Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: marti00000 Wysłano: 20.8.2009 (22:23) Odpowiedzi: 39

Dojrzałe Mamy po 35-ce

Witam. Mam 35 lat i chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko(córka ma 12 lat). Niestety druga polówka jeszcze zwleka. A ja...wciąz myślę że to przecież ostatni dzwonek.. Boje się że z ciąża później będzie coś nie tak.. Czekać czy nalegać.. Ale nie chce na siłe...choć ma być drugie..ale kiedy..ech..
Napiszcie dojrzałe mamy jak było u was po 35-cesmilie1.gif
avatar # 21.8.2009 (09:09) No, Ty masz już sporą córkę smilie1.gif miałabyś pomoc przy maluszku.
Ja jestem troszkę młodsza, ale niewiele smilie1.gif bo 33 lata. i Kasia jest moim pierwszym dzieckiem, więc nazywam siebie starą mamuśką smilie3.gif

Nie wiem czy nas jest dużo (tych starszych mamuś), głównie piszą tutaj młode mamusie obecne i przyszłe.. He he młode dla mnie to też 25 lat hi hih.
Kasia
5 lat 8 miesięcy 12 dni
avatar # 21.8.2009 (10:04) Ja mam 33 lata i myślę że to ostatni dzwonek.Mam już córkę co ma 8 lat i teraz od roku staramy się o drugie i myślałam że stanie się to szybciej.Także marti może nie naciskaj m ale działaj >Mój m chciał już wcześniej drugie dzieciątko ja nie i teraz żałuje bo to trwa i trwa a czas ucieka.
Patrycja
13 lat 5 miesięcy 9 dni
avatar # 21.8.2009 (10:04) Ja mam 34 lata i niestety moja druga ciąża obumarła, ale zawsze chciałam miec 2 dzieci więc myślę,ze spróbuję jeszcze raz, ale właśnie dopiero w przyszłym roku.
Rafałek
5 lat 11 miesięcy 8 dni
Aniołek-Igorek
5 lat 2 miesiące 15 dni
avatar # 21.8.2009 (14:55) Ja mam 33 lata i dwójkę dzieci , moja trzecia ciąża obumarła i nie wiem czy to kwestia wieku , ale być może . Chyba chciała bym mieć jeszcze jedną dzidzię . Moja mama urodziła moją siostrę mając 40 lat . Myślę ,że jak po tym wszystkim ochłonę to zdążę przed 40 .
jaś
6 lat 6 miesięcy 20 dni
szymonek
13 lat 9 miesięcy 27 dni
Aniolek
4 lata 7 miesięcy 27 dni
avatar # 21.8.2009 (18:17) Moja babcia była w ciąży razem z moją mama...miała ponad 40 lat..hi hi hi... do tego jeszcze urodziły się bliźniaki...też jej się trafiło.. A ja... Jak mam działać.. Od stycznia nie biorę pigułek.. Weszło inne zabezpieczenie..prezerwatywa..brrr... Mam je dziurawić? hi hi hi. Jak mówię ..dziś jest bezpiecznie... to już widzę ten wzrok..uśmieszek i niestety... zakładane jest ubranko... Ale wierzę w Was że coś wspólnie wymyślimy... Wiec? Kochane? Jak Go przechytrzyć?smilie1.gif
avatar # 21.8.2009 (22:58) witam! ja jeszcze nie mam 35 lat (niedługo skończę 32), ale to będzie moje pierwsze dziecko, więc myślę, że to też dojrzały wiek
iwona, może przez ten wątek się dowiemy ile nas jest, ale powiem wam szczerze, że ja jakoś nie odczuwam, że rozmawiam z dużo młodszymi dziewczynamismilie1.gif
marti, trudna ta twoja sytuacja, ja nie wiem co ci poradzić, a rozmawiałaś z mężem w ten sposób, że za długo już czekać nie możesz i tak jak maggy mówi, że jest trudniej zajść?
gabi i natask bardzo mi przykro, trzymajcie się dziewczyny!
Kinga
5 lat 16 dni
avatar # 21.8.2009 (23:31) mam 33 lata i dwie córki, starsza ma 11 lat, a młodsza 18 miesięcy, pozdrawiam wszystkie mamuśki po trzydziestce obecne i przyszłe
avatar # 22.8.2009 (08:46) Rozmawiałam..oczywiście. no ale kwituje to stwierdzeniem ze jeszcze jestem młoda laskasmilie1.gif Chyba faktycznie zaczniemy częściej odwiedzać znajomych z maleństwamismilie1.gif
Niektóre moje koleżanki z pracy niedawno dopiero zostały matkami. Jedna nawet drugie urodzila zaledwie pół roku temu.. No ale.. sama sobie nie zrobie a tak bym chciała jużsmilie1.gif Teraz słyszę i o planach na wakacje... we trójkę.. więc znów kolejny rok nic.. a w przyszłe wakacje bedę miała już 36. Jak się okaże że jest nas dojrzałych matek więcej, może nie będę go tak cisnąć i spokojnie poczekam... Choć uwierzcie ze jest ciężko..patrzec na te maluszki a ja jeszcze musze czekacsmilie2.gif
avatar # 22.8.2009 (14:21) marti, no pewnie, że jesteś młoda laskasmilie1.gif ale rozumiem, że się niepokoisz

a może niech Twój mąż poczyta to forum, a konkretnie wątki dziewczyn starających się, to może otworzą mu się oczy i zobaczy jak młode dziewczyny mają problemy z zajściem i co przeżywają
Kinga
5 lat 16 dni
avatar # 22.8.2009 (15:31) Ja mam kolezanke, ktora miala juz 10 letnia corke, ale chciala jeszcze jedno dziecko. Oszukala meza mowiac, ze jest bezpieczniesmilie1.gif
Jak juz byla w ciazy to maz sie ucieszyl. A teraz ich druga coreczka ma trzy miesiace i tatus w niej zakochany po uszy.

Rozne sa historie. I nie wiadomo czy tak szczesliwie byloby u innego meza..

Jeszcze sie przekonasmilie1.gif Moze faktycznie warto organizowac spotkania z ludzmi, ktorzy maja male dzieci..
Kasia
5 lat 8 miesięcy 12 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 50 mamy i przyszłe mamy z okolic Włocławka
Autor: brago | Ostatnia odpowiedź: 4.8.2008 (16:05)
Odpowiedzi: 6 Przyszłe mamy i obecne mamy z Warszawy
Autor: asica555 | Ostatnia odpowiedź: 17.4.2009 (13:01)
Odpowiedzi: 51 Mamy z powiatu sanockiego,mamy z Podkarpacia
Autor: tosiulka2008 | Ostatnia odpowiedź: 19.5.2009 (17:34)
Odpowiedzi: 16 Przyszłe mamy oraz już-Mamy z Warszawy :)
Autor: latte | Ostatnia odpowiedź: 30.4.2013 (08:47)
Odpowiedzi: 1 Mamy i przyszłe mamy z Zabrza:)
Autor: Quenya | Ostatnia odpowiedź: 23.3.2009 (11:18)