Ćwiczenia i dieta w czasie ciązy - Benc.pl

Grupa: Sport

# Autor: umi2 Wysłano: 2.11.2008 (08:49) Odpowiedzi: 3

Ćwiczenia i dieta w czasie ciązy

Witam.
Chciałam zapytać o cwiczenia które możnaby bezpiecznie wykonywac w czasie ciazy. Z dnia na dzien obserwuje u siebie coraz gorszą kondycję. Poza tym mimo iz jetem na początku ciazy strasznie tyję, moja przemiana materi diametralnie sie zmieniła. Załozyłam ten temat aby poradzic sie was bardziej doswiadczonych co powinnam robic a czego nie. Jaką diete powinnam tosowac aby moje dziecko było zdrowe i silne, ja zebym miała lepsze samopoczucie i cwiczenia które poprawia moją sprawnosc. Dodam ze przed ciazą duzo sie ruszałam, mimo iz nigdy nie byłam szczupła to jednak teraz czuje sie w swoim ciele coraz gorzej. Mimo ze kocham swoje dziecko i chce zeby było duze i silne to jednak chciałabym czuc sie atrakcyjnie a to coraz mniej odczówam.

# Konto nieaktywne 2.11.2008 (10:43)

Hej zajrzyj na dyskusje INTERNETOWA SZKOŁA RODZENIA sama ja wczesniej zakładałam, tam na którymś z filmów sa pokazane ćwiczenia dla kobiet w ciąży, powodzenia

# 17.5.2014 (18:31) Ale jaka dieta??Chcesz schudnąć w ciąży??Nie rozumiem. Jeśli się dobrze czujesz ruszaj się tak jak i przed ciąża oczywiście z większą uwagą i będzie ok.
kuba
9 lat 7 miesięcy 14 dni
# 5.11.2017 (07:40) Nie bardzo wiem dlaczego chcesz stosować dietę w ciąży.Przecież teraz podwójnie trzeba dostarczać organizmowi i witamin i jedzenia.Jeżeli po jakiś potrawach się źle czujesz to oczywiście ich nie jedz ale trzeba jeść wszystko oczywiście z umiarem .

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 26 Dieta w ciąży
Autor: merlinka | Ostatnia odpowiedź: 18.7.2012 (10:42)
Odpowiedzi: 14 waga w czasie ciąży
Autor: gosia2001 | Ostatnia odpowiedź: 11.9.2009 (19:42)
Odpowiedzi: 0 szczepienie w czasie ciazy
Autor: Ania_18 | Ostatnia odpowiedź: 25.2.2009 (13:24)
Odpowiedzi: 48 antybiotyk w czasie ciazy:(
Autor: verottika | Ostatnia odpowiedź: 19.12.2008 (19:22)
Odpowiedzi: 3 Muzyka w czasie ciąży
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 12.5.2009 (09:51)

Grupa: Sport

# Autor: umi2 Wysłano: 2.11.2008 (08:49) Odpowiedzi: 3

Ćwiczenia i dieta w czasie ciązy

Witam.
Chciałam zapytać o cwiczenia które możnaby bezpiecznie wykonywac w czasie ciazy. Z dnia na dzien obserwuje u siebie coraz gorszą kondycję. Poza tym mimo iz jetem na początku ciazy strasznie tyję, moja przemiana materi diametralnie sie zmieniła. Załozyłam ten temat aby poradzic sie was bardziej doswiadczonych co powinnam robic a czego nie. Jaką diete powinnam tosowac aby moje dziecko było zdrowe i silne, ja zebym miała lepsze samopoczucie i cwiczenia które poprawia moją sprawnosc. Dodam ze przed ciazą duzo sie ruszałam, mimo iz nigdy nie byłam szczupła to jednak teraz czuje sie w swoim ciele coraz gorzej. Mimo ze kocham swoje dziecko i chce zeby było duze i silne to jednak chciałabym czuc sie atrakcyjnie a to coraz mniej odczówam.

# Konto nieaktywne 2.11.2008 (10:43)

Hej zajrzyj na dyskusje INTERNETOWA SZKOŁA RODZENIA sama ja wczesniej zakładałam, tam na którymś z filmów sa pokazane ćwiczenia dla kobiet w ciąży, powodzenia

# 17.5.2014 (18:31) Ale jaka dieta??Chcesz schudnąć w ciąży??Nie rozumiem. Jeśli się dobrze czujesz ruszaj się tak jak i przed ciąża oczywiście z większą uwagą i będzie ok.
kuba
9 lat 7 miesięcy 14 dni
# 5.11.2017 (07:40) Nie bardzo wiem dlaczego chcesz stosować dietę w ciąży.Przecież teraz podwójnie trzeba dostarczać organizmowi i witamin i jedzenia.Jeżeli po jakiś potrawach się źle czujesz to oczywiście ich nie jedz ale trzeba jeść wszystko oczywiście z umiarem .

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 26 Dieta w ciąży
Autor: merlinka | Ostatnia odpowiedź: 18.7.2012 (10:42)
Odpowiedzi: 14 waga w czasie ciąży
Autor: gosia2001 | Ostatnia odpowiedź: 11.9.2009 (19:42)
Odpowiedzi: 0 szczepienie w czasie ciazy
Autor: Ania_18 | Ostatnia odpowiedź: 25.2.2009 (13:24)
Odpowiedzi: 48 antybiotyk w czasie ciazy:(
Autor: verottika | Ostatnia odpowiedź: 19.12.2008 (19:22)
Odpowiedzi: 3 Muzyka w czasie ciąży
Autor: | Ostatnia odpowiedź: 12.5.2009 (09:51)