy 2 dni
# 1.2.2009 (12:15)

ja mam johnsona ten zel ktory (niby) ulatwia zasypianie mam tez zestaw kosmetykow BAMBI płyn+szampon w 1 i oliwke,maja przyjemny zapach i sie mocno pienia maly w sumie po niczym nie ma uczulenia. przy pierwszym dziecku maiałam kosmetyki NIVEA i też musialam zrezygnowac,bo byly zaczerwienienia i krostki

# 16.2.2009 (20:11)

Ja polecam właśnie Oilatum ew. Emolium - emulsje do kąpieli przy których nie stosuje się już dodatkowo żadnych mydeł czy szamponów. Polecam szczególnie dla noworodka wczesnego niemowlaczka. My używamy od samego początku i nie mieliśmy żagdych probemów. Zamierzam jednak powoli wprowadzać jakieś mydło z szamponem- chyba nivea ten 2w1 bo wiele mam go poleca.

Alicja
12 lat 2 dni
Pawełek
9 lat 5 miesięcy 14 dni
# 16.2.2009 (22:57)

a ja mam mydełko bambino i szampon johnsona, wczesneij tez uzywałam emulcji oilatum (raz, bo to była darmowa saszetka), ale zaduzo jej wlałam na raz i było troche przytłuso i i tak musiałam myc małego mydełkiem) i jeszcze są takie żele np nivea które s ajednoczesnie szmponem i mydełkiem (to fajne) mojego zadne kosmetyki nie uczulały. tylko mamy problem z łojotokowym zapaleniem skóry,ale to ponoć normalne i samo przejdzie.

Franciszek Fryderyk
11 lat 11 miesięcy 20 dni
Jakub Florian
9 lat 1 miesiąc 4 dni
# 17.2.2009 (00:12)

Hania
13 lat 9 miesięcy 13 dni
# 11.3.2009 (23:46)

używam Jonhons baby. Używałam go od samego początku i stosuję go do tej pory.
Słyszałam że może być uczulający, ale moja córka nie miała żadnych objawów uczulenia, bardzo dobrze nam się sprawdza oliwka, szampon oraz płyn do kąpieli, sa delikatne i mają śliczny, łagodny zapach

Wiktoria
12 lat 5 miesięcy 13 dni
# Konto nieaktywne 24.7.2009 (12:52)
arvona napisała:
Oilatum drogi ale tylko wystarczy emusli pare kropelek i nie trzeba po kapieli smarowac oliwkami itp.wloski sa super po tym plynie.Polecany przez polozne
# 19.9.2011 (16:49) Fajnie na ten temat piszą : http://mojabobostrona.pl/forum/ekspert/mama-na-zakupach/110 Można znaleźć tam rady na temat kosmetyków dla alergików, mydełek, płynów dla maluszków. pozdrawiam

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 67 Jakie kosmetyki polecacie do kąpieli i pielęgnacji maluszków?
Autor: 85_Basia | Ostatnia odpowiedź: 1.12.2008 (19:02)
Odpowiedzi: 12 po kąpieli ....
Autor: dzina123 | Ostatnia odpowiedź: 11.3.2012 (18:15)
Odpowiedzi: 25 Gąbka do kąpieli
Autor: gabi75 | Ostatnia odpowiedź: 6.10.2008 (10:35)
Odpowiedzi: 5 Zabawki do kąpieli
Autor: helikopterek | Ostatnia odpowiedź: 6.6.2013 (17:21)
Odpowiedzi: 26 Wiaderko do kąpieli
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 18.4.2009 (11:47)