Dni płodne - Benc.pl

# Autor: maam Wysłano: 3.2.2009 (23:27) Odpowiedzi: 2

Dni płodne

Przygotowania do zajścia w ciąże chyba najlepiej zacząć od obserwacji własnego ciała. Jak poznajcie swoje dni płodne? Mierzycie tylko temperaturę, czy też korzystacie z testów owulacyjnych? Ostatnio dowiedziałam się, że jest komputer cyklu, który codziennie określa płodność i wskazuje moment owulacji. Czy któraś z was już z tego korzystała?

# 4.2.2009 (09:54)

Znalazłam w necie stronkę z kalendarzem dni płodnych...http://ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=447&Itemid=131
sprawdziłam ten kalkulator i dobrze wyliczył kiedy powinnam dostać @ :D napisał że dziś i właśnie poleciało :|
mam wrażenie, że jest tu optymalny sposób wyliczania dni płodnych. No przynajmniej dla mnie ponieważ ja po zaprzestaniu brania tabletek chyba jeszcze nie doszłam do siebie i jeszcze mi się przesuwa długość cyklu...
na innych stronach można było podać tylko "długość cyklu" . Jest to dobre jak ma się regularne cykle i to nie dłuższe niż 32 dni... ja osobiście mam cykle po około 33-34 dni, o ile się nie przesuną

Nie obserwuję swoich "objawów" ale może powinnam ;) choć jeszcze nie staramy się zajść w ciąże. Narazie wręcz przeciwnie, staramy się nie zajść...

pozdrawiam i życzę powodzenia

# 4.2.2009 (11:19)

Komputery cyklu kosztują ok.1500 złotych i nie dalabym za nie funta kłaków.

Oprócz mierzenie temp warto obserwować śluz/ Jeśli sie pojawił to znaczy że mamy dni płodne na bank, i jesli ktoś nie planuje - warto się wedy powstrzymac od współzycia.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 11 Cykle i Dni płodne.
Autor: lenna90 | Ostatnia odpowiedź: 7.4.2011 (12:22)
Odpowiedzi: 13 Jak obliczyc dni płodne ?
Autor: moniakrzys18 | Ostatnia odpowiedź: 4.2.2012 (21:46)
Odpowiedzi: 9 Jak obliczyć dni płodne?
Autor: mila99114 | Ostatnia odpowiedź: 11.1.2013 (14:18)
Odpowiedzi: 15 Dni płodne zaraz po @???
Autor: maaki | Ostatnia odpowiedź: 27.10.2013 (21:33)
Odpowiedzi: 7 ile po miesiączce dni płodne
Autor: bunia19931 | Ostatnia odpowiedź: 20.2.2014 (13:33)

# Autor: maam Wysłano: 3.2.2009 (23:27) Odpowiedzi: 2

Dni płodne

Przygotowania do zajścia w ciąże chyba najlepiej zacząć od obserwacji własnego ciała. Jak poznajcie swoje dni płodne? Mierzycie tylko temperaturę, czy też korzystacie z testów owulacyjnych? Ostatnio dowiedziałam się, że jest komputer cyklu, który codziennie określa płodność i wskazuje moment owulacji. Czy któraś z was już z tego korzystała?

# 4.2.2009 (09:54)

Znalazłam w necie stronkę z kalendarzem dni płodnych...http://ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=447&Itemid=131
sprawdziłam ten kalkulator i dobrze wyliczył kiedy powinnam dostać @ :D napisał że dziś i właśnie poleciało :|
mam wrażenie, że jest tu optymalny sposób wyliczania dni płodnych. No przynajmniej dla mnie ponieważ ja po zaprzestaniu brania tabletek chyba jeszcze nie doszłam do siebie i jeszcze mi się przesuwa długość cyklu...
na innych stronach można było podać tylko "długość cyklu" . Jest to dobre jak ma się regularne cykle i to nie dłuższe niż 32 dni... ja osobiście mam cykle po około 33-34 dni, o ile się nie przesuną

Nie obserwuję swoich "objawów" ale może powinnam ;) choć jeszcze nie staramy się zajść w ciąże. Narazie wręcz przeciwnie, staramy się nie zajść...

pozdrawiam i życzę powodzenia

# 4.2.2009 (11:19)

Komputery cyklu kosztują ok.1500 złotych i nie dalabym za nie funta kłaków.

Oprócz mierzenie temp warto obserwować śluz/ Jeśli sie pojawił to znaczy że mamy dni płodne na bank, i jesli ktoś nie planuje - warto się wedy powstrzymac od współzycia.

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 11 Cykle i Dni płodne.
Autor: lenna90 | Ostatnia odpowiedź: 7.4.2011 (12:22)
Odpowiedzi: 13 Jak obliczyc dni płodne ?
Autor: moniakrzys18 | Ostatnia odpowiedź: 4.2.2012 (21:46)
Odpowiedzi: 9 Jak obliczyć dni płodne?
Autor: mila99114 | Ostatnia odpowiedź: 11.1.2013 (14:18)
Odpowiedzi: 15 Dni płodne zaraz po @???
Autor: maaki | Ostatnia odpowiedź: 27.10.2013 (21:33)
Odpowiedzi: 7 ile po miesiączce dni płodne
Autor: bunia19931 | Ostatnia odpowiedź: 20.2.2014 (13:33)