Zamknij

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.

avatar # Autor: madlenmi Wysłano: 8.1.2012 (16:06) Odpowiedzi: 12

staranie o dziecko

Witam,
Mam problem, z chłopakiem już od prawie roku staramy się o dziecko. Kochamy się bez zabezpieczenia bez względu czy mam dni płodne czy nie. On zawsze dochodzi we mnie. Do pewnego czasu miałam bardzo regularne miesiączki co 28 dni, ale mniej więcej od października każda miesiączka jest opóźniona. Zaczęło się od tego że spóźniła mi się 6 dni. Szóstego dnia dostałam miesiączkę, która była bardzo dziwna, a mianowicie bardzo dużo śluzu pierwszego dnia i ogromne skrzepy. Gdy zrobiłam test pokazały się dwie kreski lecz po kilku sekundach jedna z nich zniknęła i jeszcze tego samego dnia dostałam @. Podejrzewam, ze było to samoistne poronienie ale nie jestem pewna bo u lekarza nie byłam. I od tamtej pory każda @ spóźnia się jakieś 3 dni. Brałam już nawet suplementy dla kobiet planujących ciążę. Dodam jeszcze że niedawno rzuciłam palenie, ale mój chłopak nadal piali. Co powinnam zrobić? Bardzo bym chciała mieć już maleństwo, ale jak na razie kończy się na tym, że co miesiąc mam nadzieję że nie będzie miesiączki i się rozczarowuję gdy ją dostaję:/
Pozdrawiam wszystkichsmilie1.gif
avatar # 8.1.2012 (17:35) to raczej było poronienie bo przy poronieniach tak się dzieje czytałam na na necie o tym
idz do lekarza niech ci porobi badania i wtedy będziesz wiedzieć w czym tkwi problem
avatar # Konto nieaktywne 8.1.2012 (17:48) W twoim przypadku ,było by najlepsze żebyś poszła do ginekologa on porobi Ci badania. Powodzenia życzę smilie1.gif
avatar # Konto nieaktywne 8.1.2012 (18:22)
madlenmi napisała:
Gdy zrobiłam test pokazały się dwie kreski lecz po kilku sekundach jedna z nich zniknęła i jeszcze tego samego dnia dostałam
znikająca kreska, pierwsze słyszęhahaha.gif
avatar # 8.1.2012 (18:34) jak sie rok starasz i nic to czas wybrac sie na badania hormonalnie .Nikt ci nie powie czy to bylo poronienie czy nie ,nawet lekarz... Wybierz sie na badania moze cos nie tak z hormonami
Majeczka
4 lata 7 miesięcy 4 dni
Sebuś
3 lata 6 miesięcy 7 dni
Z konta usuniętego napisano:
madlenmi napisała:
Gdy zrobiłam test pokazały się dwie kreski lecz po kilku sekundach jedna z nich zniknęła i jeszcze tego samego dnia dostałam
znikająca kreska, pierwsze słyszęhahaha.gif
no, ja tez pierwszy raz slysze, bo jak się pojawia to już nie znika, wbrew niektórym piosenkom smilie6.gif
Lidia Anna
4 lata 8 miesięcy 21 dni
Antonina Michalina
2 lata 9 miesięcy 11 dni
Julia06 napisała:
jak sie rok starasz i nic to czas wybrac sie na badania hormonalnie .Nikt ci nie powie czy to bylo poronienie czy nie ,nawet lekarz... Wybierz sie na badania moze cos nie tak z hormonami
lekarz moze by i przypuszczal po badaniach np. USG jakby poszla odrazu po tym zdarzeniu... ale tak to faktycznie nikt nie stwierdzi czy to bylo poronienie czy nie dlatego lekarze jak pytają czy sie ronilo to zadaja dodatkowe pytania czy kiedys nie pojawila sie obfitsza, lub jakaś inna niż zwykle miesiączka... wiele kobiet nawet nie wie ze poronilo
Lidia Anna
4 lata 8 miesięcy 21 dni
Antonina Michalina
2 lata 9 miesięcy 11 dni
avatar # 8.1.2012 (21:51) gdzieś czytałam że jak na teście pojawiają się dwie kreski zbyt często a nie jest się w ciąży to można mieć jakiś nowotwór
test wykrywa hormon hcg choć nim nie jest tylko jest bardzo upodobnione do hcg .. ale to tylko tak dla ciekawostki napisałam
aniołeczek
2 lata 6 miesięcy 2 dni
avatar # 8.1.2012 (22:03) ja też to czytałam co koleżanka wyżej napisała
avatar # 8.1.2012 (22:03) idz do ginekologa on Ci wykona odpowiednie badania
Kuba
6 lat 3 miesiące 19 dni
badabum_ha_ha napisała:
gdzieś czytałam że jak na teście pojawiają się dwie kreski zbyt często a nie jest się w ciąży to można mieć jakiś nowotwór test wykrywa hormon hcg choć nim nie jest tylko jest bardzo upodobnione do hcg .. ale to tylko tak dla ciekawostki napisałam
jest kilka chorób i leków które wpływają na wynik testu, ale nawet w takich wypadkach kreseczka nie znika smilie6.gif bo już zaszła reakcja, zabarwienie, i to nie wyparuje
Lidia Anna
4 lata 8 miesięcy 21 dni
Antonina Michalina
2 lata 9 miesięcy 11 dni

Zaloguj się by móc odpowiadać w tym wątku.

Zapisuję... Pozostało znaków 6000

Podobne dyskusje

Odpowiedzi: 7 Staranie się o dziecko
Autor: bu519 | Ostatnia odpowiedź: 16.10.2009 (21:54)
Odpowiedzi: 1 Staranie o dziecko
Autor: wiki1989 | Ostatnia odpowiedź: 20.11.2013 (23:33)
Odpowiedzi: 2 staranie o dziecko
Autor: bubbledreamer | Ostatnia odpowiedź: 21.11.2013 (22:01)
Odpowiedzi: 1 staranie o dziecko, pragnę i marzę o dziecku
Autor: amelia76 | Ostatnia odpowiedź: 21.5.2009 (19:19)